Gator Sportshop
Gator Ticket Office

Track & Field 2013 Gator Invitational

Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/15/2013 09:18 AM
                        Gator Invitational - 1/22/2012                         
                             University of Florida                             
                                Gainesville, Fl                                
                               Performance List                                
 
Event 12  Men Weight Throw
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Akins, Derrick                   Savannah Sta                
  2  Cassidy, Michael                 Warner                      
  3  Kemp, Tyson                   20 Florida Int'                
  4  Levin, David                     Florida                     
  5  Lickfield, Chris                 Florida Int'                
  6  Mackey, Xavier                   Florida A&M                 
  7  McGee, Dennis                    Florida A&M                 
  8  Salvador, Robert                 Florida Int'                
  9  Strawn, Kyle                     Florida                     
 10  Triassi, David                20 Florida                     
 
Event 11  Women Weight Throw
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Bostic, Jayla                    Florida                     
  2  Bravo, Akeela                 22 Jacksonville                
  3  Childs, Alexandrea               Savannah Sta                
  4  Clark, Kree                   19 Jacksonville                
  5  Dekrey, Kimberlee             21 Florida Int'                
  6  Futch, Sally Marie            20 Jacksonville                
  7  Gobourne, Chelsea             18 Florida Int'                
  8  Gonzalez, Ashley              20 North Florid                
  9  Gordon, Anesha                   Florida Int'                
 10  Gregoire, Benia               22 Florida Int'                
 11  Haughton, Shamona                Florida A&M                 
 12  Ishmar, Raqurra               18 Florida Int'                
 13  Ogunleye, Precious               Ucf                         
 14  Patterson, Megan                 Ucf                         
 15  Pierre, Miriam                18 Florida Int'                
 16  Schunter, Sara                21 Jacksonville                
 17  Turner, Samantha              19 Jacksonville                
 18  Woodard, Reta                    Embry-Riddle                
 
Event 6  Men Long Jump
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Bellamy, Larry                   Savannah Sta                
  2  Ghent, Marcus                    Florida Int'                
  3  Gipson, Christopher              Webber                      
  4  Harris, Tyrone                25 Shore AC                    
  5  Hatcher, Jonathan                Webber                      
  6  Leon, Jean                       Florida A&M                 
  7  Maurice, Rene                    Florida Int'                
  8  Patrick, Rafael               23 Unat-Embry-R                
  9  Redhead, Andrew                  Savannah Sta                
 10  Smith, Aubrey                    Florida Int'                
 11  smith, kwadarrius             17 Unattached                  
 12  Sylvain, Bavon                25 Unattached                  
 13  Taylor, Justin                   Savannah Sta                
 14  Williams, Lee                    Florida A&M                 
 
Event 5  Women Long Jump
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Barnett, Chantae              19 Florida Int'                
  2  Bledsoe, Amber                26 Unattached                  
  3  Brown, Demitria                  Florida Atla                
  4  Chieves, Arlescia             18 Unattached                  
  5  Doe, Ndidi                       Savannah Sta                
  6  Etienne, Joelle               22 Florida Atla                
  7  Goodwin, Natasha              20 North Florid                
  8  Hamilton, Shemael                Ucf                         
  9  Jarrett, Rajeanne                Savannah Sta                
 10  McElveen, Marissa             21 Florida Int'                
 11  Munkacsy, Petra               20 Jacksonville                
 12  Sanders, Cenita               19 Bethune-Cook                
 13  Siekmann, Ronja                  Florida Atla                
 14  Smyth, Jennifer               21 North Florid                
 15  St. Jean, Liciane                Warner                      
 16  Story, Taylor                 19 Jacksonville                
 17  Taylor, Chantia                  Savannah Sta                
 18  Taylor, Kaitlyn               19 Jacksonville                
 19  Walker, Courtney              20 Jacksonville                
 
Event 4  Men Pole Vault
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Amodio, Anthony               21 Florida                     
  2  Barthol, Akeem                19 Bethune-Cook                
  3  Bellamy, Larry                   Savannah Sta                
  4  Blessing, Marcus                 North Florid                
  5  Boston, Ashton                   Bethune-Cook                
  6  Bully, Ras-Len                   Florida Int'                
  7  Hayes, Dolphrus                  Savannah Sta                
  8  Holdsworth, Adam                 Embry-Riddle                
  9  Hurley, Matt                  28 Unattached                  
 10  Knott, Eric                      Florida Int'                
 11  L'Heureux, Ryan               19 North Florid                
 12  Lang, Max                     22 Florida                     
 13  Lee, Kurt                        Unattached                  
 14  Mailloux, Kyle                   Florida                     
 15  McLean, Shelton                  North Florid                
 16  Shepherd, David               19 North Florid                
 17  Strother, Pierre              20 Bethune-Cook                
 18  Thompson, Noah                22 Unattached                  
 19  Watkins, Jared                   Florida                     
 20  Young, Sean                   26 Team Gheenoe                
 
Event 3  Women Pole Vault
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Alea, Maria                   19 Florida Int'                
  2  Chandler, Chelsea             19 North Florid                
  3  Chang, Nicole                 18 Florida Int'                
  4  Enders, Lindsey                  North Florid                
  5  Jetmore, Jessica              22 Florida Atla                
  6  Kelsay, Caleigh               19 North Florid                
  7  King, Christina               22 Unattached                  
  8  Potts, Alysia                    Savannah Sta                
  9  Schuessler, Caitlin           20 Florida                     
 10  Smallwood, Sasha              18 Bethune-Cook                
 11  Valdes, Cristina                 Florida                     
 12  Wagoner, Brittany                North Florid                
 13  Weiss, Erica                  21 Ucf                         
 
Event 2  Men High Jump
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Bully, Ras-Len                   Florida Int'                
  2  Edwards, Mike                    Embry-Riddle                
  3  Krupa, Stephen                   North Florid                
  4  Leon, Jean                       Florida A&M                 
  5  Stoute, Keron                    Bethune-Cook                
  6  Torres, Jason                    Florida Int'                
  7  Williams, Ed'Ricus            17 Unattached                  
 
Event 1  Women High Jump
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Adams, India                     North Florid                
  2  Barnett, Chantae              19 Florida Int'                
  3  Burke, Taylor                    Florida                     
  4  Carmody, Jennie                  Unattached                  
  5  Charles, Charlene             22 Jacksonville                
  6  Collins, Marla                20 North Florid                
  7  Colter, Stephanie                Florida A&M                 
  8  David, Tatiana                   Florida Atla                
  9  Graham, Lorraine                 Florida                     
 10  Hyppolite, Juliette           18 Bethune-Cook                
 11  Johnson, Rayanna                 Bethune-Cook                
 12  Jordan, Deidra                19 Bethune-Cook                
 13  Muniz, Alexis                 21 Florida                     
 14  Relaford, Tikiera             19 Florida Int'                
 15  Stewart, Ashley                  Florida Atla                
 16  Taylor, Chantia                  Savannah Sta                
 
Event 10  Men Shot Put
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Akins, Derrick                   Savannah Sta                
  2  Cassidy, Michael                 Warner                      
  3  Kemp, Tyson                   20 Florida Int'                
  4  Kimbrough, Barry                 Bethune-Cook                
  5  Lee, Kurt                        Unattached                  
  6  Mackey, Xavier                   Florida A&M                 
  7  McGee, Dennis                    Florida A&M                 
  8  Mesic, Kemal                     Unattached                  
  9  Montero, Michael                 Florida Int'                
 10  Mustafic, Luka                   Florida                     
 11  Strawn, Kyle                     Florida                     
 12  Torres, Jason                    Florida Int'                
 
Event 9  Women Shot Put
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Bravo, Akeela                 22 Jacksonville                
  2  Childs, Alexandrea               Savannah Sta                
  3  Clark, Kree                   19 Jacksonville                
  4  Futch, Sally Marie            20 Jacksonville                
  5  George, Zenia                    Florida A&M                 
  6  Gonzalez, Ashley              20 North Florid                
  7  Graham, Lorraine                 Florida                     
  8  Gregoire, Benia               22 Florida Int'                
  9  Ishmar, Raqurra               18 Florida Int'                
 10  Kevkhishvili, Mariam             Unattached                  
 11  Mackey, Arlitha                  Florida                     
 12  Ogunleye, Precious               Ucf                         
 13  Patterson, Megan                 Ucf                         
 14  Pierre, Miriam                18 Florida Int'                
 15  Richardson, Desiree           18 Bethune-Cook                
 16  Rivera, Alana                    Bethune-Cook                
 17  Schunter, Sara                21 Jacksonville                
 18  Sladick, Hana                    Unattached                  
 19  Turner, Samantha              19 Jacksonville                
 
Event 8  Men Triple Jump
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Dendy, Marquis                   Florida                     
  2  Howard, Laquan                   Bethune-Cook                
  3  Maurice, Rene                    Florida Int'                
  4  Redhead, Andrew                  Savannah Sta                
  5  Taylor, Justin                   Savannah Sta                
  6  Williams, Lee                    Florida A&M                 
 
Event 7  Women Triple Jump
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Bell, Indiah                     Savannah Sta                
  2  Brown, Demitria                  Florida Atla                
  3  Etienne, Joelle               22 Florida Atla                
  4  Hamilton, Shemael                Ucf                         
  5  Jarrett, Rajeanne                Savannah Sta                
  6  Smyth, Jennifer               21 North Florid                
  7  St. Jean, Liciane                Warner                      
  8  Taylor, Chantia                  Savannah Sta                
  9  Warner, Gissell                  Florida                     
 10  White, Jaymi                     Savannah Sta                
 
Event 15  Women 55 Meter Hurdles Prelims
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  David, Tatiana                   Florida Atla                
  2  Dekrey, Katrina               20 Florida                     
  3  Favors, Ashley                   Florida                     
  4  Graham, Lorraine                 Florida                     
  5  Jarrett, Rajeanne                Savannah Sta                
  6  Johnson, Christina            19 North Florid                
  7  Lowe-Chin, Rayeisha              Ucf                         
  8  Lundahl, Caroline             20 Unattached                  
  9  Morton, Paige                    Florida                     
 10  Munkacsy, Petra               20 Jacksonville                
 11  Ndu, Ugonna                      Florida                     
 12  Oerving, Tale                 22 Unattached                  
 13  Siekmann, Ronja                  Florida Atla                
 14  Walker, Shanique              20 Jacksonville                
 
Event 33  Women 55 Meter Hurdles BLUE Prelims
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Anu, Oriel                    18 Florida Int'                
  2  Bell, Indiah                     Savannah Sta                
  3  Blackwood, Kristen               Florida Int'                
  4  Burke, Kayla                  16 Unattached                  
  5  Doe, Ndidi                       Savannah Sta                
  6  Goodwin, Natasha              20 North Florid                
  7  Goring, Breanna                  Embry-Riddle                
  8  Johnson, Rayanna                 Bethune-Cook                
  9  Jordan, Deidra                19 Bethune-Cook                
 10  Shields, Lexis                   Florida Int'                
 11  Walton, Lauren                22 Florida Atla                
 12  White, Jaymi                     Savannah Sta                
 
Event 16  Men 55 Meter Hurdles Prelims
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  axel, jerome                  26 Unattached                  
  2  Banks, Tremayne                  Bethune-Cook                
  3  Bouldin, Dante                   North Florid                
  4  Bully, Ras-Len                   Florida Int'                
  5  Carroll, Damarius             24 Unattached                  
  6  Chen, Tony                       Trinity                     
  7  Clarke, Kemar                 23 Unattached                  
  8  Hall, Cameron                    Savannah Sta                
  9  Howard, David                    Bethune-Cook                
 10  Leon, Jean                       Florida A&M                 
 11  Lovett, Eddie                    Florida                     
 12  McGill, Desmond               20 Florida Int'                
 13  Pitt, Moriel                     Florida                     
 14  Redhead, Andrew                  Savannah Sta                
 15  Saint Preux, Junior              Bethune-Cook                
 16  Thomas, Mikel                    Unattached                  
 17  Thomas, Randy                    Savannah Sta                
 18  Torres, Jason                    Florida Int'                
 19  Vukicevic, Vladimir           20 Train Gang                  
 
Event 13  Women 55 Meter Dash Prelims
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Brooks, Sheri Ann             28 ZGA                         
  2  Brown, Demitria                  Florida Atla                
  3  Burke, Kayla                  16 Unattached                  
  4  Chieves, Arlescia             18 Unattached                  
  5  Chung, Chynna Monica          19 Jacksonville                
  6  Fluellen, Phillicia           19 Florida Int'                
  7  Goring, Breanna                  Embry-Riddle                
  8  Kuzniewski, Danielle          19 North Florid                
  9  Ligon, Angelique                 Warner                      
 10  Mendes, Barbara               21 Webber                      
 11  Santiago, Maria                  Webber                      
 12  Soumaré, Myriam               25 Unattached                  
 13  St. Jean, Liciane                Warner                      
 14  Story, Taylor                 19 Jacksonville                
 15  Stratton, Bonnie              21 North Florid                
 16  Tierney, Lauren                  Trinity                     
 17  Walker, Courtney              20 Jacksonville                
 18  Worley, Amanda                22 Florida Atla                
 19  young, Jessica                24 Saucony                     
 
Event 31  Women 55 Meter Dash BLUE Prelims
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Bentley, Jade                    Savannah Sta                
  2  Campbell, Shadaey             20 Jacksonville                
  3  Dumoy, T'Keyah                20 Florida Int'                
  4  Gause, Destinee                  Florida                     
  5  Harris, Alphedellia           20 Bethune-Cook                
  6  Hinds, Ashley                    Florida Atla                
  7  Jefferson, Kyra                  Florida                     
  8  Johnson, Tristie                 Bethune-Cook                
  9  Leland, Amanda                   Ucf                         
 10  Linson, Nakia                    Florida A&M                 
 11  Livingston, Iesha                Webber                      
 12  Louis, Richena                   Florida A&M                 
 13  McElveen, Marissa             21 Florida Int'                
 14  Sanders, Shayla                  Florida                     
 15  Smyth, Jennifer               21 North Florid                
 16  Stinson, Asia                    Savannah Sta                
 17  Supal, Sharniece              19 North Florid                
 18  Thomas, Raven                 19 Bethune-Cook                
 19  Walker, Shanique              20 Jacksonville                
 
Event 14  Men 55 Meter Dash Prelims
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Adrien, Sylvester             44 Unattached                  
  2  Bankston, James               20 Unattached                  
  3  Basabe, Ibai                  26 Unattached                  
  4  Carroll, Damarius             24 Unattached                  
  5  Claridy, Jj                   21 Unattached                  
  6  Clarke, Kemar                 23 Unattached                  
  7  Crawford, Shane               23 Life Speed                  
  8  Cuffy, Tyrell                 23 ZGA                         
  9  Dixon, Jeremiah               31 Unattached                  
 10  Dowe, Davivorn                22 Life Speed                  
 11  Greeley, Craig                29 Unattached                  
 12  greene, nick                  22 Unattached                  
 13  Harris, Tyrone                25 Shore AC                    
 14  Matadi, Emmanuel              20 Unattached                  
 15  smith, kwadarrius             17 Unattached                  
 16  Sorrillo, Rondel                 Unattached                  
 17  Washington, Shedrick          20 Unattached                  
 18  Whiting, Charles              28 Unattached                  
 19  Witherspoon, Brian            26 Life Speed                  
 
Event 32  Men 55 Meter Dash BLUE Prelims
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Baker, Darrius                   Savannah Sta                
  2  Bouldin, Dante                   North Florid                
  3  Cabrera, Angelo               20 Bethune-Cook                
  4  Campbell, Khristian           21 Florida Int'                
  5  Dendy, Marquis                   Florida                     
  6  Deraska, Peter                   Trinity                     
  7  Ghent, Marcus                    Florida Int'                
  8  Gipson, Christopher              Webber                      
  9  Hamilton, Kenshard               Savannah Sta                
 10  Hatcher, Jonathan                Webber                      
 11  Jarred, Jones                    Trinity                     
 12  Jones, Corey                     Florida A&M                 
 13  McGill, Desmond               20 Florida Int'                
 14  Pitts, Jamal                     North Florid                
 15  Terrell, Gregory                 Savannah Sta                
 16  Washington, Darnell           21 Bethune-Cook                
 17  Wright, Antwon                   Florida                     
 18  Xavier, Alex                     Warner                      
 
Event 24  Men 1 Mile Run
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Annichairico, Jesteffer       20 Unattached                  
  2  Ballou, Kristopher               Savannah Sta                
  3  Barron, Gabriel                  Webber                      
  4  Buchanan, Lamere                 Florida A&M                 
  5  Castillo, Sebastian           21 Unattached                  
  6  Chesire, Elias                   Florida A&M                 
  7  Duclos, Dieumy                   Florida A&M                 
  8  Estrada, Joshua               20 Unattached                  
  9  Hernandez, Alec                  Embry-Riddle                
 10  Kidane, Robyel                   Florida A&M                 
 11  Perkins, Justin               21 Webber                      
 12  Peterson, Josh                19 Unattached                  
 13  Salomon, Gary                    North Florid                
 14  Scott, Brandon                19 Webber                      
 15  Solano, Alfonso               52 Unattached                  
 16  Surran, Jeffrey                  Webber                      
 
Event 23  Women 1 Mile Run
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Baker, Elle                      North Florid                
  2  Brandt, Alyssa                   North Florid                
  3  Castillo, Cody                   Ucf                         
  4  Coelho, Karina                   Embry-Riddle                
  5  Cripe, Tara                      Florida Atla                
  6  Davis, Mariah                    Savannah Sta                
  7  Francis, Krystel              19 Florida Int'                
  8  Hamel, Alyssa                    Ucf                         
  9  Huskey, Macy                     Florida                     
 10  Neustadt, Hannah                 Florida Atla                
 11  Nygren, Lauren                   Webber                      
 12  Olson, Emily                  22 Florida Atla                
 13  Paton, Stacy                     Florida Atla                
 14  Petrik, Rachel                   Ucf                         
 15  Pierre, Joane                 22 Jacksonville                
 16  Portugues, Angelique          19 Unattached                  
 17  Raymond, Tia-Rose                Florida Atla                
 18  Rose, Akeeba                     Ucf                         
 19  Sell, Chloe                      Florida Atla                
 20  Williams, Amelia                 Ucf                         
 
Event 20  Men 400 Meter Dash
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Barber, Dyrren                22 Warner                      
  2  Bretous, George                  Unattached                  
  3  Chinn, Felton                    Savannah Sta                
  4  Crawford, Jabrelle               Florida A&M                 
  5  Crompton, Kyle                   North Florid                
  6  Davis, brandon                   Savannah Sta                
  7  Ellis, Garrett                22 Bethune-Cook                
  8  Fenderson, Patrick               Florida A&M                 
  9  Ferguson, Tavius                 Warner                      
 10  greene, nick                  22 Unattached                  
 11  Gustafson, James                 Trinity                     
 12  hammond, joshua               18 Unattached                  
 13  Jones, Corey                     Florida A&M                 
 14  Leon, Jean                       Florida A&M                 
 15  Martinez, Felix               26 Rapid Elite                 
 16  Menen, Jake                      North Florid                
 17  Osorio, Tyler                    Florida                     
 18  Perriman, Brandon                Florida Int'                
 19  Pollard, Troy                    Florida A&M                 
 20  Robinson, William                Florida Int'                
 21  Rolle, Cecil                     North Florid                
 22  Shakir, Lemaar                   Savannah Sta                
 23  Tillman, Aaron                21 North Florid                
 24  Toppin, Jovon                    Florida                     
 
Event 19  Women 400 Meter Dash
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Allen, Ariel                     Florida A&M                 
  2  Anderson, Nia                 22 Florida Int'                
  3  Balfour, Maya                    Florida Int'                
  4  Bryant, Shalaneya                Bethune-Cook                
  5  Ciede, Jessica                   Bethune-Cook                
  6  Frazier, Brianna              19 North Florid                
  7  Hordges, aleah                   Savannah Sta                
  8  Jackson, Caitlin              22 Florida Atla                
  9  kisner, lauren                22 Unattached                  
 10  Lee, Dierdre                     Florida                     
 11  Linson, Nakia                    Florida A&M                 
 12  Myers, Annalisa               22 Florida Atla                
 13  Normil, Juliette              20 Florida Int'                
 14  Payne, Latonya                20 Jacksonville                
 15  Rivera, Ava                   21 Unattached                  
 16  Roberts, Chavonta                Savannah Sta                
 17  Seay-Blane, Jazy                 Savannah Sta                
 18  Taylor, Alexis                20 Jacksonville                
 19  Wilborne, Jenna                  Trinity                     
 20  Wortham, Ellen                22 Unattached                  
 21  Younker, Alyssa                  North Florid                
 
Event 26  Men 3000 Meter Run
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Annichairico, Jesteffer       20 Unattached                  
  2  Bell, Derrick                    Savannah Sta                
  3  Bett, Vincent                    Unat-Embry-R                
  4  campbell, jonathan            17 Unattached                  
  5  Castillo, Sebastian           21 Unattached                  
  6  Clemente, Elliot                 Unattached                  
  7  Estrada, Joshua               20 Unattached                  
  8  Fotopoulos, Kosta             20 North Florid                
  9  Gauthier, Brendan                Trinity                     
 10  Hoagland, Patrick                Trinity                     
 11  Monteau, Dan                     Unattached                  
 12  Mutz, Mark                       Unattached                  
 13  Mutz, Mark                       Florida                     
 14  Peterson, Josh                19 Unattached                  
 15  shearman, brendan             17 Unattached                  
 16  Torke, Harsha                    Florida                     
 
Event 25  Women 3000 Meter Run
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Adona, Jocelyn                   Ucf                         
  2  Ankli, Amy                       Ucf                         
  3  Bary, Megan                   22 Florida Atla                
  4  Blaes, Shelby                    Ucf                         
  5  Classe, Heather                  Ucf                         
  6  Cripe, Tara                      Florida Atla                
  7  Dunkley, Kadian               20 Bethune-Cook                
  8  George, Zenia                    Florida A&M                 
  9  Gonzalez, Lauren              17 Florida Int'                
 10  Huff, Teresa                     Ucf                         
 11  Jones, Kimberly                  Florida Atla                
 12  Kafer, Jessica                   North Florid                
 13  McDermott, Devon                 Unattached                  
 14  Meyer, Svenja                 22 Jacksonville                
 15  Paton, Stacy                     Florida Atla                
 16  Portugues, Angelique          19 Unattached                  
 17  Sell, Chloe                      Florida Atla                
 18  Suda, Betsy                      Unattached                  
 19  Ventura, Catherine            18 Florida Int'                
 20  Williams, Ciera                  Florida A&M                 
 
Event 22  Men 800 Meter Run
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Alston, Troy                  24 Unattached                  
  2  Assinzo, Roland                  Savannah Sta                
  3  Ballard, Brandon                 Florida Int'                
  4  Bejarano, Michael             22 Unattached                  
  5  Brown, Ricy                   19 Bethune-Cook                
  6  Chung, Stephan                20 Florida Int'                
  7  Dickerson, Cameron            22 North Florid                
  8  Edwards, Trey                    North Florid                
  9  Geelan, Ryan                     Trinity                     
 10  Hoffman, Alex                 18 Unattached                  
 11  Howell, Alexander                Warner                      
 12  Jones, Brandon                   Florida Int'                
 13  Kieffer, Eric                 23 Webber                      
 14  Kotick, Jake                  17 Unattached                  
 15  Marindich, Kevin                 Florida A&M                 
 16  Nusbaum, Jonathan                Warner                      
 17  Olivier, McDaniel                Florida A&M                 
 18  Robinson, Llorr                  Savannah Sta                
 19  Romero, Eddie                    Unattached                  
 20  Russell, Clayton                 Trinity                     
 21  Smith, Isaiah                    Florida A&M                 
 22  Sport, Hunter                    North Florid                
 23  Sumagpang, Taylor                North Florid                
 
Event 21  Women 800 Meter Run
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Adan, Samia                   21 Florida Int'                
  2  Allen, Ariel                     Florida A&M                 
  3  Bailey, Sarah                 20 Jacksonville                
  4  Canady, Tai' Hsia             20 Florida Int'                
  5  Charles, Charlene             22 Jacksonville                
  6  Conrad, Kayla                 21 North Florid                
  7  Coppin, Tanisha                  Florida Atla                
  8  Coty, Kelsey                     Webber                      
  9  Daly, Mary                       Trinity                     
 10  Dixon, Valerie                22 Florida Atla                
 11  Freeman, Bienna               22 Jacksonville                
 12  Irwin, Alexis                    North Florid                
 13  Maguire, Bridget                 Trinity                     
 14  Maheu, Audrey                    North Florid                
 15  morgan, Sheryl                28 Unattached                  
 16  Neustadt, Hannah                 Florida Atla                
 17  Olson, Emily                  22 Florida Atla                
 18  Penfield-Cyr, Annie              Trinity                     
 19  Raymond, Tia-Rose                Florida Atla                
 20  Rose, Ebony                      Ucf                         
 21  Scott, Deidra                    Webber                      
 22  White, Desmika                18 Florida Int'                
 23  Winston, Erica                20 Ucf                         
 
Event 18  Men 200 Meter Dash
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Bankston, James               20 Unattached                  
  2  Barber, Dyrren                22 Warner                      
  3  Basabe, Ibai                  26 Unattached                  
  4  Bocobo, Geoffrey                 Trinity                     
  5  Cabrera, Angelo               20 Bethune-Cook                
  6  Campbell, Khristian           21 Florida Int'                
  7  Claridy, Jj                   21 Unattached                  
  8  Crawford, Jabrelle               Florida A&M                 
  9  Cuffy, Tyrell                 23 ZGA                         
 10  Dowe, Davivorn                22 Life Speed                  
 11  Ferguson, Tavius                 Warner                      
 12  greene, nick                  22 Unattached                  
 13  Hamilton, Kenshard               Savannah Sta                
 14  hammond, joshua               18 Unattached                  
 15  Hope, Ross                       Florida Int'                
 16  Mims, Justin                  20 North Florid                
 17  Perkins, Joshua               21 Bethune-Cook                
 18  Pitts, Jamal                     North Florid                
 19  Pollard, Troy                    Florida A&M                 
 20  Pugh, Dennis                     Florida A&M                 
 21  Washington, Darnell           21 Bethune-Cook                
 22  Williams, Lee                    Florida A&M                 
 23  Wright, Antwon                   Florida                     
 24  Xavier, Alex                     Warner                      
 
Event 17  Women 200 Meter Dash
===============================================================================
     Name                         Age School                                
===============================================================================
  1  Anu, Oriel                    18 Florida Int'                
  2  Balfour, Maya                    Florida Int'                
  3  Burke, Kayla                  16 Unattached                  
  4  Chung, Chynna Monica          19 Jacksonville                
  5  Fluellen, Phillicia           19 Florida Int'                
  6  Frazier, Brianna              19 North Florid                
  7  Gause, Destinee                  Florida                     
  8  Goring, Breanna                  Embry-Riddle                
  9  Hinds, Ashley                    Florida Atla                
 10  Ivory, Brittany                  Savannah Sta                
 11  Jefferson, Kyra                  Florida                     
 12  Johnson, Tristie                 Bethune-Cook                
 13  Kelley, Lakeisha              21 Florida Int'                
 14  kisner, lauren                22 Unattached                  
 15  Lee, Dierdre                     Florida                     
 16  Leland, Amanda                   Ucf                         
 17  Ligon, Angelique                 Warner                      
 18  Linson, Nakia                    Florida A&M                 
 19  Louis, Richena                   Florida A&M                 
 20  Lowe-Chin, Rayeisha              Ucf                         
 21  morgan, Sheryl                28 Unattached                  
 22  Reid, Breonca                    Bethune-Cook                
 23  Reny, Olivia                     Trinity                     
 24  Richardson, Alonti            19 Bethune-Cook                
 25  Rivera, Ava                   21 Unattached                  
 26  Rogers, Diamond                  Savannah Sta                
 27  Sanders, Shayla                  Florida                     
 28  Schlangen, Abbey                 Trinity                     
 29  Soumaré, Myriam               25 Unattached                  
 30  St. Jean, Liciane                Warner                      
 31  Stinson, Asia                    Savannah Sta                
 32  Story, Taylor                 19 Jacksonville                
 33  Stratton, Bonnie              21 North Florid                
 34  Supal, Sharniece              19 North Florid                
 35  Walton, Lauren                22 Florida Atla                
 36  Wilborne, Jenna                  Trinity                     
 37  Worley, Amanda                22 Florida Atla                
 38  Wortham, Ellen                22 Unattached                  
 39  young, Jessica                24 Saucony                     
 40  Younker, Alyssa                  North Florid                
 
Event 28  Men 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Bethune-Cookman  'A'                                         
  2  Florida A&M  'A'                                             
  3  Florida A&M  'B'                                             
  4  Florida Int'l  'A'                                           
  5  Florida Int'l  'B'                                           
  6  North Florida  'A'                                           
  7  North Florida  'B'                                           
  8  Savannah State  'A'                                          
  9  Savannah State  'B'                                          
 10  Savannah State  'C'                                          
 11  Warner  'A'                                                  
 
Event 27  Women 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Bethune-Cookman  'A'                                         
  2  Florida Atlantic  'A'                                        
  3  Florida Atlantic  'B'                                        
  4  Florida Int'l  'A'                                           
  5  Florida Int'l  'B'                                           
  6  Florida Int'l  'C'                                           
  7  Jacksonville  'A'                                            
  8  Jacksonville  'B'                                            
  9  Jacksonville  'C'                                            
 10  Savannah State  'A'                                          
 11  Savannah State  'B'                                          
 12  Ucf  'A'                                                     

Florida Athletics - A Championship Experience with Integrity - Vision Statement

© 1998 - 2014 University Athletic Assoc., Inc., Sun Sports & IMG College. All Rights Reserved.