Gator Locker Room
Gator Ticket Office

Women's Swimming & Diving Boxscores

Clemson Aquatic Team
                        Clemson-UF Dual Meet - 11/09/2001
                                     Results

Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Clemson University  'A'                                NT    1:45.68   11
      1) Walker, Kate SO                 2) Commons, Mandy SR
      3) Theiler, Elise JR               4) Hider, Patty SR
       27.95   29.00   24.81   23.92
   2 University of Florida  'A'                             NT    1:47.06    4
      1) DuPlessis, Renate SO            2) Gibbes, Cerian SO
      3) Harper, Rebecca FR              4) Martindale, Leah SR
       27.47   35.60   20.58   23.41
   3 Clemson University  'B'                                NT    1:48.54    2
      1) Kroeger, Lindsey JR             2) Bissell, Caitlin SO
      3) Humes, Courtney SO              4) Douglas, Nina SR
       27.65   30.06   26.47   24.36
   4 University of Florida  'B'                             NT    1:50.84
      1) Teague, Cara JR                 2) Kennedy, Katie FR
      3) Nickson, Natalie SR             4) West, Katie JR
       27.78   32.20   26.25   24.61
   6 Clemson University  'C'                                NT   x1:56.39
      1) Murphy, Meaghan SO              2) Price, Margeaux SO
      3) Clifford, Meghann JR            4) Chin, Beverly SR
       29.99   31.85   35.66   18.89

Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 University of Florida  'A'                             NT    1:33.06   11
      1) Kellam, Chris SO                2) Chadsey, Ian JR
      3) Odendaal, Hendrik SR            4) Jayme, Carlos SO
       24.36   26.28   22.17   20.25
   2 Clemson University  'B'                                NT    1:33.49    4
      1) Henly, Mark SO                  2) Govse, Gregor JR
      3) Rappold, Thomas FR              4) Wilson, Matt SR
       24.11   25.68   22.69   21.01
   3 Clemson University  'A'                                NT    1:34.14    2
      1) Martinez, German SR             2) Cassella, Ryan SO
      3) Kummer, Rob SO                  4) Mulder, Derrick FR
       24.46   25.92   22.58   21.18
   4 University of Florida  'B'                             NT    1:36.45
      1) Wiebeck, Kris FR                2) Tam, Ansel JR
      3) King, Greg SO                   4) Norris, Phillip JR
       25.12   26.39   23.56   21.38
   5 Clemson University  'C'                                NT    1:37.03
      1) Liebers, David FR               2) Norman, Matt JR
      3) Reed, Buddy FR                  4) Stoffer, James SO
       24.69   27.56   23.67   21.11

Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 McLarty, Sarah            SO UF                        NT    9:56.50    9
       28.54   30.14   30.38   30.30   30.68   30.37   29.52   29.92
       30.00   29.96   29.96   29.77   29.77   29.77   29.72   29.81
       29.79   29.80   29.21   29.22
   2 Chapman, Anna             JR UF                        NT   10:10.44    4
       28.09   30.08   30.64   30.70   30.85   30.86   30.66   30.88
       30.90   30.99   30.71   30.59   30.61   30.61   30.88   30.73
       30.91   30.62   30.55   29.47
   3 Schrock, Jessica          FR UF                        NT   10:17.34    3
       28.83   31.09   31.14   31.15   31.25   31.23   31.12   31.25
       31.12   31.07   31.04   30.80   30.76   30.76   30.88   30.72
       30.83   30.97   31.12   30.31
   4 Cober, Kim                SO CU                        NT   10:20.60    2
       28.70   30.89   31.23   31.11   31.04   31.36   31.24   31.32
       31.22   31.30   31.32   31.12   31.00   31.00   31.19   31.29
       31.25   31.31   30.96   30.57
   5 Ecott, Kim                JR UF                        NT  x10:21.72
       29.06   30.80   31.11   31.04   31.21   31.34   31.25   31.34
       31.29   31.40   31.38   31.57   31.28   31.28   31.37   31.49
       31.35   31.12   30.92   29.99
   6 Dwors, Liz                JR CU                        NT   10:30.37    1
       29.15   31.41   31.62   31.62   31.49   31.66   31.71   31.76
       31.92   31.81   31.84   31.69   31.83   31.83   31.72   31.80
       31.49   31.61   31.63   30.69

Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Taylor, Travis            SO CU                        NT    9:35.36    9
       26.63   29.23   29.44   29.31   29.48   29.24   28.84   28.83
       28.83   28.65   28.68   28.97   28.38   28.38   28.89   28.80
       28.95   29.58   28.59   27.90
   2 Wolfgarten, Jan           FR UF                        NT    9:37.69    4
       26.50   28.80   29.39   29.22   29.27   29.12   29.07   29.02
       29.24   29.17   28.70   28.58   29.16   29.16   29.09   29.31
       28.92   29.21   29.03   28.18
   3 Kaufmann, Scott           FR UF                        NT    9:44.38    3
       26.31   29.09   29.52   29.07   29.60   29.24   29.05   29.00
       29.39   28.90   29.03   28.89   29.36   29.36   29.66   29.99
       30.19   30.00   29.90   29.30
   4 Heinricher, Oliver        FR UF                        NT    9:52.17    2
       27.42   29.73   29.80   29.53   29.45   29.85   29.58   29.55
       29.66   29.52   29.27   29.62   29.90   29.90   29.86   30.07
       29.77   30.05   30.36   29.75
   5 Atteberry, Jeff           JR CU                        NT    9:59.30    1
       27.10   29.77   30.02   29.88   29.87   29.56   29.78   29.67
       29.77   29.75   29.60   29.66   30.66   30.66   30.42   30.65
       30.75   31.21   31.07   29.94
   6 Zumsteg, Justin           FR UF                        NT  x10:10.03
       27.95   29.89   30.13   30.49   30.33   30.15   30.42   30.50
       30.43   30.74   30.69   30.91   31.02   31.02   31.13   30.98
       30.79   30.88   31.10   30.67
   7 Tepe, Adam                JR CU                        NT   10:10.91
       26.20   29.12   29.23   29.03   29.73   29.92   30.16   30.42
       30.58   30.93   30.99   31.69   31.96   31.96   32.01   31.88
       31.51   31.30   31.44   31.04

Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Atkinson, Janelle         SO UF                        NT    1:48.78    9
       25.54   27.86   28.07   27.31
   2 Tennison, Diane           SR UF                        NT    1:52.20    4
       26.53   28.71   28.60   28.36
   3 Green, Meredith           FR UF                        NT    1:53.43    3
       27.02   28.75   29.19   28.47
   4 Bruzzi, Bethany           SO CU                        NT    1:53.53    2
       26.07   29.16   29.08   29.22
   5 Douglas, Nina             SR CU                        NT    1:55.97    1
       26.83   29.35   29.84   29.95
   6 Blaney, Catherine         JR CU                        NT    1:57.96
       26.66   30.16   31.08   30.06

Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Sioui, Adam               FR UF                        NT    1:40.67    9
       23.85   24.96   25.61   26.25
   2 Scheerhorn, Drew          SO CU                        NT    1:42.92    4
       24.11   26.13   26.30   26.38
   3 Sherrard, Duncan          SR UF                        NT    1:42.98    3
       24.61   26.55   26.05   25.77
   4 Hitchcock, Brent          SO CU                        NT    1:43.18    2
       24.50   27.03   25.97   25.68
   5 Henly, Mark               SO CU                        NT    1:43.49    1
       24.41   26.49   26.30   26.29
   6 Molari, Ricardo           JR UF                        NT    1:43.80
       24.33   25.79   26.42   27.26
   7 Schultz, Scott            SO UF                        NT   x1:44.40
       24.72   26.70   26.45   26.53
   8 Meek, Andy                SR CU                        NT   x1:47.03
       24.71   27.08   27.35   27.89

Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Martindale, Leah          SR UF                        NT      23.44    9
   2 Gibney, Chantal           SO UF                        NT      23.84    4
   3 Hider, Patty              SR CU                        NT      24.04    3
   4 Peterson, Caroline        SR CU                        NT      24.27    2
   5 Woodruff, Christine       FR CU                        NT      24.67    1
   6 Commons, Mandy            SR CU                        NT     x24.91
   7 Frega, Desiree            JR UF                        NT      25.63
   8 West, Katie               JR UF                        NT     x25.68

Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Kostowicz, Jim            SR UF                        NT      21.03    9
   2 Williams, Josh            JR CU                        NT      21.48    4
   3 Odendaal, Hendrik         SR UF                        NT      21.53    3
   4 Martinez, German          SR CU                        NT      21.65    2
   5 Mulder, Derrick           FR CU                        NT      21.85    1
   6 Roberts, Kenny            SR CU                        NT     x21.93
   7 Norris, Phillip           JR UF                        NT      22.15

Event 9  Women 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 McLarty, Sarah            SO UF                        NT    4:20.49    9
       28.89   31.49   33.07   33.24   37.60   37.23   30.16   28.81
   2 Green, Meredith           FR UF                        NT    4:26.67    4
       28.47   32.11   34.60   34.11   39.33   39.07   29.89   29.09
   3 Harper, Rebecca           FR UF                        NT    4:28.82    3
       28.39   31.39   34.69   34.05   41.13   38.65   30.91   29.61
   4 Kennedy, Katie            FR UF                        NT   x4:29.89
       29.74   32.97   35.15   35.00   37.81   37.75   31.73   29.74
   5 Gjervold, Alison          SO CU                        NT    4:30.93    2
       29.41   32.74   34.60   33.91   39.10   39.15   31.43   30.59
   6 Kirouac, Ginny            SR CU                        NT    4:33.33    1
       29.43   33.99   34.88   34.29   38.86   39.67   31.55   30.66
   7 Hustead, Emily            SR CU                        NT    4:35.55
       29.59   32.85   36.23   34.89   40.36   40.45   31.03   30.15
   8 Ellis, Courtney           JR CU                        NT   x4:49.13
       30.60   35.54   39.31   38.64   39.38   40.04   33.47   32.15

Event 10  Men 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Donnelly, Eric            SR UF                        NT    3:58.80    9
       26.21   29.19   30.21   29.93   33.89   34.62   27.84   26.91
   2 Wilson, Matt              SR CU                        NT    4:05.00    4
       26.31   30.71   31.14   30.57   34.22   33.96   28.58   29.51
   3 Reed, Buddy               FR CU                        NT    4:06.70    3
       26.40   29.63   31.02   31.04   35.58   36.01   28.91   28.11
   4 Kellam, Chris             SO UF                        NT    4:08.91    2
       26.32   29.34   31.28   30.02   36.70   37.27   29.78   28.20
   5 Tam, Ansel                JR UF                        NT    4:11.71    1
       27.11   30.53   33.69   32.62   34.96   35.07   29.26   28.47
   6 Stoffer, James            SO CU                        NT    4:13.71
       25.87   30.30   32.02   32.15   37.17   37.27   29.91   29.02
   7 Wiebeck, Kris             FR UF                        NT   x4:16.43
       27.52   31.25   32.16   30.27   38.93   39.34   29.06   27.90

Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Close, Sarah              JR UF                        NT     237.37    9
   2 Connor, Kristen           SO UF                        NT     215.92    4
   3 Tolley, Amy               JR CU                        NT     197.40    3
   4 Bires, Jennifer           FR CU                        NT     176.10    2
   5 Bruzzi, Bethany           SO CU                        NT     172.66    1
   6 Leathers, Shastin         FR CU                        NT    x167.63

Event 12  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Wilcox, Zachary           FR UF                        NT     296.55    9
   2 Coote, Reggie             SR UF                        NT     285.53    4
   3 Shulick, Eric             FR CU                        NT     268.72    3
   4 Thomas, Craig             JR CU                        NT     261.83    2

Event 13  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Harper, Rebecca           FR UF                        NT      55.32    9
       26.46   28.86
   2 Theiler, Elise            JR CU                        NT      55.87    4
       25.59   30.28
   3 Teague, Cara              JR UF                        NT      56.18    3
       26.29   29.89
   4 Nickson, Natalie          SR UF                        NT      57.34    2
       27.47   29.87
   5 Seland, Casey             SO UF                        NT     x57.47
       26.97   30.50
   6 Humes, Courtney           SO CU                        NT      58.48    1
       27.74   30.74
   7 Hustead, Emily            SR CU                        NT    1:00.04
       28.33   31.71
   8 Murphy, Meaghan           SO CU                        NT   x1:01.04
       28.36   32.68
   9 Diebel, Jessica           JR CU                        NT   x1:01.31
       29.08   32.23
  10 Price, Margeaux           SO CU                        NT   x1:02.52
       29.77   32.75
  11 Chin, Beverly             SR CU                        NT   x1:02.80
       29.22   33.58
  12 Ellis, Courtney           JR CU                        NT   x1:05.40
       30.71   34.69

Event 14  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Kummer, Rob               SO CU                        NT      50.30    9
       23.21   27.09
   2 Sherrard, Duncan          SR UF                        NT      50.66    4
       24.17   26.49
   3 Rappold, Thomas           FR CU                        NT      50.73    3
       23.43   27.30
   4 Odendaal, Hendrik         SR UF                        NT      50.74    2
       23.80   26.94
   5 Sioui, Adam               FR UF                        NT      51.04    1
       24.04   27.00
   6 King, Greg                SO UF                        NT     x52.08
       24.89   27.19
   7 Stoffer, James            SO CU                        NT      52.23
       24.56   27.67
   8 Roberts, Kenny            SR CU                        NT     x52.57
       24.40   28.17

Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Atkinson, Janelle         SO UF                        NT      51.45    9
       24.97   26.48
   2 Gibney, Chantal           SO UF                        NT      51.46    4
       24.88   26.58
   3 Burtch, Jenna             JR CU                        NT      52.14    3
       25.04   27.10
   4 Peterson, Caroline        SR CU                        NT      52.96    2
       25.31   27.65
   5 Tennison, Diane           SR UF                        NT      53.24    1
       25.61   27.63
   6 Woodruff, Christine       FR CU                        NT      53.56
       25.53   28.03
   7 Blaney, Catherine         JR CU                        NT     x54.64
       26.49   28.15
   8 West, Katie               JR UF                        NT     x55.22
       26.55   28.67

Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Jayme, Carlos             SO UF                        NT      44.95    9
       21.42   23.53
   2 Kostowicz, Jim            SR UF                        NT      47.26    4
       23.14   24.12
   3 Mulder, Derrick           FR CU                        NT      47.39    3
       22.85   24.54
   4 Molari, Ricardo           JR UF                        NT      47.45    2
       22.89   24.56
   5 Williams, Josh            JR CU                        NT      47.51    1
       22.95   24.56
   6 Hitchcock, Brent          SO CU                        NT      47.56
       23.38   24.18
   7 Schultz, Scott            SO UF                        NT     x48.21
       23.22   24.99

Event 17  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Teague, Cara              JR UF                        NT      58.33    9
       28.66   29.67
   2 Walker, Kate              SO CU                        NT      59.05    4
       28.54   30.51
   3 DuPlessis, Renate         SO UF                        NT      59.27    3
       28.59   30.68
   4 Kroeger, Lindsey          JR CU                        NT      59.36    2
       29.11   30.25
   5 Douglas, Nina             SR CU                        NT   x1:01.31
       29.69   31.62
   5 Brewer, Mary              JR CU                        NT    1:01.31    1
       29.39   31.92

Event 18  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Kellam, Chris             SO UF                        NT      51.28    9
       25.59   25.69
   2 Henly, Mark               SO CU                        NT      51.82    4
       25.30   26.52
   3 Martinez, German          SR CU                        NT      52.04    3
       25.75   26.29
   4 Scheerhorn, Drew          SO CU                        NT      52.42    2
       25.22   27.20                          
   5 Wiebeck, Kris             FR UF                        NT      52.62    1
       25.92   26.70
   6 Liebers, David            FR CU                        NT     x53.20
       25.98   27.22
   7 Zumsteg, Justin           FR UF                        NT      54.79
       26.53   28.26
   8 King, Greg                SO UF                        NT     x56.37
       27.33   29.04

Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 McLarty, Sarah            SO UF                        NT    4:54.95    9
       28.34   29.66   29.60   29.74   29.74   29.41   29.67   29.83
       29.80   29.16
   2 Chapman, Anna             JR UF                        NT    5:01.09    4
       28.61   30.06   30.06   30.36   30.31   30.14   30.60   30.76
       30.52   29.67
   3 Schrock, Jessica          FR UF                        NT    5:03.73    3
       28.90   30.74   30.76   30.68   30.61   30.62   30.68   30.59
       30.42   29.73
   4 Dwors, Liz                JR CU                        NT    5:04.97    2
       28.50   30.38   30.95   30.87   31.29   30.93   30.99   30.60
       30.75   29.71
   5 Ecott, Kim                JR UF                        NT   x5:05.23
       28.95   30.48   30.67   30.86   30.95   31.12   31.14   31.22
       30.69   29.15
   6 Cober, Kim                SO CU                        NT    5:12.33    1
       28.87   30.64   31.26   31.48   31.95   31.58   31.45   31.74
       31.60   31.76

Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Sioui, Adam               FR UF                        NT    4:39.23    9
       25.90   28.62   28.48   28.99   28.38   28.54   28.00   27.71
       27.70   26.91
   2 Taylor, Travis            SO CU                        NT    4:39.42    4
       25.44   27.73   28.17   28.63   29.12   29.47   29.06   28.99
       26.43   26.38
   3 Reed, Buddy               FR CU                        NT    4:42.09    3
       25.80   28.05   27.96   28.31   28.64   28.40   29.01   29.00
       28.89   28.03
   4 Donnelly, Eric            SR UF                        NT    4:43.09    2
       26.03   28.09   28.53   28.71   28.59   28.55   28.66   28.93
       28.59   28.41
   5 Kaufmann, Scott           FR UF                        NT    4:44.24    1
       25.89   28.62   28.54   28.89   28.85   29.55   28.99   28.32
       28.28   28.31
   6 Heinricher, Oliver        FR UF                        NT   x4:48.15
       26.57   28.70   29.17   29.05   29.14   29.66   29.24   28.97
       28.96   28.69
   7 Meek, Andy                SR CU                        NT    4:48.95
       25.96   28.66   29.12   29.07   29.54   29.47   29.77   30.02
       29.08   28.26
   8 Atteberry, Jeff           JR CU                        NT   x4:57.61
       26.51   29.32   29.74   29.96   29.09   30.27   30.54   30.95
       30.95   30.28

Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Close, Sarah              JR UF                        NT     271.80    9
   2 Connor, Kristen           SO UF                        NT     247.13    4
   3 Tolley, Amy               JR CU                        NT     206.25    3
   4 Leathers, Shastin         FR CU                        NT     203.70    2
   5 Bruzzi, Bethany           SO CU                        NT     169.65    1
   6 Bires, Jennifer           FR CU                        NT    x139.58

Event 22  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Wilcox, Zachary           FR UF                        NT     317.48    9
   2 Thomas, Craig             JR CU                        NT     302.33    4
   3 Coote, Reggie             SR UF                        NT     278.35    3

Event 23  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Commons, Mandy            SR CU                        NT    1:04.33    9
       30.23   34.10
   2 Bissell, Caitlin          SO CU                        NT    1:05.19    4
       30.72   34.47
   3 Brown, Katie              SO CU                        NT    1:07.32    3
       32.07   35.25
   4 Price, Margeaux           SO CU                        NT   x1:09.64
       32.52   37.12
  -- Frega, Desiree            JR UF                        NT   X1:05.41
       31.26   34.15
  -- Gibbes, Cerian            SO UF                        NT   X1:05.45
       31.00   34.45
  -- Kennedy, Katie            FR UF                        NT   X1:07.86
       32.59   35.27

Event 24  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Govse, Gregor             JR CU                        NT      56.77    9
       26.61   30.16
   2 Chadsey, Ian              JR UF                        NT      56.97    4
       26.88   30.09
   3 Cassella, Ryan            SO CU                        NT      57.10    3
       26.38   30.72
   4 Tam, Ansel                JR UF                        NT      57.63    2
       27.32   30.31
   5 Norris, Phillip           JR UF                        NT      58.26    1
       27.46   30.80
   6 Norman, Matt              JR CU                        NT    1:01.24
       29.13   32.11

Event 25  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 Clemson University  'B'                                NT    1:34.41   11
      1) Burtch, Jenna JR                2) Hider, Patty SR
      3) Peterson, Caroline SR           4) Theiler, Elise JR
       23.92   23.61   23.61   23.27
   2 Clemson University  'A'                                NT    1:39.16    4
      1) Blaney, Catherine JR            2) Humes, Courtney SO
      3) Woodruff, Christine FR          4) Kroeger, Lindsey JR
       25.36   24.96   24.30   24.54
  -- University of Florida  'A'                             NT   X1:34.60
      1) Atkinson, Janelle SO            2) Gibney, Chantal SO
      3) Martindale, Leah SR             4) DuPlessis, Renate SO
       24.00   23.00   23.51   24.09
  -- University of Florida  'B'                             NT   X1:39.48
      1) Seland, Casey SO                2) Tennison, Diane SR
      3) Gibbes, Cerian SO               4) Green, Meredith FR
       25.16   24.55   25.06   24.71

Event 26  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
   1 University of Florida  'A'                             NT    1:23.64   11
      1) Kostowicz, Jim SR               2) Schultz, Scott SO
      3) Jayme, Carlos SO                4) Sherrard, Duncan SR
       20.97   21.58   20.27   20.82
   2 Clemson University  'B'                                NT    1:25.39    4
      1) Scheerhorn, Drew SO             2) Williams, Josh JR
      3) Wilson, Matt SR                 4) Roberts, Kenny SR
       21.50   21.38   21.29   21.22
   3 Clemson University  'A'                                NT    1:26.80    2
      1) Hitchcock, Brent SO             2) Kummer, Rob SO
      3) Rappold, Thomas FR              4) Liebers, David FR
       21.65   21.44   21.95   21.76
   4 University of Florida  'B'                             NT    1:28.60
      1) Molari, Ricardo JR              2) Donnelly, Eric SR
      3) Zumsteg, Justin FR              4) Heinricher, Oliver FR
       21.97   21.66   22.32   22.65
Florida Athletics - A Championship Experience with Integrity - Vision Statement
  • University of Florida
  • NCAA
  • Sun Sports / Fox Sports Florida
  • IMG
  • SEC Network

© 1998 - 2014 University Athletic Assoc., Inc., Sun Sports & IMG College. All Rights Reserved.