Gator Sportshop
Gator Ticket Office

Track & Field 2012 Florida Relays

Friday-Saturday
April 6-7, 2012

James G. Pressly Stadium
at Percy Beard Track

RESULTS
Friday | Saturday

Printable Version  |  Back

Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/31/2012 09:56 PM
                  2012 Florida Relays - 4/6/2012 to 4/7/2012                   
                     University of Florida: Gainesville,Fl                     
                               Performance List                                
 
Event 13  Girls 100 Meter Dash High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, Tysheria               09 GIBBS                       
  2  Altenor, Sylvie               09 FORT MYERS                  
  3  Barber, Brittany              11 STRAWBERRY C                
  4  Barnes, Tiffany               12 CHARLES DREW                
  5  Barney, Christen              09 FLAGLER PALM                
  6  Bello, Maria                  09 CHILES                      
  7  Boss, Alex                    12 WESTMINSTER                 
  8  Boynton, Rashe                12 SOUTH DADE                  
  9  Braddy, Kaylyn                11 CHARLES DREW                
 10  Brandon, Kelsey               11 OLYMPIA                     
 11  Bullard, Symone                  AMERICAN HER                
 12  Burnett, Promise              11 GIBBS                       
 13  Carter, Tayla                 12 WALTON                      
 14  Cater, Juanita                10 BRADFORD                    
 15  Christian, Taylor             10 LECANTO                     
 16  Clark-Solomon, Jessica        12 MADISON COUN                
 17  Coleman, Courtinie            11 KEY WEST                    
 18  Crooks, Jodiann               11 OSCEOLA (KIS                
 19  Crotty, Cassie                09 RANSOM EVERG                
 20  Danzy, Kadeejah               11 BUCHHOLZ                    
 21  Davis, Whitney                10 MANATEE                     
 22  Davis-White, Kali             11 BOYD ANDERSO                
 23  Delva, Nicky                  10 WESTMINSTER                 
 24  Denham, Katie                 12 PROVIDENCE                  
 25  dixon, quamesha               11 VERO BEACH                  
 26  Edmond, Aaliyah               10 KATHLEEN                    
 27  Ervin, Abbi                   10 HARDIN VALLE                
 28  fannin, rachel                11 CREEKSIDE                   
 29  Francois, Kimani              09 OSCEOLA (KIS                
 30  Fray, Bejai                   10 LAKE WEIR                   
 31  Freeman, DerRenee             12 WEST ORANGE                 
 32  Fudge, Lachhavia              09 CREEKSIDE                   
 33  Gardiner, Yasmine             11 STRAWBERRY C                
 34  Gause, Destinee               12 REYNOLDSBURG                
 35  Gayles, Daryth                10 HOLY TRINITY                
 36  Gayles, Gabby                 10 HOLY TRINITY                
 37  Gonell, Jessica               12 UNIVERSITY S                
 38  Grooms, Charlene              09 PALMETTO                    
 39  Guerra, Victoria              09 NAPLES                      
 40  Hadley, Sabria                11 LAKE WALES                  
 41  Hamm, Luciera                 10 BRADFORD                    
 42  Higdon, Jameria               11 SARASOTA                    
 43  Hill, Deanna                  10 LAKE HIGHLAN                
 44  Holston, Lorenda              11 NORTH CLAYTO                
 45  Holt, Cleo                    12 WALTON                      
 46  Hopkins, Briona               11 GAINESVILLE                 
 47  Hughes, Saphire               09 CHAMBERLAIN                 
 48  Jackson, Kadeidra             12 GAINESVILLE                 
 49  Jocelyn, Ashley               12 MIRAMAR                     
 50  Johnson, Destine              09 PALMETTO                    
 51  Johnson, Nastasia                LEESBURG                    
 52  Johnson, Tristie              12 ED WHITE                    
 53  Jones, Deja                   11 LAKE WALES                  
 54  Keitt, Imani                  09 LAKE MARY                   
 55  Lewis, Ashley                 11 OLYMPIA                     
 56  Lowe Chin, Rayeisha           12 APOPKA                      
 57  Maggio, Jessica               12 CALVARY CHRI                
 58  Martin, Adrian                12 WHEELER                     
 59  Martinez, Sitia               11 FORT WHITE                  
 60  McCoy, Shanice                11 WEKIVA                      
 61  McCrary, Jade                 12 SPRUCE CREEK                
 62  McKenzie, Paige               11 TRINITY PREP                
 63  McKnight, Keara               12 WEKIVA                      
 64  O'Leary, Naomi                11 BOLLES                      
 65  Olds, Asia                    12 NORTHSIDE CH                
 66  Page, Shelisa                 12 KEY WEST                    
 67  Payne, Reanna                 10 SOUTH DADE                  
 68  pendergrass, damia            12 NORTH PORT                  
 69  Phillip, Glenda               11 WEST ORANGE                 
 70  Presy, Joanna                 11 MOUNT DORA                  
 71  Quinn, Amber                  11 CHARLESTON S                
 72  Rogers, Deja                  10 MANATEE                     
 73  Rolle, Amanda                 12 RANSOM EVERG                
 74  Rollins, Jazlynd              10 BUCHHOLZ                    
 75  Ruch, Kimberly                12 KING'S ACADE                
 76  Rumph, Chantelle              10 LAKE MARY                   
 77  Samuels, Rea                  12 WILLISTON                   
 78  Sanders, Shayla               12 BOYD ANDERSO                
 79  Sieredzinski, Mary            11 NEASE                       
 80  Simmons, Lamisha              09 HALLANDALE                  
 81  Sims, Erica                   12 PROVIDENCE                  
 82  Smith, Georgia                11 WESTMINSTER                 
 83  Sofarelli, Becca              11 TRINITY PREP                
 84  Spaulding, Diamond            09 AMERICAN HER                
 85  Stanaker, Lynce               11 FORT WHITE                  
 86  Tabor, Kyri                   12 HALLANDALE                  
 87  Thiel, Logan                  12 CALVARY CHRI                
 88  Thomas, Alicia                11 FORT MYERS                  
 89  Torres, Jazmin                12 PINE RIDGE                  
 90  Tse, Megan                    11 SPRUCE CREEK                
 91  Wetzel, Megan                 09 ALONSO                      
 92  Williams, Justyn              09 CHILES                      
 93  Williams, Mariah              12 SARASOTA                    
 94  Williams, Remel               10 ALEXANDER                   
 95  Wilson, Di'Kerria             11 KATHLEEN                    
 96  Wilson, Jasmine               12 UNIVERSITY S                
 97  wimbley, shakima              11 DILLARD                     
 98  Woulard, Kayla                09 VERO BEACH                  
 99  Yarnell, Emily                12 HARDIN VALLE                
100  Young, Kara                      ZEPHYRHILLS HIGH            
 
Event 27  Girls 800 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Allen, Hannah                 12 COMMUNITY SC                
  2  Archer, Lauren                 8 RANSOM EVERG                
  3  Arevalo, Yasmine              09 HARMONY                     
  4  Avery, Danielle               11 NAPLES                      
  5  Beecham, Cristina             12 RANSOM EVERG                
  6  Bradley, Roneka               10 GAINESVILLE                 
  7  Brantley, Jessica             11 BELLEVIEW                   
  8  Bunting, Ashley               10 COCOA BEACH                 
  9  Caleau, Delaney               11 CRYSTAL RIVE                
 10  Camargo, Victoria             09 FLORIDA CHRI                
 11  Campbell, Tiffany             12 STANTON                     
 12  Carey, Brittany               12 WESTMINSTER                 
 13  Carrion, Sarah                10 LAKE MARY                   
 14  Cedre, Elise                  10 WIREGRASS RA                
 15  Chaffers, Victoria            12 PINE RIDGE                  
 16  Clark, Shakeana               12 WEKIVA                      
 17  Crowder, Chelsea              10 CREEKSIDE                   
 18  Daniel, Sapphire              10 MIRAMAR                     
 19  Daniels, Christen             10 UNIVERSITY (                
 20  Daugherty, Erika              12 P. K. YONGE                 
 21  Davila, Rachel                10 SPRUCE CREEK                
 22  De Greef, Danielle            10 GULF COAST                  
 23  DePree, Janine                11 WESTMINSTER                 
 24  devereaux, amber              11 CREEKSIDE                   
 25  Diepholz, Alex                11 WIREGRASS RA                
 26  Dunlap, Claire                11 BROOKWOOD                   
 27  Earl, Hannah                  12 BLOOMINGDALE                
 28  Edwards, Emily                10 FORT MYERS                  
 29  Feldt, Morgan                 09 SOUTH SUMTER                
 30  Fox, Scarlett                 11 PLANT                       
 31  Gelb, Blair                   11 MILTON                      
 32  Gil, Marlee                   12 KEY WEST                    
 33  Gomez, Katie                  12 CREEKSIDE                   
 34  Gossard, Haley                10 NORTHSIDE CH                
 35  Greeson, Kayla                12 COCOA BEACH                 
 36  Grimes, Vivian                12 COMMUNITY SC                
 37  Haley, Catherine              11 CARDINAL GIB                
 38  Hartje, Amelia                09 BOLLES                      
 39  Hicks, Allison                   JONES HIGH SCHOO            
 40  Horsley, Harley               09 TAVARES                     
 41  Howe, Victoria                12 NEASE                       
 42  Jones, Aliyah                 09 GAINESVILLE                 
 43  Karadeema, Rebekah            12 PROVIDENCE                  
 44  Lewis, Demeria                10 MIRAMAR                     
 45  Lewis, Mary                   10 HOLY TRINITY                
 46  Mann, Karina                  11 HOLY TRINITY                
 47  Mckinney, Jessica             10 PALMETTO                    
 48  McMurray, Ashton              10 CHILES                      
 49  Mitchell, Alexandra           11 FREEDOM (TAM                
 50  Novak, Kaitlyn                09 NAPLES                      
 51  Pena, Annais                     DR. PHILLIPS HIG            
 52  Perez, Rosa                   12 CHILES                      
 53  Pitts, Eboni                  11 RIVERVIEW                   
 54  Pratt, Sydney                 10 BUCHHOLZ                    
 55  Purkey, Rebecca               11 TRINITY PREP                
 56  Quinn, Alexandria                CHARLOTTE HIGH S            
 57  Raymond, Tia-Rose             12 LINCOLN PARK                
 58  Rice, Rachel                  12 BOLLES                      
 59  Service, Samantha             10 RIVERVIEW                   
 60  Shadinger, Anna               12 ALEXANDER                   
 61  Shamlou, Paxton               10 SPRUCE CREEK                
 62  Slater, Katherine             10 ESTERO                      
 63  Slater, Meg                   09 ESTERO                      
 64  straughan, ashlyn             12 NORTH PORT                  
 65  Swasay, Danielle              12 OLYMPIA                     
 66  Thiel, Logan                  12 CALVARY CHRI                
 67  Truitt, Brittany              11 ALEXANDER                   
 68  Tubbs, Taylor                 11 SEBRING                     
 69  Van Der Eerden, Katieq        11 WESTMINSTER                 
 70  VanQuelef, Andreanna          10 LECANTO                     
 71  Vigarino, Victoria            10 CARDINAL GIB                
 72  Wasserman, Leah               12 FREEDOM (TAM                
 73  Way, Paige                    11 FLAGLER PALM                
 74  White, Tania                  10 WINTER PARK                 
 75  Williams, Lona                10 HARDIN VALLE                
 76  Wynn, Kacia                      FLAGLER PALM                
 77  Xiang, Karen                  10 NEASE                       
 78  Yinger, Karlie                10 HARDIN VALLE                
 79  Young, Danielle                  CHARLOTTE HIGH S            
 
Event 88  Girls 800 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Alexander, Rachelle           11 AMERICAN HER                
  2  Brissett, Topaz               12 BOYD ANDERSO                
  3  Coppin, Tanisha               12 BOYD ANDERSO                
  4  Gordon, Shinell               12 DILLARD                     
  5  Hutto, Jacoy                  11 WEKIVA                      
  6  Jackson, Camille              11 PROVIDENCE                  
  7  Kerrison, Tifani                 JONES HIGH SCHOO            
  8  Novak, Natalie                11 LAKEWOOD RAN                
  9  Petrik, Rachel                12 FORT MYERS                  
 10  Rogers, Daesha                 7 AMERICAN HER                
 11  Shanks, QuanDra               11 BROOKWOOD                   
 12  Zarrella, Kristen             11 LAKEWOOD RAN                
 
Event 29  Girls 1600 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, Jaime                  10 LAKE MARY                   
  2  Arevalo, Yanese               09 HARMONY                     
  3  Arnold, Lily                  10 BOLLES                      
  4  Ashby, Sarah                  09 NAPLES                      
  5  Barbour, Kristen              11 NEASE                       
  6  Barlow, Carloline             10 GULF COAST                  
  7  Barry, Sophie                  8 COMMUNITY SC                
  8  Belina, Stephanie             10 CARDINAL GIB                
  9  Benoist, Chloe                11 LECANTO                     
 10  Bilz, Harleigh                11 TAVARES                     
 11  Bourgade, Sarah               09 NEASE                       
 12  Brodie, Chantelle             12 MARTIN COUNT                
 13  Burfield, Tristan             10 COMMUNITY SC                
 14  Camargo, Victoria             09 FLORIDA CHRI                
 15  Cancello, Claudia             11 MITCHELL                    
 16  Cancello, Elaina              11 MITCHELL                    
 17  Candiano, Sarah               09 EVANGELICAL                 
 18  Cott, Jennifer                 7 OAK HALL                    
 19  Daniels, Christen             10 UNIVERSITY (                
 20  Davil-McClary, Jayden         09 WEST ORANGE                 
 21  Davis, Chelsea                11 WIREGRASS RA                
 22  Davis, Josie                  09 FLAGLER PALM                
 23  Dehechavarria, Ashley         09 BOLLES                      
 24  Dummer, Mackenzie             11 HOLY TRINITY                
 25  Ehrhardt, Tori                12 SPRUCE CREEK                
 26  Frederick, Sarah              09 BRADFORD                    
 27  Granade, Eliza                12 WESTMINSTER                 
 28  Greanleaf, Gabby              10 NORTHSIDE CH                
 29  Halliday, Darien              09 FLAGLER PALM                
 30  Hamel, Alyssa                 12 OLYMPIA                     
 31  Hawkins, Michelle             10 WESTPORT                    
 32  Headley, Emily                09 OLYMPIA                     
 33  Heitling, Ashley              11 MOUNT DORA                  
 34  Hensley, Kelly                12 LINCOLN PARK                
 35  Hewitt, Alexis                12 HARDIN VALLE                
 36  Jaffer, Fatema                09 LAKE MARY                   
 37  Jenkins, Bethany              10 ESTERO                      
 38  Johnson, Amber                   DR. PHILLIPS HIG            
 39  Jordan, Briana                09 CHAMBERLAIN                 
 40  Kauffman, Lisa                11 BLOOMINGDALE                
 41  Laushey, Morgan               11 POPE                        
 42  Leclear, Brielle              10 BUCHHOLZ                    
 43  Mashburn, Emma                10 HARDIN VALLE                
 44  Miliken, Tristin              10 KEY WEST                    
 45  Nelson, Morgan                12 KEY WEST                    
 46  Openshaw, Colleen             09 CREEKSIDE                   
 47  Pisciottano, Ashley           10 KING'S ACADE                
 48  Pitts, Eboni                  11 RIVERVIEW                   
 49  Poole, Isabella               10 PONTE VEDRA                 
 50  Ramirez, Andrea               12 SANTA FE CAT                
 51  Richter, Jillian              09 FORT MYERS                  
 52  Rodgers, Autumn               09 BRADFORD                    
 53  Rodriguez, Morgan             11 CARDINAL GIB                
 54  Roggeman, Julie               11 BLOOMINGDALE                
 55  Ruan, Beatriz                  7 RANSOM EVERG                
 56  Rutila, Rebecca               09 NAPLES                      
 57  Sagul, Delaney                10 GAINESVILLE                 
 58  Schenck, Molly                12 POPE                        
 59  Schonder, Emily               10 CHAMBERLAIN                 
 60  Smith, Ashley                 12 FREEDOM (TAM                
 61  Stallings, Emily              10 PROVIDENCE                  
 62  Strasser, Faith               12 SPRUCE CREEK                
 63  Sumner, Laurel                10 BROOKWOOD                   
 64  Uman, Sara                    10 GAINESVILLE                 
 65  Vanostran, Kahlei             09 WESTPORT                    
 66  Vartiainen, Victoria             CHARLOTTE HIGH S            
 67  Wahy, Brianna                 11 HOLY TRINITY                
 68  Westlake, Emily               10 P. K. YONGE                 
 
Event 90  Girls 1600 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Blake, Bridget                   DR. PHILLIPS HIG            
  2  Carpio, Nicole                12 RANSOM EVERG                
  3  Dunn, Danielle                11 PROVIDENCE                  
  4  Fahey, Kelly                  11 TRINITY PREP                
  5  Fletcher, Sahara              11 WESTMINSTER                 
  6  Givens, Rachel                11 CHILES                      
  7  Greenleaf, Katelyn            12 NORTHSIDE CH                
  8  Heisner, Sarah                11 CREEKSIDE                   
  9  Kissel, Caroline              12 BROOKWOOD                   
 10  McDermott, Devin              12 LAKEWOOD RAN                
 11  Ortiz, Olivia                 11 LAKEWOOD RAN                
 12  Payne, Alexandra              12 ST. THOMAS A                
 13  Ponder, Mary Kate             12 MANDARIN                    
 14  Russo, Courtney               12 FORT MYERS                  
 15  Shah, Nikita                  11 WIREGRASS RA                
 16  Smith, Kacy                   11 ESTERO                      
 17  Stephens, Charlotte           10 WINTER PARK                 
 18  Tubbs, Taylor                 11 SEBRING                     
 19  Williams, Lily                12 CHILES                      
 
Event 31  Girls 3200 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abbot, Samantha               11 LAKE MARY                   
  2  Adona, Jocelin                12 SPRUCE CREEK                
  3  Allegra, Marissa              12 OAK HALL                    
  4  Arevalo, Yanese               09 HARMONY                     
  5  Baker, Kerri                  12 NAPLES                      
  6  Barry, Annie                  10 COMMUNITY SC                
  7  Bruha, Emery                  12 WESTPORT                    
  8  Buda, Ashley                  10 BROOKWOOD                   
  9  Bush, Caroline                11 POPE                        
 10  Camp, Chloe                   10 ALEXANDER                   
 11  Cardia, Lisa                  10 CARDINAL GIB                
 12  Carlson, Aylena               09 GAINESVILLE                 
 13  Folio, Samantha                7 HOLY TRINITY                
 14  Ford, Kaley                   12 ST. ANDREW'S                
 15  Frank, Maria                  11 ESTERO                      
 16  Fuhrmeister, Delaney          10 FREEDOM (TAM                
 17  Fuqua, Emily                  11 WESTMINSTER                 
 18  Greene, Katie                 10 BOLLES                      
 19  Hall, Amanda                  10 BRADFORD                    
 20  Hensley, Kelly                12 LINCOLN PARK                
 21  Jaffer, Fatema                09 LAKE MARY                   
 22  Jaworski, Elsa                09 TRINITY PREP                
 23  Klopf, Hannah                 11 NAPLES                      
 24  Laboon, Caroline              11 ATHENS ACADE                
 25  Lane, Sara                    11 CHILES                      
 26  Last, Michelle                10 LAKEWOOD RAN                
 27  Lindsay, Tomaini               8 COMMUNITY SC                
 28  Luc, Emily                    12 FORT MYERS                  
 29  McCoy, Joanna                    GULLIVER HIGH SC            
 30  Meyer, Eden                   10 PROVIDENCE                  
 31  Payne, Emily                  11 WIREGRASS RA                
 32  Pelletier, Kyla               12 HARDIN VALLE                
 33  Pentaleri, Annie               7 BOLLES                      
 34  piatkowski, olivia            09 OLYMPIA                     
 35  Poole, Isabella               10 PONTE VEDRA                 
 36  Ramirez, Andrea               12 SANTA FE CAT                
 37  Rodriguez, Lauren             12 CREEKSIDE                   
 38  Roselli, Alex                 11 NEASE                       
 39  Roughton, Jordan                 CHARLOTTE HIGH S            
 40  Sagul, Delaney                10 GAINESVILLE                 
 41  Smith, Ashley                 12 FREEDOM (TAM                
 42  Stadtlander, Ashlyn           12 ST. CLOUD                   
 43  Tavassoli, Karisa             12 WESTMINSTER                 
 44  Towe, Mallory                 09 FORT MYERS                  
 45  Tran, Christine               11 CHAMBERLAIN                 
 46  Trinidad, Virnaliz               DR. PHILLIPS HIG            
 47  Volenec, Sydney               09 SPRUCE CREEK                
 48  Wilson, Payton                11 BROOKWOOD                   
 49  Wray, Katie                   09 LAKEWOOD RAN                
 
Event 92  Girls 3200 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Ankli, Amy                       HAGERTY                     
  2  Barbour, Kristen              11 NEASE                       
  3  Barlow, Carloline             10 GULF COAST                  
  4  Blaney, Anne-Marie            12 BELLEVIEW                   
  5  Campo, Kaitlyn                11 OLYMPIA                     
  6  Candiano, Sarah               09 EVANGELICAL                 
  7  Dawson, Elizabeth             10 DANIEL                      
  8  Feiten, Hannah                11 HARDIN VALLE                
  9  Heitling, Ashley              11 MOUNT DORA                  
 10  Macedo, Julie                 12 CHARTER                     
 11  Miller, Laura                 11 J. L. MANN                  
 12  Olinger, Brittney             10 OAK HALL                    
 13  Rickert, Amanda               11 CHARTER                     
 14  Rodriguez, Morgan             11 CARDINAL GIB                
 15  Schenck, Molly                12 POPE                        
 16  Seymour, Bryce                11 CIRCLE CHRIS                
 17  Solis, Katy G                 11 ESTERO                      
 18  Thomas, Carly                 12 CHILES                      
 19  Van Liere, Danielle            8 PROVIDENCE                  
 20  Wilson, Allison                  LEESBURG                    
 21  Wollrath, Julie               09 HOLY TRINITY                
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abrams, Jennifer              12 BROOKWOOD                   
  2  Alvin, Edquisha               10 HALLANDALE                  
  3  Breil, Shanna                    P. K. YONGE                 
  4  Burke, Kayla                  11 NORTH BROWAR                
  5  Byrne, Angela                 09 CRYSTAL RIVE                
  6  Cashin, Claire                11 BROOKWOOD                   
  7  Chambers, Kirsten             10 ST. CLOUD                   
  8  Chambers, Tamarra             10 FORT MYERS                  
  9  Chang, Nicole                 12 SARASOTA                    
 10  Conde, Abigail                12 CHARLESTON S                
 11  Coston, Zyviera               12 WEKIVA                      
 12  Danforth, Jessica             10 CHILES                      
 13  Daniels, Teahna                  DR. PHILLIPS HIG            
 14  Dietrich, Racheal             11 KEY WEST                    
 15  Durand, Ashley                12 BOLLES                      
 16  Frechette, Demi               12 BOLLES                      
 17  Friday, Devonne               10 FLAGLER PALM                
 18  Gardner, Kayla                12 WESTMINSTER                 
 19  Glades, Jamika                12 DILLARD                     
 20  Goodwin, Victoria             12 NORTHSIDE CH                
 21  Gordon, Daeshon               10 BOYD ANDERSO                
 22  Greer, Michaela               12 WALTON                      
 23  Griffin, Sydney               12 WALTON                      
 24  Grooms, Dasha                 12 PALMETTO                    
 25  Hodge, Jayde                  11 HARDIN VALLE                
 26  Hogan, Sierra                 11 LECANTO                     
 27  Hollins, Amari                10 FLAGLER PALM                
 28  Holloway, Shakera             12 HARDIN VALLE                
 29  Hooper, Charlotte             12 GAINESVILLE                 
 30  Hosbeke, Sierra                  P. K. YONGE                 
 31  Johansson, Paulina            09 RANSOM EVERG                
 32  Johnson, Rebecca              09 NAPLES                      
 33  Jones, Latrice                10 FORT MYERS                  
 34  Koenders, Sedona              11 CHILES                      
 35  Kopp, Makenzi                  8 PROVIDENCE                  
 36  Lemerise, Brianna             11 MOUNT DORA                  
 37  Lewis, Ashley                 11 OLYMPIA                     
 38  London, Elashia               11 KATHLEEN                    
 39  Lowe Chin, Rayeisha           12 APOPKA                      
 40  Maggio, Jessica               12 CALVARY CHRI                
 41  Martin, Mikaela               09 LAKE MARY                   
 42  Matthews, Jessica             12 SPRUCE CREEK                
 43  McCall, Chenique              12 SOUTH DADE                  
 44  McDonald, Janeil              12 HALLANDALE                  
 45  McEnany, Ryann                11 HOLY NAMES                  
 46  Moenning, Anne                12 CHARLESTON S                
 47  Muzeka, Charlie               11 OSCEOLA (KIS                
 48  Nushteyva, Olga                  FLAGLER PALM                
 49  Oldfield, De'Andra            09 KATHLEEN                    
 50  Oman, Brooke                  09 WESTMINSTER                 
 51  Payne, Reanna                 10 SOUTH DADE                  
 52  pendergrass, damia            12 NORTH PORT                  
 53  Perez, Aliza                  11 RANSOM EVERG                
 54  Raskauskas, Leigh             12 COMMUNITY SC                
 55  Reilly, Dylan                 10 MOUNT DORA                  
 56  Rivera, Daija                 10 MIRAMAR                     
 57  Rogers, Alyse                 12 ANDREW JACKS                
 58  Sheffield, Tiana              10 BRADFORD                    
 59  Sieredzinski, Mary            11 NEASE                       
 60  Slay, Tika                    12 ALEXANDER                   
 61  Smith, Cassidy                   JONES HIGH SCHOO            
 62  Solaun, Abby                  12 PONTE VEDRA                 
 63  Spann, Kayla                  11 CREEKSIDE                   
 64  Stevens, Takieyra             12 WEKIVA                      
 65  Style, Vanessa                11 BOYD ANDERSO                
 66  Tafoya, Martina               12 CRYSTAL RIVE                
 67  Thomas, Deara                 11 OSCEOLA (KIS                
 68  Tillman, Kylie                11 PROVIDENCE                  
 69  Torres, Jazmin                12 PINE RIDGE                  
 70  Tse, Megan                    11 SPRUCE CREEK                
 71  Valentin, Jeyland             09 VERO BEACH                  
 72  VanQuelef, Summer             10 LECANTO                     
 73  Washington, Faith             12 REYNOLDSBURG                
 74  Williams, Crystal             11 GAINESVILLE                 
 75  Williams, Destinee               LEESBURG                    
 76  Wilson, Jasmine               12 UNIVERSITY S                
 77  Young, Maia                   09 WESTMINSTER                 
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ALONSO  'A'                                                  
  3  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  4  BARRON COLLIER  'A'                                          
  5  BOLLES  'A'                                                  
  6  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  7  BUCHHOLZ  'A'                                                
  8  CHARLES DREW  'A'                                            
  9  CHILES  'A'                                                  
 10  CREEKSIDE  'A'                                               
 11  DILLARD  'A'                                                 
 12  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 13  FORT MYERS  'A'                                              
 14  FORT PIERCE CENTRAL  'A'                                     
 15  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 16  GAINESVILLE  'A'                                             
 17  GIBBS  'A'                                                   
 18  HALLANDALE  'A'                                              
 19  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 20  HARMONY  'A'                                                 
 21  HOLY TRINITY  'A'                                            
 22  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 23  KATHLEEN  'A'                                                
 24  KEY WEST  'A'                                                
 25  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 26  LAKE HIGHLAND PREP  'A'                                      
 27  LAKE MARY  'A'                                               
 28  LAKE WALES  'A'                                              
 29  LAKE WEIR  'A'                                               
 30  LAKEWOOD  'A'                                                
 31  LEESBURG  'A'                                                
 32  MANATEE  'A'                                                 
 33  MATANZAS HIGH SCHOOL  'A'                                    
 34  MIRAMAR  'A'                                                 
 35  MOUNT DORA  'A'                                              
 36  NAPLES  'A'                                                  
 37  OAK RIDGE  'A'                                               
 38  OSCEOLA (KISSIMMEE)  'A'                                     
 39  PALMETTO  'A'                                                
 40  PROVIDENCE  'A'                                              
 41  RANSOM EVERGLADES  'A'                                       
 42  REYNOLDSBURG  'A'                                            
 43  SARASOTA  'A'                                                
 44  SARATOGA SPRINGS  'A'                                        
 45  SEMINOLE (SANFORD)  'A'                                      
 46  SOUTH DADE  'A'                                              
 47  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 48  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 49  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 50  STANTON  'A'                                                 
 51  STRAWBERRY CREST  'A'                                        
 52  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 53  VERO BEACH  'A'                                              
 54  WALTON  'A'                                                  
 55  WEKIVA  'A'                                                  
 56  WEST ORANGE  'A'                                             
 57  WESTMINSTER  'A'                                             
 58  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 59  WHEELER  'A'                                                 
 
Event 19  Girls 4x200 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BOLLES  'A'                                                  
  5  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  6  BUCHHOLZ  'A'                                                
  7  CHILES  'A'                                                  
  8  CREEKSIDE  'A'                                               
  9  DILLARD  'A'                                                 
 10  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 11  FORT MYERS  'A'                                              
 12  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 13  GAINESVILLE  'A'                                             
 14  GIBBS  'A'                                                   
 15  HALLANDALE  'A'                                              
 16  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 17  HOLY TRINITY  'A'                                            
 18  KATHLEEN  'A'                                                
 19  KEY WEST  'A'                                                
 20  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 21  LAKE MARY  'A'                                               
 22  MANATEE  'A'                                                 
 23  MIRAMAR  'A'                                                 
 24  MOUNT DORA  'A'                                              
 25  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 26  OSCEOLA (KISSIMMEE)  'A'                                     
 27  PALMETTO  'A'                                                
 28  PROVIDENCE  'A'                                              
 29  RANSOM EVERGLADES  'A'                                       
 30  SARASOTA  'A'                                                
 31  SARATOGA SPRINGS  'A'                                        
 32  SOUTH DADE  'A'                                              
 33  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 34  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 35  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 36  VERO BEACH  'A'                                              
 37  WALTON  'A'                                                  
 38  WEKIVA  'A'                                                  
 39  WESTMINSTER  'A'                                             
 40  WHEELER  'A'                                                 
 41  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ALONSO  'A'                                                  
  3  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  4  BARRON COLLIER  'A'                                          
  5  BOLLES  'A'                                                  
  6  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  7  BRADFORD  'A'                                                
  8  BUCHHOLZ  'A'                                                
  9  CHARLES DREW  'A'                                            
 10  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
 11  CHILES  'A'                                                  
 12  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 13  CREEKSIDE  'A'                                               
 14  CRYSTAL RIVER  'A'                                           
 15  DILLARD  'A'                                                 
 16  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 17  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 18  FORT MYERS  'A'                                              
 19  FORT PIERCE CENTRAL  'A'                                     
 20  FORT WHITE  'A'                                              
 21  GAINESVILLE  'A'                                             
 22  GIBBS  'A'                                                   
 23  GULF COAST  'A'                                              
 24  HALLANDALE  'A'                                              
 25  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 26  HARMONY  'A'                                                 
 27  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 28  KATHLEEN  'A'                                                
 29  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 30  LAKE HIGHLAND PREP  'A'                                      
 31  LAKE MARY  'A'                                               
 32  LAKEWOOD  'A'                                                
 33  MIRAMAR  'A'                                                 
 34  MOUNT DORA  'A'                                              
 35  NAPLES  'A'                                                  
 36  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 37  OAK RIDGE  'A'                                               
 38  OLYMPIA  'A'                                                 
 39  OSCEOLA (KISSIMMEE)  'A'                                     
 40  PALMETTO  'A'                                                
 41  PONTE VEDRA  'A'                                             
 42  PROVIDENCE  'A'                                              
 43  RANSOM EVERGLADES  'A'                                       
 44  REYNOLDSBURG  'A'                                            
 45  RIVERVIEW  'A'                                               
 46  SEMINOLE (SANFORD)  'A'                                      
 47  SOUTH DADE  'A'                                              
 48  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 49  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 50  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 51  STANTON  'A'                                                 
 52  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 53  VERO BEACH  'A'                                              
 54  WEKIVA  'A'                                                  
 55  WEST ORANGE  'A'                                             
 56  WESTPORT  'A'                                                
 57  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 58  WHEELER  'A'                                                 
 59  WINTER PARK  'A'                                             
 60  ZEPHYRHILLS HIGH SCHOOL  'A'                                 
 
Event 23  Girls 4x800 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ALONSO  'A'                                                  
  3  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  4  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  5  BOLLES  'A'                                                  
  6  BRADFORD  'A'                                                
  7  BROOKWOOD  'A'                                               
  8  CARDINAL GIBBONS  'A'                                        
  9  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
 10  CHILES  'A'                                                  
 11  COCOA BEACH  'A'                                             
 12  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 13  DILLARD  'A'                                                 
 14  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 15  ESTERO  'A'                                                  
 16  FIRST ACADEMY (ORLANDO)  'A'                                 
 17  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 18  FORT MYERS  'A'                                              
 19  GAINESVILLE  'A'                                             
 20  GIBBS  'A'                                                   
 21  GULF COAST  'A'                                              
 22  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 23  HARMONY  'A'                                                 
 24  KEY WEST  'A'                                                
 25  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 26  LAKE MARY  'A'                                               
 27  LAKEWOOD  'A'                                                
 28  LAKEWOOD RANCH  'A'                                          
 29  LINCOLN PARK  'A'                                            
 30  MIRAMAR  'A'                                                 
 31  MITCHELL  'A'                                                
 32  NAPLES  'A'                                                  
 33  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 34  OAK RIDGE  'A'                                               
 35  OLYMPIA  'A'                                                 
 36  PLANT  'A'                                                   
 37  PONTE VEDRA  'A'                                             
 38  PROVIDENCE  'A'                                              
 39  RANSOM EVERGLADES  'A'                                       
 40  SARATOGA SPRINGS  'A'                                        
 41  SEMINOLE (SANFORD)  'A'                                      
 42  SOUTH DADE  'A'                                              
 43  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 44  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 45  ST. CLOUD  'A'                                               
 46  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 47  STRAWBERRY CREST  'A'                                        
 48  TAVARES  'A'                                                 
 49  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 50  WEST ORANGE  'A'                                             
 51  WESTMINSTER  'A'                                             
 52  WESTPORT  'A'                                                
 53  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 54  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 25  Girls 4x1600 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  3  BOLLES  'A'                                                  
  4  BRADFORD  'A'                                                
  5  BROOKWOOD  'A'                                               
  6  CHILES  'A'                                                  
  7  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
  8  CREEKSIDE  'A'                                               
  9  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 10  ESTERO  'A'                                                  
 11  FORT MYERS  'A'                                              
 12  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 13  GAINESVILLE  'A'                                             
 14  GULF COAST  'A'                                              
 15  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 16  LAKE MARY  'A'                                               
 17  LAKEWOOD RANCH  'A'                                          
 18  MANDARIN  'A'                                                
 19  NAPLES  'A'                                                  
 20  OAK HALL  'A'                                                
 21  OLYMPIA  'A'                                                 
 22  P. K. YONGE  'A'                                             
 23  PLANT  'A'                                                   
 24  PROVIDENCE  'A'                                              
 25  SARATOGA SPRINGS  'A'                                        
 26  SOUTH FORK  'A'                                              
 27  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 28  ST. CLOUD  'A'                                               
 29  STANTON  'A'                                                 
 30  WESTMINSTER  'A'                                             
 
Event 14  Boys 100 Meter Dash High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abdullah, Bilal               12 BROOKWOOD                   
  2  Alba Jr., Leo                 12 UNIVERSITY S                
  3  Allen, Dwayne                 10 CHILES                      
  4  Armstrong, John               12 OLYMPIA                     
  5  Badger, Charlie               09 COMMUNITY SC                
  6  Barnes, Qua                   12 APOPKA                      
  7  Barnes, Timothy               12 CHARLES DREW                
  8  Battle, Brandon               12 MARTIN COUNT                
  9  Bazanos, Daniel               12 SPRUCE CREEK                
 10  Benton, Bryant                10 LEESBURG                    
 11  Berry, Evan                   10 CREEKSIDE                   
 12  Bracy, Marvin                 12 BOONE                       
 13  Bromell, Trayvon              10 GIBBS                       
 14  Brown, Anthony                12 HILLSBOROUGH                
 15  Brown, Robert                 11 LAKE MARY                   
 16  Bryant, Santavious            12 WHEELER                     
 17  Burgman, Marquis              11 HOLY TRINITY                
 18  Carnes, Brandon               11 MANATEE                     
 19  Clark, Marcus                 11 NORTH FLORID                
 20  Coburn, Angel                 12 WEST ORANGE                 
 21  Cornell, Christian            12 WESTMINSTER                 
 22  Daniels, Damien               10 GIBBS                       
 23  Davis, Omari                  12 TRINITY PREP                
 24  Davis, Reggie                 11 LINCOLN                     
 25  Day, Carson                      POPE                        
 26  Dennis, Brandon               12 GONZAGA                     
 27  Dunbar, Rajee                 12 GONZAGA                     
 28  Ellis, Steven                 12 WEKIVA                      
 29  Fair, Kareem                  11 WEKIVA                      
 30  Felton, Demonte               10 HARDIN VALLE                
 31  Fuller, Isaac                 12 BARRON COLLI                
 32  Fyne, Reshawd                 12 MARTIN COUNT                
 33  Gardner, Willie               11 FLAGLER PALM                
 34  Gayle, Anthony                12 PINE RIDGE                  
 35  Georges, Clive                12 KEY WEST                    
 36  Gibson, Jarrett                  POPE                        
 37  Glass, Najee                  12 ST. PETERS J                
 38  Godwin, Nate                     FREEDOM (TAM                
 39  Gray, Daniel                  12 BOYD ANDERSO                
 40  Hall, Anderson                11 PROVIDENCE                  
 41  Harrison, Eric                12 WHEELER                     
 42  Hayes, Joshua                 10 PROVIDENCE                  
 43  Hayes, Markee                 11 WESTPORT                    
 44  Hayward, Jaylin               09 GODBY                       
 45  Henderson, Justin             09 LAKE WALES                  
 46  Hicks, Josh                   10 PALMETTO                    
 47  Holsey, Josh                  12 CREEKSIDE                   
 48  Holton, Marcus                09 CHILES                      
 49  Howard, Tracy                 12 MIRAMAR                     
 50  Jackson, Robert               12 PALMETTO                    
 51  James, Antonio                10 BUCHHOLZ                    
 52  Jamison, Isaiah               12 BRADFORD                    
 53  Johnson, Antonio              10 LAKE MARY                   
 54  Jonas, Diontre                10 BRADFORD                    
 55  Jones, Darren                 12 BOYD ANDERSO                
 56  Karondo, Douglas              12 LAKE WEIR                   
 57  Keyes, Justin                 12 FLEMING ISLA                
 58  Latty, Denzle                 11 CORAL SPRING                
 59  Lewis, Brandon                12 MIRAMAR                     
 60  Lily, Synjohn                 12 APOPKA                      
 61  Manning, Morris               09 MOUNT DORA                  
 62  Mathews, Turrel               11 FLAGLER PALM                
 63  McCoy, Chase                  11 RIVERVIEW                   
 64  McKenzie, Isaiah                 AMERICAN HER                
 65  Miller, Nigel                 12 CORAL SPRING                
 66  Mitchell, Daniel              11 LEESBURG                    
 67  Moore, Kailo                  11 WEST BOLIVAR                
 68  Motes, Bryce                  10 FLEMING ISLA                
 69  Newton, Clyde                 11 CHARLESTON S                
 70  Nunn, Marshall                11 SOUTH LAKE                  
 71  Oman, Hunter                  12 WESTMINSTER                 
 72  Pass, Derren                  09 BARRON COLLI                
 73  Quinn, Devin                  09 CHARLESTON S                
 74  Register, Trevor              11 JEFFERSON                   
 75  Reus, Jordan                  11 ST. CLOUD                   
 76  Revell II, Milton             12 BOLLES                      
 77  Richardson, Raymere           11 VERO BEACH                  
 78  Rickel, Ryan                  11 WESTMINSTER                 
 79  Roberson, Christian           12 HALLANDALE                  
 80  Roberts, Jamal                   ZEPHYRHILLS HIGH            
 81  Roberts, Jordan                  ZEPHYRHILLS HIGH            
 82  Rupert, Tim                   11 HARDIN VALLE                
 83  Sands, Alec                   12 TRINITY PREP                
 84  Scarlet, Jordan               09 UNIVERSITY S                
 85  Snider, Kellen                10 FORT WHITE                  
 86  Spence, Andrew                09 SPRUCE CREEK                
 87  Tate, Derywn                  12 BROOKWOOD                   
 88  Tatis, Joshua                 11 OAK RIDGE                   
 89  Taylor, D'Shea                12 WINTER PARK                 
 90  Telfer, Trent                 12 NORTH PORT                  
 91  Tharp, Branden                12 BOLLES                      
 92  Tillman, Mike                 11 BUCHHOLZ                    
 93  Tyler, Rayvaun                11 OAK RIDGE                   
 94  Ufere, Christopher            10 WESTMINSTER                 
 95  Walker, Hiram                 11 GAINESVILLE                 
 96  Walter, Derrick               12 HALLANDALE                  
 97  Washington, Lasander          12 RIVERVIEW                   
 98  Ways, Ceolamar                11 NEASE                       
 99  Webb, Rapheal                 11 GAINESVILLE                 
100  West, Jadarius                12 CHARLES DREW                
101  Whitfiled, Levonte               JONES HIGH SCHOO            
102  Williams, Dexter              09 OLYMPIA                     
103  Williams, Kendal              10 STANTON                     
104  Williams, Ronnie              12 NORTH FLORID                
105  Williams, Roshard             12 LINCOLN                     
106  Williams, Soron               12 FORT WHITE                  
107  Williams, Travon              11 ST. CLOUD                   
108  Wilson, Andrew                12 PINE RIDGE                  
109  Wright, Dravious              11 VERO BEACH                  
110  Young, Willie                 11 LAKE WALES                  
 
Event 89  Boys 800 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Barrett, Jonathan                AMERICAN HER                
  2  Burton, Jake                  12 MARTIN COUNT                
  3  Carson, Paris                 12 WHEELER                     
  4  Dey, Daniel                   12 OLYMPIA                     
  5  Montenari, Mathew             12 NORTHSIDE CH                
  6  Moore, Jonathan               11 JEFFERSON                   
  7  Romero, Edward                12 FLANAGAN                    
  8  Schnulle, Ryan                12 ADIDAS                      
  9  Teixeira, Otniel              12 LAKE BRANTLE                
 10  Yoonis, Adel                  11 WHEELER                     
 
Event 28  Boys 800 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Allen, Marquise               11 GIBBS                       
  2  Andersen, Adne                11 MCCALLIE SCH                
  3  Armor, James                  12 SPRUCE CREEK                
  4  Arnold, Morgan                11 NAPLES                      
  5  Bagg, Douglas                 10 FORT WHITE                  
  6  Banker, Wes                   11 HARDIN VALLE                
  7  Barrow, Blair                 09 ST. THOMAS A                
  8  Bartlett, Avery               09 CHILES                      
  9  Beauchamp, Zackery            10 OAK HALL                    
 10  Bembrey, Nikko                   MATANZAS HIGH SC            
 11  Betancourt, Jaquan            11 NAPLES                      
 12  Bolger, Mason                 10 LAKE MARY                   
 13  Briner, Steven                11 ESTERO                      
 14  Brown, Rashard                11 BUCHHOLZ                    
 15  Bruce, Tyler                  12 PINE RIDGE                  
 16  Caballero, Pedro              11 BROOKWOOD                   
 17  Cartagena, Jose               11 ESTERO                      
 18  Chapman, Joe                  11 NORTHSIDE CH                
 19  Chenault, Tyrin                  JONES HIGH SCHOO            
 20  Cherry, James                 12 BOLLES                      
 21  Close, Jessie                 12 LINCOLN                     
 22  Cohn, Austin                  11 MOUNT DORA                  
 23  Correa, Gaby                   8 RANSOM EVERG                
 24  Dandy, Nathaniel              12 GIBBS                       
 25  David, William                11 WEKIVA                      
 26  Davis, Malik                  10 CREEKSIDE                   
 27  Deceus, Jean                  11 IMMOKALEE                   
 28  Dhillon, Austin               10 WESTMINSTER                 
 29  Duffy, Kevin                  12 FLAGLER PALM                
 30  Edenfield, Tyler              11 ALEXANDER                   
 31  Edmonds, DeVontre             12 BRADFORD                    
 32  Ernest, Andre                 11 MIRAMAR                     
 33  Fabec, Joey                   11 PALMETTO                    
 34  Fenelon, Jefferson            11 VERO BEACH                  
 35  Figeroa, Victor               12 TAVARES                     
 36  Fluker, Ajene                 11 CHRISTWAY AC                
 37  Fogg, Alex                    12 COMMUNITY SC                
 38  Gangemi, Jag                  11 WESTMINSTER                 
 39  Gentry, Brian                 11 ST. STEPHENS                
 40  Greene, Tom                   12 ATHENS ACADE                
 41  Greer, Miles                  09 WALTON                      
 42  Grenet, Christian             12 ST. THOMAS A                
 43  Guerette, Spencer             11 ANCLOTE                     
 44  Guire, Stefan                 11 DELAND                      
 45  Hannibal, Jones               11 BUCHHOLZ                    
 46  Heron, Kevin                  10 BLOOMINGDALE                
 47  Hill, Patrick                 11 WIREGRASS RA                
 48  Hollis, Kyren                 09 HILLSBOROUGH                
 49  Humphreys, Evan               11 HARDIN VALLE                
 50  Huskey, Will                  11 CARDINAL GIB                
 51  Insel, Blake                  12 NEASE                       
 52  Jackson, Chris                11 WESTPORT                    
 53  Jarriel, Caleb                12 NEASE                       
 54  Jenkins, Jordan               12 CREEKSIDE                   
 55  Johnson, Germain              11 BOYD ANDERSO                
 56  Kelly, Dalton                 11 UNIVERSITY (                
 57  Knauf, Trevor                 10 CHILES                      
 58  Kreilein, Taylor              12 ST. ANDREW'S                
 59  Lavancher, Joshua             12 SOUTH LAKE                  
 60  LeBlanc, Andrew               10 BLOOMINGDALE                
 61  Lee, Trevon                   10 CARDINAL GIB                
 62  Lindsey, John                 11 WINTER PARK                 
 63  Lisitano, Justin              11 CREEKSIDE                   
 64  Loyack, Andrew                10 LAKE NONA                   
 65  Loyack, Joey                  11 LAKE NONA                   
 66  Malloy, Cody                  11 LEESBURG                    
 67  Marshall, Jake                12 PONTE VEDRA                 
 68  Mason, Mitchell               11 FORT MYERS                  
 69  Mattera, Tyler                12 WIREGRASS RA                
 70  McDonald, Adavion             12 MIRAMAR                     
 71  McDowell, Jontue              10 RAINES                      
 72  Meyerson, Henry               12 GONZAGA                     
 73  Morgan, Darion                12 BARRON COLLI                
 74  Morris, Matthew               12 BOLLES                      
 75  Mutungu, Eddie                11 FLAGLER PALM                
 76  Namukaya, Chriss              12 PENDLETON                   
 77  Napier, Josh                  10 LAKEWOOD RAN                
 78  Nichlaus, Shawn               09 LAKEWOOD RAN                
 79  Patterson, Javon              09 BOYD ANDERSO                
 80  Patton, Ryan                  12 SPRUCE CREEK                
 81  Paynter, Brandon              12 PONTE VEDRA                 
 82  Peletier, Josh                12 PALMETTO RID                
 83  Pierre, Renald                09 IMMOKALEE                   
 84  Pollard, Cory                 11 CRYSTAL RIVE                
 85  Quinn, Connor                    CHARLOTTE HIGH S            
 86  Riech, Nate                   11 MILTON                      
 87  Robb, Desmond                 11 UNIVERSITY (                
 88  Robinson, William             12 LAKE MARY                   
 89  Schmick, Brennan                 CYPRESS CREEK HI            
 90  Scott, Brent                  12 COMMUNITY SC                
 91  Sharpe, Ryan                  12 WESTMINSTER                 
 92  Shearman, Brendan             11 FORT MYERS                  
 93  Silas, Eli                    12 UNIVERSITY (                
 94  Simpkins, Joshua                 JONES HIGH SCHOO            
 95  Smith, Kisean                 12 BROOKWOOD                   
 96  Sorrick, Christopher          12 ANCLOTE                     
 97  Steinwarz, Jurgen             11 BARRON COLLI                
 98  Strickland, Blair             12 NORTH FLORID                
 99  Strickland, Luke              10 NORTH FLORID                
100  Sweetapple, David             11 ST. ANDREW'S                
101  Thompson, Jeremy               6 FORT WHITE                  
102  Turner, Will                  11 GAINESVILLE                 
103  Vera, Davey                   12 SOUTH SUMTER                
104  Wallisch, Sean                12 GONZAGA                     
105  Walton, Gil                   12 MCCALLIE SCH                
106  Whitehead, Austin             11 BRADFORD                    
107  Williams, Damoi                  CYPRESS CREEK HI            
108  Williams, Dean                11 CORAL SPRING                
109  Williams, Trey                12 ALEXANDER                   
110  Wilson, Robert                11 HILLSBOROUGH                
111  Zagra, Justin                 11 OLYMPIA                     
 
Event 30  Boys 1600 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abreu, Jeremy                 11 NEASE                       
  2  Allen, Cameron                   MATANZAS HIGH SC            
  3  Bauer, Nichoas                12 ST. THOMAS A                
  4  Bennett, Tyler                10 FORT MYERS                  
  5  Bergengruen, Jan              11 RANSOM EVERG                
  6  Bireda, Ermias                11 WIREGRASS RA                
  7  Boornazian, Evan              11 WEKIVA                      
  8  Brown, Ace                    11 FORT MYERS                  
  9  Brown, Jordan                 12 P. K. YONGE                 
 10  Brown, Joshua                 11 MIRAMAR                     
 11  Castillo, Edger                  CYPRESS CREEK HI            
 12  Castro, Manuel                11 IMMOKALEE                   
 13  Chadderton, Ryan              11 BLOOMINGDALE                
 14  Cohn, Austin                  11 MOUNT DORA                  
 15  Crymes, Kurt                  11 ATHENS ACADE                
 16  Decker, Austin                10 BOLLES                      
 17  Demons, Keith                 12 VERO BEACH                  
 18  Dillard, Brian                12 BOCA RATON                  
 19  Dipsiner, Evan                12 LAKEWOOD RAN                
 20  Ducharme, Broc                10 ALEXANDER                   
 21  English, Alex                 11 MIRAMAR                     
 22  Fabian, Michael               12 SPRUCE CREEK                
 23  Farmer, Kenan                 10 WALTON                      
 24  Fernandez, Chris              12 LECANTO                     
 25  Garcia, Simon                 10 LAKE MARY                   
 26  Gatti, Matt                   12 GONZAGA                     
 27  Gazari, Argishti              12 ANCLOTE                     
 28  Geer, Matthew                 11 DANIEL                      
 29  Gentry, Brian                 11 ST. STEPHENS                
 30  Gilbert, Jacob                10 HARMONY                     
 31  Gillenwaters, John            11 BRADFORD                    
 32  Greer, Miles                  09 WALTON                      
 33  Guerette, Spencer             11 ANCLOTE                     
 34  Guzman, Brock                 10 KEY WEST                    
 35  Harding, Dalton               09 FORT WHITE                  
 36  Heathcott, Cole               12 ST. ANDREW'S                
 37  Herrera, Felipe               11 BOLLES                      
 38  Hill, David                   12 WIREGRASS RA                
 39  Hines, Jared                     JONES HIGH SCHOO            
 40  Hoban, Matthew                12 MOUNT DORA B                
 41  Hoffman, Alex                 12 HOLY TRINITY                
 42  Hovey, Cole                   12 OLYMPIA                     
 43  Huffman, Bobby                10 LAKE MARY                   
 44  Iglesias, Andrew              10 PEMBROKE PIN                
 45  Insel, Blake                  12 NEASE                       
 46  Jacobsen, Nic                  8 ST. ANDREW'S                
 47  Jones, Brandon                12 LAKEWOOD RAN                
 48  Kalvin, Garrisson             10 NAPLES                      
 49  Kitterman, Canaan             10 BAYSHORE                    
 50  Kotick, Jacob                 12 PENSACOLA WA                
 51  Krell, Jacob                  12 CHILES                      
 52  Kutner, Jordan                11 VERO BEACH                  
 53  Lassley, Adam                 11 MANDARIN                    
 54  LeBlanc, Matthew              10 BLOOMINGDALE                
 55  Lee, Somontay                 09 CREEKSIDE                   
 56  Leonel, Delacruz              11 IMMOKALEE                   
 57  Malloy, Cody                  11 LEESBURG                    
 58  Martinez, Matt                12 NAPLES                      
 59  Merrill, Andrew               12 BRADFORD                    
 60  Monteau, Andrew               10 BUCHHOLZ                    
 61  Montgomery, Alex              12 COMMUNITY SC                
 62  Moore, Daniel                 12 HOLY TRINITY                
 63  Morgan, Bailey                12 ST. CLOUD                   
 64  Mueller, Sam                  11 LECANTO                     
 65  Peck, Ryan                    09 WHEELER                     
 66  Peralta, Angelo               11 LAKE NONA                   
 67  Perkinson, Joseph             09 CREEKSIDE                   
 68  Porter, Odaine                11 WEKIVA                      
 69  Pulliam, Kevin                10 GONZAGA                     
 70  Reed, Coner                   10 UNIVERSITY (                
 71  Riech, Nate                   11 MILTON                      
 72  Russo, Sean                   12 CHAMBERLAIN                 
 73  Scansy, Michael               11 ALEXANDER                   
 74  Schmick, Brennan                 CYPRESS CREEK HI            
 75  Scott, Brent                  12 COMMUNITY SC                
 76  Silas, Eli                    12 UNIVERSITY (                
 77  Simpson, Scott                11 KING'S ACADE                
 78  Smith, Preston                10 SPRUCE CREEK                
 79  Sommer, Adam                  10 ESTERO                      
 80  Sonnenfeldt, Daniel           11 HARDIN VALLE                
 81  Spiers, Will                  11 CHILES                      
 82  Tampa, Cash                   09 CREEKSIDE                   
 83  Templeton, Aaron              10 HARDIN VALLE                
 84  Thiemann, Ben                 11 CREEKSIDE                   
 85  Toriscelli, Shane             11 CHAMBERLAIN                 
 86  Turner, Trevor                12 BROOKWOOD                   
 87  Velez, George                 11 LAKE NONA                   
 88  Vicens, Jan Carlo             11 FLAGLER PALM                
 89  Walbert, Bradley              11 FLAGLER PALM                
 90  Walton, Gil                   12 MCCALLIE SCH                
 91  Weaver, John                  10 MANDARIN                    
 92  Westfall, Christopher         11 UNIVERSITY (                
 93  Westlake, Garrett             11 P. K. YONGE                 
 94  Wilhelm, Taylor               11 HARMONY                     
 95  Willis, Adam                  11 WESTMINSTER                 
 
Event 91  Boys 1600 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Anguish, William              12 WINTER PARK                 
  2  Dwyer, Henry                  11 ATHENS ACADE                
  3  Fleming, Patrick              11 POPE                        
  4  Flowers, Jordan               10 WESTMINSTER                 
  5  Godwin, Chris                 12 BUCHHOLZ                    
  6  Gousse, Ryan                  12 TRINITY PREP                
  7  Irigoyen, Bert                12 RANSOM EVERG                
  8  Ivankovic, Andre              11 DANIEL                      
  9  Lopez, Avery                  11 BELEN JESUIT                
 10  Malanoski, Morgan             12 BROOKWOOD                   
 11  Ojeda, Mario                  12 NORTHSIDE CH                
 12  Palermo, Nicholas             12 NORTH BROWAR                
 13  Rojas, aaron                  12 ESTERO                      
 14  Romero, Edward                12 FLANAGAN                    
 15  Salas, Daniel                 11 TRINITY PREP                
 16  Teixeira, Otniel              12 LAKE BRANTLE                
 17  Touchton, Trevor              11 LINCOLN                     
 
Event 32  Boys 3200 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Aitken, Michael               12 MANDARIN                    
  2  Arnold, Mitch                 10 LAKEWOOD RAN                
  3  Barner, Adam                  12 GAINESVILLE                 
  4  Bonafe, Tyler                 11 RIVERVIEW                   
  5  Carroll, Thomas               11 FLAGLER PALM                
  6  Castillo, Edger                  CYPRESS CREEK HI            
  7  Castro, Manuel                11 IMMOKALEE                   
  8  Cole, Matt                    12 ST. CLOUD                   
  9  Compton, Josh                 10 FORT WHITE                  
 10  Cox, Austin                   12 LINCOLN PARK                
 11  Crozier, Mike                 12 GONZAGA                     
 12  Cunningham, AJ                32 DR. PHILLIPS HIG            
 13  Cuyeu, Julian                 10 BARRON COLLI                
 14  Davis, Brady                  11 BUCHHOLZ                    
 15  Degale, Ryan                  09 LAKE MARY                   
 16  Demons, Keith                 12 VERO BEACH                  
 17  Dillard, Brian                12 BOCA RATON                  
 18  Dolan, David                  12 P. K. YONGE                 
 19  Estes, Steven                 09 LAKEWOOD RAN                
 20  Fuhr, Jacob                   12 CHAMBERLAIN                 
 21  Garrett, Ashton               09 FLAGLER PALM                
 22  Gorora, Frankie               12 ST. ANDREW'S                
 23  Grey, Trey                    12 ALEXANDER                   
 24  Gubitz, Al                    11 CREEKSIDE                   
 25  Gutierrez, Ricardo               CYPRESS CREEK HI            
 26  Hales, Thomas                 09 BRADFORD                    
 27  Hall, Ben                     11 WIREGRASS RA                
 28  Hearn, Adam                   09 ATHENS ACADE                
 29  Hernandez, Alexander          11 ESTERO                      
 30  Higginbotham, Cole            10 TAVARES                     
 31  Hines, Jared                     JONES HIGH SCHOO            
 32  Hippely, Sam                  12 WIREGRASS RA                
 33  Howard, Trent                 11 LAKE MARY                   
 34  Hoyle, Chris                  10 GONZAGA                     
 35  Iglesias, Andrew              10 PEMBROKE PIN                
 36  Janson, Joseph                10 P. K. YONGE                 
 37  Jodice, Noah                  12 DANIEL                      
 38  Jones, Matthew                10 MCCALLIE SCH                
 39  Kaleel, Nick                  10 ST. ANDREW'S                
 40  Kameh, Tyler                  11 SPRUCE CREEK                
 41  Kapadia, Tapas                10 WHEELER                     
 42  Kathman, Kyler                12 SPRUCE CREEK                
 43  King, Jacob                   10 ALEXANDER                   
 44  Kitterman, Canaan             10 BAYSHORE                    
 45  Kruse, Logan                     DR. PHILLIPS HIG            
 46  Kutner, Jordan                11 VERO BEACH                  
 47  Ledesma, Ricky                10 ESTERO                      
 48  Leonel, Delacruz              11 IMMOKALEE                   
 49  Long, Tyler                   11 FORT MYERS                  
 50  Malloy, Cody                  11 LEESBURG                    
 51  Mauriello, John Paul          10 PONTE VEDRA                 
 52  McGregor, Dean                09 FORT MYERS                  
 53  McHugh, Jack                  09 SANTA FE CAT                
 54  Millson, Sam                  10 TRINITY PREP                
 55  Montalvo, Antonio             11 ST. CLOUD                   
 56  Montoya, Sebastian            12 CHAMBERLAIN                 
 57  Moore, Mitchell               12 OLYMPIA                     
 58  O'Brien, Tyler                10 MARTIN COUNT                
 59  O'Connor, Harry               10 WESTMINSTER                 
 60  O'Linn, Sean                  10 PONTE VEDRA                 
 61  Parrenelli, Nicholas          11 MARTIN COUNT                
 62  Peck, Ryan                    09 WHEELER                     
 63  Petow, Kevin                  12 CREEKSIDE                   
 64  Porter, Odaine                11 WEKIVA                      
 65  Ritchie, Ramsey               10 MCCALLIE SCH                
 66  Roche, Tim                    11 NEASE                       
 67  Sagul, Nate                   12 GAINESVILLE                 
 68  Sayeau, Corey                 11 COCOA BEACH                 
 69  Shearer, Lee                  11 NAPLES                      
 70  Slann, Jacob                  09 DANIEL                      
 71  Smith, Sean                   12 WESTMINSTER                 
 72  Sorrick, Christopher          12 ANCLOTE                     
 73  Spidell, Stephen              11 HARDIN VALLE                
 74  Stephens, Kevin               10 BLOOMINGDALE                
 75  Tomita, Aeschton              12 KEY WEST                    
 76  Velasquez, Manuel             10 ST. THOMAS A                
 77  Westfall, Christopher         11 UNIVERSITY (                
 78  Williams, Sam                 10 ATHENS ACADE                
 79  Woodbury, Jake                12 BLOOMINGDALE                
 
Event 93  Boys 3200 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Babinec, Michael              12 RIVERVIEW                   
  2  Barudin, Matt                 12 BROOKWOOD                   
  3  Buzzard, Taylor               12 CHILES                      
  4  Castagnaro, Joey              12 HOLY TRINITY                
  5  Drumm, David                     MATANZAS HIGH SC            
  6  Fleming, Patrick              11 POPE                        
  7  Gates, Herbert                11 NAPLES                      
  8  Gazari, Argishti              12 ANCLOTE                     
  9  Gousse, Ryan                  12 TRINITY PREP                
 10  Hundersmark, Ryan             12 BUCHHOLZ                    
 11  Kattenberg, Tristen           11 HOLY TRINITY                
 12  Licari, Peter                    HAGERTY                     
 13  McClintock, Matthew           11 BROOKWOOD                   
 14  Melnyk, Jerry                 12 LR CENTRAL                  
 15  Mowery, Tyler                 12 MANDARIN                    
 16  Reynolds, Mac                 12 NEASE                       
 17  Slupecki, Jacob               12 LINCOLN                     
 18  Templeton, Will               12 HARDIN VALLE                
 19  Zimmerman, Cade               10 CHILES                      
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amos, Jemarruse               10 RAINES                      
  2  Anderson, Nicholas            11 WEKIVA                      
  3  Ardley, Keaaris               10 BRADFORD                    
  4  Ausustin, Carl                   CYPRESS CREEK HI            
  5  Barclay, Bruce                12 BOYD ANDERSO                
  6  Battle, John                  10 HALLANDALE                  
  7  Bocio, Ben                    12 BAKER (CAPE                 
  8  Booth, Charles                12 JEFFERSON                   
  9  Brown, Dejan                  09 NAPLES                      
 10  Brown, Reginald               11 WEKIVA                      
 11  Burt, John                    09 LINCOLN                     
 12  Burum, Isaiah                 10 HARDIN VALLE                
 13  Carrier, Nathan               11 TRINITY PREP                
 14  Coleman, Durrell              12 CREEKSIDE                   
 15  Cooper, Sammie                11 FLAGLER PALM                
 16  Cromartie, Justin             10 CHILES                      
 17  Crompton, Kyle                12 PONTE VEDRA                 
 18  Daniels, Damien               10 GIBBS                       
 19  Davis, Thurston               12 GODBY                       
 20  Dillon, Kimlon                12 APOPKA                      
 21  Dixon, Jonathan               09 BOLLES                      
 22  Donald, Larry                 11 BARTRAM TRAI                
 23  Dotson, Jacob                 12 SANTA FE CAT                
 24  Duncan, Antonio               12 HALLANDALE                  
 25  Durham, Tobias                   DR. PHILLIPS HIG            
 26  Erwin, Michael                11 FLORIDA CHRI                
 27  Flounders, Britton            12 OLYMPIA                     
 28  Foshee, Daniel                12 HARMONY                     
 29  Foster, Reis                  12 LECANTO                     
 30  Gordon, Deron                 10 BOYD ANDERSO                
 31  Gray, Darien                  11 GONZAGA                     
 32  Hill, Cody                    11 BRADFORD                    
 33  Hill, Jabari                  10 MIRAMAR                     
 34  Holton, Marcus                09 CHILES                      
 35  Isang, Iman                   12 MCCALLIE SCH                
 36  James, Draeland               11 PROVIDENCE                  
 37  Jeffers, Nathan               11 BOLLES                      
 38  Jennings, Evan                12 HILLSBOROUGH                
 39  Lawson, Jay                   11 BROOKWOOD                   
 40  Lester, Luke                  12 PALMETTO                    
 41  Long, Deric                   12 WESTMINSTER                 
 42  Maiga, Ibrahim                12 WHEELER                     
 43  Mcclary, Gabriel              10 WINTER PARK                 
 44  McMillon, Terry               12 SPRUCE CREEK                
 45  Middleton, Elijah             12 SPRUCE CREEK                
 46  Mitchell, Randall             12 GONZAGA                     
 47  Mizzell, John                    CYPRESS CREEK HI            
 48  Morrision, Nick               11 LEESBURG                    
 49  Neal, Keanu                   11 SOUTH SUMTER                
 50  Nieto, Carlos                 11 FLORIDA CHRI                
 51  Noel, Isaiah                  10 CHARLESTON S                
 52  Olan, Julius                  12 LAKE MARY                   
 53  Peters, Scott                 12 WESTMINSTER                 
 54  Phillips, John                12 ALONSO                      
 55  Philpott, Christian           09 NORTH FLORID                
 56  Porter, Deondre               10 JEFFERSON                   
 57  Ramclam, Stanley              11 CORAL SPRING                
 58  Reynolds, Grant               12 TRINITY PREP                
 59  Rickel, Ryan                  11 WESTMINSTER                 
 60  Ried, Jamaree                 10 ANCLOTE                     
 61  Scott, Devin                  12 NAPLES                      
 62  Spears, Ro'Derick             11 NORTH PORT                  
 63  Tatham, Jeremy                12 ST. THOMAS A                
 64  Taylor, Michael               10 LAKE MARY                   
 65  Taylor-Haynes, William        11 ALONSO                      
 66  Thomas, Chris                 10 HARDIN VALLE                
 67  Thomas, Ladale                10 GAINESVILLE                 
 68  Torsza, Ryan                  11 BARTRAM TRAI                
 69  Toussaint, Yveneld            11 VERO BEACH                  
 70  Tucker, Walter                   AMERICAN HER                
 71  Williams, Clyde               10 MIRAMAR                     
 72  Williams, Kadeem              11 FLAGLER PALM                
 73  Williams, Montavious          12 GODBY                       
 74  Williams, Shamon              12 GAINESVILLE                 
 75  Workman, Aquariouse              DR. PHILLIPS HIG            
 
Event 18  Boys 4x100 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  APOPKA  'A'                                                  
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BLAKE  'A'                                                   
  5  BOLLES  'A'                                                  
  6  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  7  BRADFORD  'A'                                                
  8  BUCHHOLZ  'A'                                                
  9  CHARLES DREW  'A'                                            
 10  CHILES  'A'                                                  
 11  CREEKSIDE  'A'                                               
 12  DILLARD  'A'                                                 
 13  FIRST ACADEMY (ORLANDO)  'A'                                 
 14  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 15  FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                       
 16  FORT PIERCE CENTRAL  'A'                                     
 17  GAINESVILLE  'A'                                             
 18  GIBBS  'A'                                                   
 19  GODBY  'A'                                                   
 20  GONZAGA  'A'                                                 
 21  HALLANDALE  'A'                                              
 22  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 23  HILLSBOROUGH  'A'                                            
 24  HOLY TRINITY  'A'                                            
 25  JEFFERSON  'A'                                               
 26  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 27  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 28  LAKE MARY  'A'                                               
 29  LAKEWOOD  'A'                                                
 30  LINCOLN  'A'                                                 
 31  MANATEE  'A'                                                 
 32  MARTIN COUNTY  'A'                                           
 33  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 34  MIRAMAR  'A'                                                 
 35  NAPLES  'A'                                                  
 36  NORTH FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                 
 37  OAK RIDGE  'A'                                               
 38  OLYMPIA  'A'                                                 
 39  PALMETTO  'A'                                                
 40  PINE RIDGE  'A'                                              
 41  POMPANO BEACH  'A'                                           
 42  PROVIDENCE  'A'                                              
 43  RIVERVIEW  'A'                                               
 44  SEMINOLE (SANFORD)  'A'                                      
 45  SOUTH LAKE  'A'                                              
 46  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 47  ST. CLOUD  'A'                                               
 48  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 49  UNIVERSITY SCHOOL  'A'                                       
 50  VERO BEACH  'A'                                              
 51  WEKIVA  'A'                                                  
 52  WEST ORANGE  'A'                                             
 53  WESTMINSTER  'A'                                             
 54  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 55  WHEELER  'A'                                                 
 56  WINTER PARK  'A'                                             
 57  ZEPHYRHILLS HIGH SCHOOL  'A'                                 
 
Event 20  Boys 4x200 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  APOPKA  'A'                                                  
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BOLLES  'A'                                                  
  5  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  6  BRADFORD  'A'                                                
  7  BROOKWOOD  'A'                                               
  8  BUCHHOLZ  'A'                                                
  9  CHARLES DREW  'A'                                            
 10  CHILES  'A'                                                  
 11  CORAL SPRINGS CHRISTIAN  'A'                                 
 12  CREEKSIDE  'A'                                               
 13  DILLARD  'A'                                                 
 14  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 15  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 16  GAINESVILLE  'A'                                             
 17  GIBBS  'A'                                                   
 18  GONZAGA  'A'                                                 
 19  HALLANDALE  'A'                                              
 20  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 21  HOLY TRINITY  'A'                                            
 22  JEFFERSON  'A'                                               
 23  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 24  LAKE MARY  'A'                                               
 25  LINCOLN  'A'                                                 
 26  MANATEE  'A'                                                 
 27  MARTIN COUNTY  'A'                                           
 28  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 29  MIRAMAR  'A'                                                 
 30  NORTH FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                 
 31  OLYMPIA  'A'                                                 
 32  P. K. YONGE  'A'                                             
 33  PALMETTO  'A'                                                
 34  PINE RIDGE  'A'                                              
 35  POPE  'A'                                                    
 36  PROVIDENCE  'A'                                              
 37  RAINES  'A'                                                  
 38  RIVERVIEW  'A'                                               
 39  SOUTH LAKE  'A'                                              
 40  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 41  ST. CLOUD  'A'                                               
 42  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 43  TRINITY PREP  'A'                                            
 44  VERO BEACH  'A'                                              
 45  WEKIVA  'A'                                                  
 46  WESTMINSTER  'A'                                             
 47  WHEELER  'A'                                                 
 48  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 22  Boys 4x400 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  APOPKA  'A'                                                  
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BARTRAM TRAIL  'A'                                           
  5  BLAKE  'A'                                                   
  6  BOLLES  'A'                                                  
  7  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  8  BRADFORD  'A'                                                
  9  BROOKWOOD  'A'                                               
 10  BUCHHOLZ  'A'                                                
 11  CHARLES DREW  'A'                                            
 12  CHILES  'A'                                                  
 13  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 14  CREEKSIDE  'A'                                               
 15  CRYSTAL RIVER  'A'                                           
 16  CYPRESS CREEK HIGH SCHOOL  'A'                               
 17  DILLARD  'A'                                                 
 18  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 19  FIRST ACADEMY (ORLANDO)  'A'                                 
 20  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 21  FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                       
 22  FORT PIERCE CENTRAL  'A'                                     
 23  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 24  GAINESVILLE  'A'                                             
 25  GIBBS  'A'                                                   
 26  GONZAGA  'A'                                                 
 27  HALLANDALE  'A'                                              
 28  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 29  HILLSBOROUGH  'A'                                            
 30  HOLY TRINITY  'A'                                            
 31  JEFFERSON  'A'                                               
 32  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 33  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 34  LAKE MARY  'A'                                               
 35  LAKE WALES  'A'                                              
 36  LAKEWOOD  'A'                                                
 37  LEESBURG  'A'                                                
 38  LINCOLN  'A'                                                 
 39  MATANZAS HIGH SCHOOL  'A'                                    
 40  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 41  MIRAMAR  'A'                                                 
 42  NAPLES  'A'                                                  
 43  NORTH FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                 
 44  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 45  OAK RIDGE  'A'                                               
 46  OLYMPIA  'A'                                                 
 47  P. K. YONGE  'A'                                             
 48  PALMETTO  'A'                                                
 49  POMPANO BEACH  'A'                                           
 50  RIVERVIEW  'A'                                               
 51  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 52  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 53  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 54  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 55  VERO BEACH  'A'                                              
 56  WEKIVA  'A'                                                  
 57  WEST ORANGE  'A'                                             
 58  WESTPORT  'A'                                                
 59  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 60  WHEELER  'A'                                                 
 61  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 24  Boys 4x800 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ALONSO  'A'                                                  
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BARTRAM TRAIL  'A'                                           
  5  BAYSHORE  'A'                                                
  6  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  7  BOLLES  'A'                                                  
  8  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  9  BRADFORD  'A'                                                
 10  BROOKWOOD  'A'                                               
 11  BUCHHOLZ  'A'                                                
 12  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
 13  CHILES  'A'                                                  
 14  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 15  CREEKSIDE  'A'                                               
 16  CYPRESS CREEK HIGH SCHOOL  'A'                               
 17  ESTERO  'A'                                                  
 18  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 19  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 20  GAINESVILLE  'A'                                             
 21  GIBBS  'A'                                                   
 22  GONZAGA  'A'                                                 
 23  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 24  IMMOKALEE  'A'                                               
 25  JEFFERSON  'A'                                               
 26  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 27  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 28  LAKE MARY  'A'                                               
 29  LAKE NONA  'A'                                               
 30  LAKE WALES  'A'                                              
 31  LAKEWOOD  'A'                                                
 32  LAKEWOOD RANCH  'A'                                          
 33  LINCOLN  'A'                                                 
 34  LINCOLN PARK  'A'                                            
 35  MATANZAS HIGH SCHOOL  'A'                                    
 36  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 37  MIRAMAR  'A'                                                 
 38  NAPLES  'A'                                                  
 39  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 40  OLYMPIA  'A'                                                 
 41  PONTE VEDRA  'A'                                             
 42  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 43  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 44  ST. ANDREW'S  'A'                                            
 45  ST. CLOUD  'A'                                               
 46  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 47  STEINBRENNER  'A'                                            
 48  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 49  WESTMINSTER  'A'                                             
 50  WESTPORT  'A'                                                
 51  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 52  WHEELER  'A'                                                 
 53  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 26  Boys 4x1600 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ATHENS ACADEMY  'A'                                          
  3  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  4  BRADFORD  'A'                                                
  5  BROOKWOOD  'A'                                               
  6  BUCHHOLZ  'A'                                                
  7  CHAMBERLAIN  'A'                                             
  8  CHILES  'A'                                                  
  9  ESTERO  'A'                                                  
 10  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 11  FORT MYERS  'A'                                              
 12  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 13  GAINESVILLE  'A'                                             
 14  GONZAGA  'A'                                                 
 15  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 16  HOLY TRINITY  'A'                                            
 17  IMMOKALEE  'A'                                               
 18  JEFFERSON  'A'                                               
 19  LAKE MARY  'A'                                               
 20  LAKEWOOD RANCH  'A'                                          
 21  MANDARIN  'A'                                                
 22  MARTIN COUNTY  'A'                                           
 23  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 24  MIRAMAR  'A'                                                 
 25  NAPLES  'A'                                                  
 26  P. K. YONGE  'A'                                             
 27  PONTE VEDRA  'A'                                             
 28  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 29  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 30  ST. ANDREW'S  'A'                                            
 31  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 32  STANTON  'A'                                                 
 33  STEINBRENNER  'A'                                            
 34  TRINITY PREP  'A'                                            
 35  WESTMINSTER  'A'                                             
 36  WHEELER  'A'                                                 
 37  WINTER PARK  'A'                                             

Florida Athletics - A Championship Experience with Integrity - Vision Statement

© 1998 - 2014 University Athletic Assoc., Inc., Sun Sports & IMG College. All Rights Reserved.