Print | Close

 
Licensed to Delta Timing Group - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/30/2013 04:16 PM
                  2013 Florida Relays - 4/4/2013 to 4/6/2013                   
                     University of Florida: Gainesville,Fl                     
                               Performance List                                
 
Event 90  Girls 1600 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Agudelo, Laura                10 CORAL GLADES                
  2  Arfaras, Lauren               11 FREEDOM (TAM                
  3  Bango, Kristen                11 MIAMI SUNSET                
  4  Banks, Josie                  09 WEST ORANGE                 
  5  Barrett, Annie                12 BLOOMINGDALE                
  6  Barry, Sophie                 09 COMMUNITY SC                
  7  Bilz, Harleigh                12 TAVARES                     
  8  Blandon, Kassandra            12 MIAMI BEACH                 
  9  Blaney, Catherine             12 BELLEVIEW                   
 10  Blem, Haley                   10 LEMON BAY                   
 11  Brea, Lourdes                 11 LOURDES                     
 12  Brookover, Hannah             09 CALVARY CHRI                
 13  Brown, Kate                   11 LYMAN                       
 14  Carpenter, Audrey             10 VANGUARD (OC                
 15  Carrion, Sarah                11 LAKE MARY                   
 16  Casagrande, Grace             11 CARDINAL MOO                
 17  Chatfield, Shelby             11 NEWBERRY                    
 18  Cicoria, Rebecca              11 BAKER (CAPE                 
 19  Clark, Nicole                 09 CARDINAL GIB                
 20  Cline, Daley                  09 ESTERO                      
 21  Czerwinski, Liz               12 KEY WEST                    
 22  Davil-McClary, Jayden         10 WEST ORANGE                 
 23  Day, Sarah                    12 WEST SHORE                  
 24  De Greef, Danielle            11 GULF COAST                  
 25  Demeter, Nicole               10 LAKE MARY                   
 26  Ehrhardt, Casey               09 SPRUCE CREEK                
 27  Fahey, Kelly                  12 TRINITY PREP                
 28  Farnesi, Lianna               10 DORAL ACADEM                
 29  Farrell, Caitlyn              10 CHEROKEE                    
 30  Feldt, Morgan                 10 SOUTH SUMTER                
 31  Gollnick, Hailey              11 STARR'S MILL                
 32  Gray, Josie                   10 SEABREEZE                   
 33  Gray, Raychel                 12 WAKULLA                     
 34  guenther, sidney              10 NORTH PORT                  
 35  Harrell, Saphara              12 CLEARWATER C                
 36  Harrison, Jordi               12 NORTH GWINNE                
 37  Headley, Emily                10 OLYMPIA                     
 38  Heitling, Ashley              12 MOUNT DORA                  
 39  Henderson, Mariah             11 WHARTON                     
 40  Hinds, Sherrie                09 MIAMI CENTRA                
 41  Hodges, Cheyenne               6 FORT WHITE                  
 42  Infantolino, Christine        11 CELEBRATION                 
 43  Jones, Kaitlyn                12 LAKE GIBSON                 
 44  Jordan, Briana                10 CHAMBERLAIN                 
 45  Kalis, Christina              11 ST. THOMAS A                
 46  Kauffman, Lisa                12 BLOOMINGDALE                
 47  Keyes, Claire                 10 NORTH GWINNE                
 48  King, Dominique               11 SPRUCE CREEK                
 49  Kuhn, Katherine               09 WINTER PARK                 
 50  Lugo, Alexis                  09 WESTPORT                    
 51  Lyden, Adair                  09 LAKE NONA                   
 52  McCutcheon, Avriel            11 LYMAN                       
 53  Meyer, Eden                   11 PROVIDENCE                  
 54  Mitchell, Alexandra           12 FREEDOM (TAM                
 55  Morgan, Brittany              10 CARDINAL GIB                
 56  Mott, Allison                 09 DELAND                      
 57  Mulford, Elizabeth            10 VANGUARD (OC                
 58  Murray, Elizabeth             09 SEABREEZE                   
 59  Myers, Devon                  11 GAINESVILLE                 
 60  Northup, Sarah                12 TAVARES                     
 61  Orr, Kelsey                   12 CLEARWATER C                
 62  Palm, Hannah                  12 KESWICK CHRI                
 63  Pertler, Caroline             12 DELAND                      
 64  Philpott, Amber               09 SPRINGSTEAD                 
 65  Piatkowski, Olivia            10 OLYMPIA                     
 66  Placensia, Sheridan            7 FORT WHITE                  
 67  Polendo, Jessica              12 BAKER (CAPE                 
 68  pollock, briana               10 EVERGLADES                  
 69  Prock, Hannah                 12 MONARCH                     
 70  Rice, Maggie                  09 NEWBERRY                    
 71  Richter, Jillian                 FT. MYERS HIGH S            
 72  Rutila, Rebecca               10 NAPLES                      
 73  Sagul, Delaney                11 GAINESVILLE                 
 74  Sanders, Ellie                10 CHEROKEE                    
 75  Savoie, Chloe                 11 KEY WEST                    
 76  Schelm, Jamie                 12 NORTH PORT                  
 77  Schmick, Kaley                10 CYPRESS CREE                
 78  Schonder, Emily               11 CHAMBERLAIN                 
 79  Sosa, Kerstin                 11 HAGERTY                     
 80  Taylor, Kendall               12 STARR'S MILL                
 81  Thomas, Peyton                12 ROSWELL                     
 82  Toscano, Kim                  11 MILTON                      
 83  Valesco, Stephany             12 SOUTH DADE                  
 84  Van Cleave, Jessica           11 CREEKSIDE                   
 85  Velazco, Corina               12 LOURDES                     
 86  Vilalobos, Melanie            11 DORAL ACADEM                
 87  Weideman, Marty               11 WAKULLA                     
 88  Weinfeld, Abigayle            09 LEMON BAY                   
 89  Zieman, Alexandrea            11 SPRINGSTEAD                 
 
Event 30  Boys 1600 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adan, Matt                    12 CLEARWATER C                
  2  Baglieri, Francisco           12 MONARCH                     
  3  Bailey, Peyton                12 LAKE HIGHLAN                
  4  Beheshti, Nima                11 ADMIRAL FARR                
  5  Bell, Tyler                   12 CORAL SPRING                
  6  Bengtson, Charles                JOHN I. LEONARD             
  7  Bireda, Ermias                12 WIREGRASS RA                
  8  Boykin, Avonte                12 FLANAGAN                    
  9  Brown, Ace                       FT. MYERS HIGH S            
 10  Brown, Julian                 12 MIAMI BEACH                 
 11  Butler, Matthew               11 ST. THOMAS A                
 12  Cardenas, Diego               12 CHAMBERLAIN                 
 13  Carroll, Thomas               12 FLAGLER PALM                
 14  Cartagena, Jose               12 ESTERO                      
 15  Chadderton, Ryan              12 BLOOMINGDALE                
 16  Chairez, Joel                 11 LABELLE                     
 17  Chaney, Conner                09 KEY WEST                    
 18  Clark, Ross                   12 CARDINAL GIB                
 19  Darazi, Michael               12 T.L. HANNA                  
 20  Deleva, Anthony               11 CORAL GLADES                
 21  Delguercio, Nick              12 NORCROSS                    
 22  DiMauro, Thomas               10 DR. PHILLIPS                
 23  Dye, Jeremy                   10 LAKE MARY                   
 24  Francios, Andrew              11 HALLANDALE                  
 25  Francis, Kenioya              11 HALLANDALE                  
 26  Fulcher, Tanner               10 BARRON COLLI                
 27  Garcia, Joseph                12 LINCOLN                     
 28  Gargiulo, Matt                11 HAGERTY                     
 29  Gates, Herbert                12 NAPLES                      
 30  Gilhooley, Kevin              11 DELAND                      
 31  Gilliam, Marcell              10 LEESBURG                    
 32  Gooding, Christopher          12 LEMON BAY                   
 33  Gunter, Malik                 10 MIAMI SUNSET                
 34  Harvey, Derik                 12 FREEDOM (TAM                
 35  Hernandez, Kenneth            11 BAKER (CAPE                 
 36  Huffman, Bobby                11 LAKE MARY                   
 37  Hulzebos, Johnathan           11 LAKELAND                    
 38  Iglesias, Andrew              11 PEMBROKE PIN                
 39  Jacobsen, Nic                 09 ST. ANDREW'S                
 40  Jacques, Joshua               09 LYMAN                       
 41  Janson, Joseph                11 P. K. YONGE                 
 42  Jennings, Jeffrey             10 MIAMI BEACH                 
 43  Jones, Tony                   12 NORTH GWINNE                
 44  Kalvin, Garrisson             11 NAPLES                      
 45  Kitterman, Canaan             11 BAYSHORE                    
 46  Klumpp, Jonathan              11 NORTH BROWAR                
 47  Krstec, Adam                  12 NORTH PORT                  
 48  Lau, Jared                    10 OLYMPIA                     
 49  LeBlanc, Andrew               11 BLOOMINGDALE                
 50  Leotine, James                11 CHAMBERLAIN                 
 51  Llewellyn, Andrew             11 COUNTRYSIDE                 
 52  Magee, Matt                   12 STEINBRENNER                
 53  Marsh, Josh                   12 FIRST ACADEM                
 54  McGregor, Dean                   FT. MYERS HIGH S            
 55  Mckenna, Paul                 12 COUNTRYSIDE                 
 56  McKernan, Brendan             11 SEABREEZE                   
 57  McNamarra, Patrick            10 ADMIRAL FARR                
 58  McVay, Connor                 12 LEESBURG                    
 59  Medina, Erick                 12 LABELLE                     
 60  Medrano, Salvador                JOHN I. LEONARD             
 61  Miron, Jean                   09 CORAL GLADES                
 62  Moore, Jonathan               12 JEFFERSON                   
 63  Mueller, Sam                  12 LECANTO                     
 64  Mulligan, Ryan                12 CREEKSIDE                   
 65  Nail, Parker                  09 WHITEWATER                  
 66  O'Linn, Sean                  11 PONTE VEDRA                 
 67  Oliver, Cole                     HOLY TRINITY ACA            
 68  Pace, Gordon                  12 TRINITY PREP                
 69  Penaranda, Carlos             10 PEMBROKE PIN                
 70  Pinel, Zach                   11 FIRST ACADEM                
 71  Piotroski, J.P.               10 WAKULLA                     
 72  Post, Tyler                   12 LAKE GIBSON                 
 73  Quinn, Connor                 12 CHARLOTTE                   
 74  Ramirez, Raul                    COLONIAL HIGH SC            
 75  Ramirez, Saul                 12 CLEARWATER C                
 76  Randell, Khalil               11 LYMAN                       
 77  Rojas, Anthony                11 DR. PHILLIPS                
 78  Rood, David                   11 VANGUARD (OC                
 79  Roy, Austin                   12 NORTH PORT                  
 80  Rutherford, Griffith          11 NORTH FLORID                
 81  Sahagian, James               11 CARDINAL GIB                
 82  Santiago, Sergio              10 OLYMPIA                     
 83  Sarmiento, Landon             11 MOUNT DORA                  
 84  Schmick, Brennen              12 CYPRESS CREE                
 85  Severe, Sadrick               10 MOUNT DORA                  
 86  Simpson, Scott                12 KING'S ACADE                
 87  Sims, Daniel                  12 STARR'S MILL                
 88  Skidelsky, Tyler              10 LAKE HIGHLAN                
 89  Slaven, Corey                 11 ST. AUGUSTIN                
 90  Smith, Aaron                  11 WAKULLA                     
 91  Soler-Sala, Victor            11 PONTE VEDRA                 
 92  Solis, Parker                 10 AMERICAN HER                
 93  Sommer, Adam                  11 ESTERO                      
 94  Sperl, Karl                   12 SEABREEZE                   
 95  Stahl, Tyler                  11 LAND O'LAKES                
 96  Statham, Bryce                10 ST. THOMAS A                
 97  Summerfield, Aaron            10 VANGUARD (OC                
 98  Thiemann, Ben                 12 CREEKSIDE                   
 99  Tuntivate, Kieran             10 CHARTER                     
100  Vicens, Jan Carlo             12 FLAGLER PALM                
101  Vollmer, Klaus                11 FREEDOM (TAM                
102  Walker, Brandon               12 BAKER (CAPE                 
103  Warren, Josh                  10 STARR'S MILL                
104  Westlake, Garrett             12 P. K. YONGE                 
105  White, Blake                  12 LEXINGTON                   
106  York, Cole                    12 NORTH GWINNE                
107  Zhdanov, Semen                09 GAINESVILLE                 
 
Event 13  Girls 100 Meter Dash High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Akachukwu, Sandra             12 FREEDOM (TAM                
  2  Allen, Adriana                12 DR. KROP                    
  3  Amey, China                   11 BANNEKER                    
  4  Anderson, Kadyann             11 CORAL GLADES                
  5  Badeau, Edine                    FT. MYERS HIGH S            
  6  Bandy, Daycia                 11 SUWANNEE                    
  7  Barfield, Tatayana            09 MADISON COUN                
  8  Bartley, Shakira              12 LAKE WORTH                  
  9  Beasley, Jadzia               10 LINCOLN                     
 10  Betty, Shockera               09 LINCOLN                     
 11  Blanden, Courtney             11 LAKE MARY                   
 12  Brand, Lestly                 11 WEST ORANGE                 
 13  Brandon, Kelsey               12 OLYMPIA                     
 14  Brown, Janel                  12 OSCEOLA (KIS                
 15  Bullock, Dominique            11 MIAMI KILLIA                
 16  Butts, Breona                 10 SEABREEZE                   
 17  Byrd, Kametra                 12 MIAMI NORTHW                
 18  Carter, Anika                 10 NEW MANCHEST                
 19  Carter, Christina             10 FLEMING ISLA                
 20  Christian, Taylor             11 LECANTO                     
 21  Claiborne, Joe'alle           10 CARDINAL GIB                
 22  Clark, Chloe                  11 MILTON                      
 23  Clark, Syniah                 09 BAKER (CAPE                 
 24  Coby, Andisha                 10 CORAL GLADES                
 25  Cox, Jordan                   10 CHEROKEE                    
 26  Crooks, Jodiann               12 OSCEOLA (KIS                
 27  Daniels, Teahna               10 DR. PHILLIPS                
 28  Davis, Aluntrea               12 SUNCOAST                    
 29  Davis, Kiana                  10 BUCHHOLZ                    
 30  Davis, Tricia                 11 GATEWAY                     
 31  Dennis, Brittany              11 MILTON                      
 32  Desmangles, Darlene           12 DR. KROP                    
 33  Desormo, Whidney              11 TAMPA BAY TE                
 34  Evans-Jenkins, Azarya         12 GODBY                       
 35  Flagg, Nia                    09 GAINESVILLE                 
 36  Gause, Diamond                12 REYNOLDSBURG                
 37  Griffin, Robyn                09 KATHLEEN                    
 38  Grimes, Hallie                11 LAND O'LAKES                
 39  Guerra, Victoria              10 NAPLES                      
 40  Guillou, Jakayla              11 SOUTH DADE                  
 41  Gulston, Josephine            12 MONARCH                     
 42  Harris, Kaylah                10 PROVIDENCE                  
 43  Hill, Deanna                  11 LAKE HIGHLAN                
 44  hurst, meca                   12 KEY WEST                    
 45  Johnson, Ryneria              11 SOUTH DADE                  
 46  Jones, Jade                   10 LAKE WEIR                   
 47  Julmiste, Hope                12 MIAMI NORTHW                
 48  Keitt, Imani                  10 LAKE MARY                   
 49  Lewis, Ashley                 12 OLYMPIA                     
 50  Little, Wilena                11 SPRINGSTEAD                 
 51  Martinez, Sitia               12 FORT WHITE                  
 52  Maysonet, Shaquira            11 WESTPORT                    
 53  McCoy, Shanice                12 WEKIVA                      
 54  McCoy, Tatianna               12 SEABREEZE                   
 55  McKenith, Daija               11 NEASE                       
 56  McKenzie, Paige               12 TRINITY PREP                
 57  McQueen, Darrielle            11 NORTH FLORID                
 58  Millican, Emma                10 FLEMING ISLA                
 59  Moore, Alexandria             10 KEY WEST                    
 60  Neismith, Kimberly            11 DR. PHILLIPS                
 61  Oliver, Javianne              12 MONROE AREA                 
 62  Passamonte, Alexandria        09 SPRUCE CREEK                
 63  Pearson, Alex                 12 LAKE HIGHLAN                
 64  Popova, Jelena                12 ST. ANDREW'S                
 65  Quinn, Amber                  12 CHARLOTTE                   
 66  Ramirez, Kim                  11 LYMAN                       
 67  Rene, Wilnide                 11 LAKE WORTH                  
 68  Russell, Jaharra              12 LEESBURG                    
 69  Sheehy, Savannah              11 ST. ANDREW'S                
 70  Simmons, Lamisha              10 HALLANDALE                  
 71  Snyder, Raylen                09 TAMPA BAY TE                
 72  Spaulding, Diamond            10 AMERICAN HER                
 73  Stevens, Claudia              10 CARDINAL GIB                
 74  Thomas, Alicia                   FT. MYERS HIGH S            
 75  Thomas, Carisa                12 MADISON COUN                
 76  Thrower, Hannah               10 PROVIDENCE                  
 77  Torres-Scott, Queneicesha     12 GATEWAY                     
 78  Trapp, Amanda                 12 DANIEL                      
 79  Watkins, Cedaja               10 LEESBURG                    
 80  Wilkerson, Regina             12 NORTH MARION                
 81  Williams, Bryana              11 RIVERDALE BA                
 82  Williams, Kylla               12 BUCHHOLZ                    
 83  Williams, Regine              12 HALLANDALE                  
 84  Wilson, Caitlin               11 GODBY                       
 85  Wilson, Di'Kerria             12 KATHLEEN                    
 86  Wright, Kiara                 11 LAKE GIBSON                 
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Alvin, Edquisha               11 HALLANDALE                  
  2  austin-reese, kimani          11 MIAMI CENTRA                
  3  Barber, Mikayla               12 WHARTON                     
  4  Bartley, Shakira              12 LAKE WORTH                  
  5  Bazile, Shenicah              09 NAPLES                      
  6  Bennett, Megan                12 TAMPA BAY TE                
  7  Boss, Logan                   11 SUWANNEE                    
  8  Burnette, Bria                   FT. MYERS HIGH S            
  9  Bygrave, Breanne              09 WAKEFIELD                   
 10  Carmickle, Caroline           12 TAVARES                     
 11  Carter, Maia                  11 RIVERVIEW                   
 12  Clayton, Daja                 10 GATEWAY                     
 13  Cormier, Tanner               10 BISHOP KENNY                
 14  Cruz, Sacha                   12 FREEDOM (TAM                
 15  Danzy, Kadeejah               12 BUCHHOLZ                    
 16  Dooling, Khadeeja             12 AMERICAN HER                
 17  Duc, Courtney                 12 CHEROKEE                    
 18  Elliott, Monique              12 BAKER (CAPE                 
 19  Evans, Jazmyn                 11 GODBY                       
 20  Evans, Jerykah                09 GODBY                       
 21  Harris, Eliza                 10 LEXINGTON                   
 22  Jackson, Jasmin               09 ALONSO                      
 23  Jacobs, Natalie               12 LOURDES                     
 24  Johnson, Rebecca              10 NAPLES                      
 25  Jones, Latrice                   FT. MYERS HIGH S            
 26  Joseph, Benoushkah            12 AMERICAN HER                
 27  Joseph, Bianca                11 SUNCOAST                    
 28  Kerrison, Stefani             11 JONES                       
 29  King, Lia                     12 HALLANDALE                  
 30  Kopp, Makenzi                 09 PROVIDENCE                  
 31  Lewis, Ashley                 12 OLYMPIA                     
 32  Martin, Mikaela               10 LAKE MARY                   
 33  McEnany, Ryann                12 HOLY NAMES                  
 34  McGee, Brittany               10 ADMIRAL FARR                
 35  Moore, Jasmine                11 WAKEFIELD                   
 36  Morrison, Ebony               12 MIAMI KILLIA                
 37  Myslinski, Emily              10 BISHOP KENNY                
 38  Norgaisse, Vallerie           12 OSCEOLA (KIS                
 39  Oldfield, De'Andra            10 KATHLEEN                    
 40  Payne, Reanna                 11 MIAMI KILLIA                
 41  Perry, Jasmyn                 12 FREEDOM (TAM                
 42  Reyes, Cherilyn               11 WEST ORANGE                 
 43  Santiago, Alexis              11 PALMETTO RID                
 44  Sieredzinski, Mary            12 NEASE                       
 45  Smith, Cassidy                11 JONES                       
 46  Smith, Tiffany                09 WESTPORT                    
 47  Springer, Yolanda             12 MIAMI NORTHW                
 48  Thomas, Deara                 12 OSCEOLA (KIS                
 49  Tillman, Kylie                12 PROVIDENCE                  
 50  Torres, Kalista               09 LAKE WEIR                   
 51  Tse, Megan                    12 SPRUCE CREEK                
 52  Turner, Domonique             09 LAKE MARY                   
 53  Ulloa, Danyelle               10 LECANTO                     
 54  VanQuelef, Summer             11 LECANTO                     
 55  Wajner, Sofia                 09 PALMETTO RID                
 56  Walley, Jessica               10 SPRUCE CREEK                
 57  Williams, Altoniece           12 MIAMI NORTHW                
 58  Williams, Crystal             12 GAINESVILLE                 
 59  Wilson, Morgan                10 CHEROKEE                    
 60  Wood, Alahni                  09 DR. PHILLIPS                
 61  Wright, Kiara                 11 LAKE GIBSON                 
 
Event 14  Boys 100 Meter Dash High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Akins, David                  12 CELEBRATION                 
  2  Alexis, David                 11 MIAMI BEACH                 
  3  Andrews, Anthony              12 P. K. YONGE                 
  4  Armstrong, John               12 OLYMPIA                     
  5  Atkins, Xavier                10 SPRUCE CREEK                
  6  Boileau, Andy                 12 BARRON COLLI                
  7  Brackins, Eldrick             12 LAKE GIBSON                 
  8  Brown, Arkee                  10 LEESBURG                    
  9  Brown, Mike                   12 FLEMING ISLA                
 10  Bruton, Keyon                 12 MADISON COUN                
 11  Bryant, James                 11 MIAMI KILLIA                
 12  Bryd, Tyler                   09 NAPLES                      
 13  Carnes, Brandon               12 MANATEE                     
 14  Chanis, Damar                 10 BANNEKER                    
 15  Clark, Marcus                 12 NORTH FLORID                
 16  Cook, Dalvin                  11 MIAMI CENTRA                
 17  Davis, Josh                   11 FLORIDA HIGH                
 18  Delice, Jahiah                10 CORAL GLADES                
 19  Duclos, Carlos                12 ROBINSON                    
 20  Foster, Alonzo                12 MIAMI BEACH                 
 21  Gaines, Deionte               11 DR. PHILLIPS                
 22  Garrett, Johnson              11 WEST ORANGE                 
 23  Glover, Reginald              12 DR. PHILLIPS                
 24  Gomez, Alex                   11 OLYMPIA                     
 25  Greaves, D'Kambui             12 MIRAMAR                     
 26  Green, Jaleel                 12 PROVIDENCE                  
 27  Hayward, Jaylin               10 GODBY                       
 28  Henderson, Robert             10 DR. KROP                    
 29  Hewitt, Andrew                11 TRINITY PREP                
 30  Hollimon, Tyler               12 BAKER (CAPE                 
 31  Hopkins, Deltron              11 MIAMI WASHIN                
 32  Jackson, Winston              10 CARDINAL GIB                
 33  James, Tadam                  11 MIAMI KILLIA                
 34  Jenkins, Kevin                12 BUCHHOLZ                    
 35  Johnson, Antonio              11 LAKE MARY                   
 36  Johnson, Joshua               12 PROVIDENCE                  
 37  Johnson, Kden                 09 BANNEKER                    
 38  Lockwood, Lashaud             11 ST. AUGUSTIN                
 39  Lokey, Tyler                  12 BAKER COUNTY                
 40  Mathews, Turrel               12 FLAGLER PALM                
 41  McCoy, Chase                  12 RIVERVIEW                   
 42  Mejias, Eric                  12 FLAGLER PALM                
 43  Morgan, Alik                  11 BARRON COLLI                
 44  Mosley, Damonte               12 LEESBURG                    
 45  Motes, Bryce                  11 FLEMING ISLA                
 46  Musgrove, Antwuan             10 HALLANDALE                  
 47  Myrtil, Wilkerson             12 JONES                       
 48  N'Shaka, Neru                 09 HALLANDALE                  
 49  Norris, Nicholas              12 MIAMI WASHIN                
 50  Nunn, Marshall                12 SOUTH LAKE                  
 51  Perez, Christian              12 LAKE MARY                   
 52  Perez, Louis                  10 NAPLES                      
 53  Pfeifer, Eric                 12 ST. CLOUD                   
 54  pherris, simpkin              11 MIAMI CENTRA                
 55  Philpott, Christian           10 NORTH FLORID                
 56  Pollack, Jujuan               12 MANATEE                     
 57  Porter, Deondre               11 JEFFERSON                   
 58  Presley, Tray                 11 NEWBERRY                    
 59  Quinn, Devin                  10 CHARLOTTE                   
 60  Reus, Jordan                  12 ST. CLOUD                   
 61  Robinson, Brandon             11 ALONSO                      
 62  Romp, Zach                    12 FREEDOM (TAM                
 63  Showers, Zantavious           10 ALONSO                      
 64  Simms, Robert                 11 TRINITY PREP                
 65  Smith, Isaiah                 09 FREEDOM (TAM                
 66  Smith, Jordan                 12 LAKE GIBSON                 
 67  Smith, Kwadarius              11 FIRST ACADEM                
 68  Smith, Shemare                12 CORAL GLADES                
 69  Spence, Andrew                10 SPRUCE CREEK                
 70  Stevens, Josh                 11 SEABREEZE                   
 71  Stewart, Jamauli              11 MIRAMAR                     
 72  Streb, Jonathan               11 LAKE WEIR                   
 73  Tatum, Roman                  12 WEST ORANGE                 
 74  Thompson, Christopher         12 GAINESVILLE                 
 75  Tillman, Mike                 12 BUCHHOLZ                    
 76  Tirado, Bryan                 12 BAKER (CAPE                 
 77  Victoria, Alanzo              12 MONARCH                     
 78  Walker, Curtis                12 LEXINGTON                   
 79  Ways, Ceolamar                12 NEASE                       
 80  West, Javorius                10 MADISON COUN                
 81  Whitfield, Levonte            12 JONES                       
 82  Williams-Pina, Tyvon          11 CHEROKEE                    
 83  Wright, Aaron                 10 CHEROKEE                    
 84  Young, Kenneth                11 GODBY                       
 85  Young, Kenric                 11 GAINESVILLE                 
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Anderson, Nicholas            12 WEKIVA                      
  2  Augustin, Carl                11 CYPRESS CREE                
  3  Battle, John                  11 HALLANDALE                  
  4  Brisson, Aaron                11 WEST ORANGE                 
  5  Brookins, Darryl              11 MANATEE                     
  6  Brown, Dejan                  10 NAPLES                      
  7  Brunskole, Taylor             10 STARR'S MILL                
  8  Caldera, Johnny               11 CHEROKEE                    
  9  Carrier, Nathan               12 TRINITY PREP                
 10  Church, Garek                 11 SPRUCE CREEK                
 11  D'Haiti, Edwin                11 DR. PHILLIPS                
 12  Davis, Tony                   12 DR. PHILLIPS                
 13  Donald, Larry                 12 BARTRAM TRAI                
 14  Erwin, Michael                12 FLORIDA CHRI                
 15  Ewing, Quennon                11 GAINESVILLE                 
 16  Gandy, Jake                   11 MCKEEL                      
 17  Garnett, Treyon               12 MIAMI BEACH                 
 18  Hayes, Deviante               11 FOREST                      
 19  Hill, Jabari                  11 MIRAMAR                     
 20  Hoagland, Geordan             11 BAKER (CAPE                 
 21  Howard, Naquan                10 BUCHHOLZ                    
 22  Hunte, Kurdem                 12 HALLANDALE                  
 23  James, Draeland               12 PROVIDENCE                  
 24  Jeffers, Nathan               12 BOLLES                      
 25  Mayo, Deonte                  11 FOREST                      
 26  McDonnell, Austin             12 BARTRAM TRAI                
 27  McMillion, Tremell            10 SPRUCE CREEK                
 28  Neal, Keanu                   12 SOUTH SUMTER                
 29  Nieto, Carlos                 12 FLORIDA CHRI                
 30  Noel, Isaiah                  11 CHARLOTTE                   
 31  Roberts, Daniel               09 STARR'S MILL                
 32  Roberts, Thomas               12 LECANTO                     
 33  Robinson, Olando              12 ARMWOOD                     
 34  Shatto, Kyle                  12 NAPLES                      
 35  Shields, Mike                 11 BAKER (CAPE                 
 36  Spears, Ro'Derick             12 NORTH PORT                  
 37  Sturn, Kevin                  11 TRINITY PREP                
 38  Thomas, Ladale                11 GAINESVILLE                 
 39  Tucker, Walter                12 AMERICAN HER                
 40  Whitaker, Christopher         12 MANATEE                     
 41  Williams, Clyde               11 MIRAMAR                     
 42  Williams, Kadeem              12 FLAGLER PALM                
 43  Williams, Travon              12 ST. CLOUD                   
 
Event 27  Girls 800 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Agudelo, Laura                10 CORAL GLADES                
  2  Alexander, Rachelle           12 AMERICAN HER                
  3  Allen, Torrencia              12 MIAMI NORTHW                
  4  Ardila, Camila                12 DORAL ACADEM                
  5  Arnold, Alexandra             09 SOUTH SUMTER                
  6  Avery, Danielle               12 NAPLES                      
  7  Bango, Kristen                11 MIAMI SUNSET                
  8  Barry, Annie                  11 COMMUNITY SC                
  9  Bell, Alana                   11 WEST ORANGE                 
 10  Benoist, Chloe                12 LECANTO                     
 11  Blackwell, Erin               10 SPRINGSTEAD                 
 12  Blair, Grace                   7 OAK HALL                    
 13  Burfield, Tristan             11 COMMUNITY SC                
 14  Camargo, Victoria             10 FLORIDA CHRI                
 15  Carabllo, Gabrielle           12 LAKE MARY                   
 16  Casagrande, Grace             11 CARDINAL MOO                
 17  Cicoria, Rebecca              11 BAKER (CAPE                 
 18  Cooper, Annie                 12 GAINESVILLE                 
 19  Cooper, Ricardia              11 MIAMI NORTHW                
 20  Davila, Rachel                   SPRUCE CREEK                
 21  De Greef, Danielle            11 GULF COAST                  
 22  Do Valle, Daniella            11 LEMON BAY                   
 23  Dreyer, Bailey                12 LAKE MARY                   
 24  Dunn, Danielle                12 PROVIDENCE                  
 25  Edwards, Emily                   FT. MYERS HIGH S            
 26  Englert, Katie                12 CLEARWATER C                
 27  Etienne, Tatianna             12 LAKE WORTH                  
 28  Evans, Sara                   12 PONTE VEDRA                 
 29  Farrell, Caitlyn              10 CHEROKEE                    
 30  Feldt, Morgan                 10 SOUTH SUMTER                
 31  Fenstermaker, Michelle        11 WAKEFIELD                   
 32  Ferrara, Sophia                  FT. MYERS HIGH S            
 33  Filliben, Courtney            12 LOURDES                     
 34  Flament, Emilie               12 OLYMPIA                     
 35  Ford, Magdalena               10 FREEDOM (TAM                
 36  Gallivan, Kuersten            11 FIRST ACADEM                
 37  Garguilo, Tiffany             12 HAGERTY                     
 38  Handel, Sophia                09 STARR'S MILL                
 39  Hardy, Dashanay               11 SOUTH DADE                  
 40  Harris, Madison               11 WAKULLA                     
 41  Harris, Ty'Rhonza             11 SPRINGSTEAD                 
 42  Headley, Emily                10 OLYMPIA                     
 43  Hodges, Cheyenne               6 FORT WHITE                  
 44  Horsley, Harley               10 TAVARES                     
 45  Jackson, Lexi                 11 CREEKSIDE                   
 46  Jean-Baptiste, Narinah        11 ST. THOMAS A                
 47  Johnson, Danielle             09 LYMAN                       
 48  Johnson, Zuwena               12 RIVERDALE BA                
 49  Jones, Dejah                  11 WAKEFIELD                   
 50  Jordan, Abbey                 11 MILTON                      
 51  Kingwood, Leah                11 CORAL GLADES                
 52  LaBrant, Bobbi                10 INDIAN ROCKS                
 53  Leclear, Brielle              11 BUCHHOLZ                    
 54  Lewis, Alon                   10 ST. THOMAS A                
 55  Little, Aiyanna               12 OCOEE                       
 56  McCloskey, Isabella           11 SEABREEZE                   
 57  Meyer, Nikita                 10 WEST ORANGE                 
 58  Meyrick, Lauren               10 MIAMI KILLIA                
 59  Milford, Cayla                12 DELAND                      
 60  Mis, Nicole                   10 LEMON BAY                   
 61  Moody, Alexis                 11 LYMAN                       
 62  Morris, Casey                 12 DELAND                      
 63  Murray, Elizabeth             09 SEABREEZE                   
 64  Murvin, Madison               11 VANGUARD (OC                
 65  Nail, McKenzie                12 WHITEWATER                  
 66  Nails, Tori                   09 STARR'S MILL                
 67  Novak, Kaitlyn                10 NAPLES                      
 68  Palm, Hannah                  12 KESWICK CHRI                
 69  Placensia, Sheridan            7 FORT WHITE                  
 70  Raia, Natalie                 11 NORTH GWINNE                
 71  Robertson, Lynette            12 ALONSO                      
 72  Rodriguez, Morgan             12 CARDINAL GIB                
 73  Rogers, Daesha                 8 AMERICAN HER                
 74  Roggeman, Julie               12 BLOOMINGDALE                
 75  Salcedo, Breeana              09 CYPRESS LAKE                
 76  Sanders, Ellie                10 CHEROKEE                    
 77  Sapp, Mariah                  10 NEWBERRY                    
 78  Schelm, Jamie                 12 NORTH PORT                  
 79  Scott, Vonqueasha             09 OCOEE                       
 80  Sheppard, Sidney              09 NORTH GWINNE                
 81  Slater, Katherine             11 ESTERO                      
 82  Slater, Meg                   10 ESTERO                      
 83  Stallings, Emily              11 PROVIDENCE                  
 84  Stringer, Tenka               09 MIAMI KILLIA                
 85  Tubbs, Taylor                 12 SEBRING                     
 86  Tucker, Kayla                 10 RIVERDALE BA                
 87  Uman, Sara                    11 GAINESVILLE                 
 88  Uzzle, Samantha                  SPRUCE CREEK                
 89  Valesco, Stephany             12 SOUTH DADE                  
 90  Vanderheid, Allayna           11 GULF COAST                  
 91  VanQuelef, Andreanna          11 LECANTO                     
 92  Veal, Tamara                  11 FREEDOM (TAM                
 93  Velazco, Corina               12 LOURDES                     
 94  Vigarino, Victoria            11 CARDINAL GIB                
 95  Warren, Grace                  8 ST. ANDREW'S                
 96  Wasserbeck, Brittney          12 DORAL ACADEM                
 97  Way, Paige                    12 FLAGLER PALM                
 98  Wiedeman, Lydia               10 WAKULLA                     
 
Event 28  Boys 800 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Acosta, Juan                  12 FLANAGAN                    
  2  Adams, James                  11 STARR'S MILL                
  3  Allen, Cody                   11 T.L. HANNA                  
  4  Alongi, Shayne                11 KEY WEST                    
  5  Andres, Arroyo                   COLONIAL HIGH SC            
  6  Aponte, Ryan                  10 ST. AUGUSTIN                
  7  Armstrong, Jordan             09 LYMAN                       
  8  Arnold, Morgan                12 NAPLES                      
  9  Ashbacher, Kolin              11 PALMETTO RID                
 10  Austin, Errol                 12 SOUTH LAKE                  
 11  Baxtar, Elijah                11 MONARCH                     
 12  Beauchamp, Zackery            11 OAK HALL                    
 13  Bester, John                  11 CRYSTAL RIVE                
 14  Biernacki, Wiktor             12 PONTE VEDRA                 
 15  Briner, Steven                12 ESTERO                      
 16  Brown, Ace                       FT. MYERS HIGH S            
 17  Brown, Rashaard               12 GAINESVILLE                 
 18  Brown, Thomas                 09 CHEROKEE                    
 19  Bullard, Macus                10 SEABREEZE                   
 20  Burdette, Kevin               11 DANIEL                      
 21  Burrell, Adam                 11 ADMIRAL FARR                
 22  Butler, Matthew               11 ST. THOMAS A                
 23  Cambry, Jean                  12 MIAMI CENTRA                
 24  Cartagena, Jose               12 ESTERO                      
 25  Castronvince, Billy           10 NORTH PORT                  
 26  Clark, Jack                   11 LECANTO                     
 27  Cline, Austin                 12 SEABREEZE                   
 28  D'Haiti, Jean                 09 DR. PHILLIPS                
 29  Dayoub, Miles                 12 MILTON                      
 30  Delgado, Fabian               12 MIAMI KILLIA                
 31  Dupler, Connor                12 LECANTO                     
 32  Ernest, Andre                 12 MIRAMAR                     
 33  Fisher, Ryan                  12 BUCHHOLZ                    
 34  Fournier, Michael             11 LAKE HIGHLAN                
 35  Gargiulo, Matt                11 HAGERTY                     
 36  Griffin, Coddrick             11 MADISON COUN                
 37  Guire, Stefan                 12 DELAND                      
 38  Guzman, Kevin                 12 HALLANDALE                  
 39  Hampton, Jeramey              10 NORTH GWINNE                
 40  Harris, Thomas                11 LEXINGTON                   
 41  Harvey, Derik                 12 FREEDOM (TAM                
 42  Haynes, Yohance               09 ST. THOMAS A                
 43  Hennessy, Teig                09 VANGUARD (OC                
 44  Hernandez, Kenneth            11 BAKER (CAPE                 
 45  Heron, Kevin                  11 BLOOMINGDALE                
 46  Hobson, Steven                10 KEY WEST                    
 47  Hollis, Kyren                 10 OLYMPIA                     
 48  Hopkins, Ryan                 11 TRINITY PREP                
 49  Huntley, Taylor               11 MCINTOSH                    
 50  Jackson, Chris                12 DUNNELLON                   
 51  Janson, Joseph                11 P. K. YONGE                 
 52  Jones, Purnell                11 BUCHHOLZ                    
 53  Kahl, Brennan                 12 MIAMI SUNSET                
 54  Kieler, Chris                 12 CLEARWATER C                
 55  Krige, Marcel                 11 LYMAN                       
 56  Laurama, Christopher          11 MIRAMAR                     
 57  LeBlanc, Andrew               11 BLOOMINGDALE                
 58  Lee, Donnie                      TUSCALOSSA COUNT            
 59  Lee, Trevon                   11 CARDINAL GIB                
 60  Lisitano, Justin              12 CREEKSIDE                   
 61  Littig, Andres                12 NORTH GWINNE                
 62  Llewellyn, Andrew             11 COUNTRYSIDE                 
 63  Loyack, Andrew                11 LAKE NONA                   
 64  Loyack, Joey                  12 LAKE NONA                   
 65  Lyons, Johns                  11 LAKE MARY                   
 66  Mahoney, Anthony              12 FLORIDA HIGH                
 67  Major, Lavonte                10 MIAMI BEACH                 
 68  McGorrey, Kevin               11 MILTON                      
 69  McKinney, Robert              11 ST. AUGUSTIN                
 70  Mena, Christopher             10 MIAMI BEACH                 
 71  Miron, Jean                   09 CORAL GLADES                
 72  Moore, Jonathan               12 JEFFERSON                   
 73  Moreland, Trequan             12 NORTH PORT                  
 74  Muir, Stephen                 11 LAKE GIBSON                 
 75  Mutungu, Eddie                12 FLAGLER PALM                
 76  Omdahl, Austen                09 PROVIDENCE                  
 77  Penaranda, Carlos             10 PEMBROKE PIN                
 78  Penaranda, Daniel             10 PEMBROKE PIN                
 79  Perez, Juan                   11 BARRON COLLI                
 80  Pollard, Cory                 12 CRYSTAL RIVE                
 81  Poole, Xavier                 10 BANNEKER                    
 82  Prudhomm, Dieudome            11 NAPLES                      
 83  Ramos, Ramon                  11 LAKE MARY                   
 84  Roberson, Tyrell              12 FLAGLER PALM                
 85  Roberts, Jake                 10 CARDINAL GIB                
 86  Robinson, Brennan             12 CLEARWATER C                
 87  Robinson, Makai               11 HALLANDALE                  
 88  Rodriguez, Joshua             11 LAKE WEIR                   
 89  Romblad, Zackary              12 SPRINGSTEAD                 
 90  Rose, Noeha                   09 CORAL GLADES                
 91  Roy, Robert                      FT. MYERS HIGH S            
 92  Santiago, Hunter              10 LAKE HIGHLAN                
 93  Sarmiento, Landon             11 MOUNT DORA                  
 94  Schelling, Steven             12 TRINITY PREP                
 95  Schmick, Brennen              12 CYPRESS CREE                
 96  Schramm, Connor               11 PONTE VEDRA                 
 97  Searaphin, Allen              12 MIAMI CENTRA                
 98  Severe, Sadrick               10 MOUNT DORA                  
 99  Simpson, Scott                12 KING'S ACADE                
100  Sims, Daniel                  12 STARR'S MILL                
101  Small, Vaquan                 10 MIAMI WASHIN                
102  Sotomayor, Xavier             11 MIAMI SUNSET                
103  Stacey, Tyrik                 10 WESTPORT                    
104  Strickland, Luke              11 NORTH FLORID                
105  Sweetapple, David             12 ST. ANDREW'S                
106  Swihart, Hunter               11 ADMIRAL FARR                
107  Taylor, Marcus                12 BARTRAM TRAI                
108  Tieu, Nick                    11 LEMON BAY                   
109  Toth, Richard                 12 SPRINGSTEAD                 
110  Touchton, Trevor              12 LINCOLN                     
111  Turner, Will                  12 GAINESVILLE                 
112  VanArnam, Matt                12 P. K. YONGE                 
113  Vollmer, Klaus                11 FREEDOM (TAM                
114  Walker, Brandon               12 BAKER (CAPE                 
115  Walker, Jordan                12 PROVIDENCE                  
116  Warren, Calahan               10 AUBURNDALE                  
117  Williams, Micheal             11 LAKE GIBSON                 
118  Winters, Jacob                12 NORCROSS                    
119  Wright, Aaron                 10 CHEROKEE                    
120  Yancey, Cullen                10 WEST ORANGE                 
121  Yap, Chandler                 11 VANGUARD (OC                
122  Yoonis, Adel                     WHEELER HIGH SCH            
123  Youngquist, Matt              12 DELAND                      
124  Zagra, Justin                 12 OLYMPIA                     
 
Event 92  Girls 3200 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Aroyo, Laksmi                  7 P. K. YONGE                 
  2  Barlow, Carloline             11 GULF COAST                  
  3  Bartlett, Autumn              10 UNIVERSITY (                
  4  Blandon, Kassandra            12 MIAMI BEACH                 
  5  Burr, Riley                   09 MILTON                      
  6  Cancello, Claudia                PORT RICHEY HIGH            
  7  Cancello, Claudia             12 MITCHELL                    
  8  Candiano, Sarah               10 EVANGELICAL                 
  9  Carlson, Aylena               10 GAINESVILLE                 
 10  Carpenter, Ashley             11 PONTE VEDRA                 
 11  Carrion, Sarah                11 LAKE MARY                   
 12  Chatfield, Shelby             11 NEWBERRY                    
 13  Clark, Nicole                 09 CARDINAL GIB                
 14  Cruz, Alexa                   09 ST. THOMAS A                
 15  Czerniak, Courtney            11 NORTH GWINNE                
 16  Davil-McClary, Jayden         10 WEST ORANGE                 
 17  Davis, Samantha               11 GULF COAST                  
 18  Davis, Taelor                 09 VANGUARD (OC                
 19  Dawson, Elizabeth             11 DANIEL                      
 20  Day, Sarah                    12 WEST SHORE                  
 21  Dekker, Eliza                 10 DURHAM ACADE                
 22  Demeter, Nicole               10 LAKE MARY                   
 23  Fahey, Kelly                  12 TRINITY PREP                
 24  Farnesi, Lianna               10 DORAL ACADEM                
 25  Farnsworth, Claire            09 LECANTO                     
 26  Flemons, Jenna                09 CARDINAL GIB                
 27  Fuhrmeister, Delaney          11 FREEDOM (TAM                
 28  Fungquee, Jade                11 MONARCH                     
 29  Gallivan, Kuersten            11 FIRST ACADEM                
 30  Garcia, Lauren                09 LOURDES                     
 31  Gray, Josie                   10 SEABREEZE                   
 32  guenther, sidney              10 NORTH PORT                  
 33  Harrell, Saphara              12 CLEARWATER C                
 34  Heitling, Ashley              12 MOUNT DORA                  
 35  Infantolino, Christine        11 CELEBRATION                 
 36  Jenkins, Bethany              11 ESTERO                      
 37  Johnson, Brenna               11 HAGERTY                     
 38  Kelly, Annie                  12 MILTON                      
 39  Killman, Katelin              10 LEXINGTON                   
 40  Klopf, Hannah                 12 NAPLES                      
 41  Lyden, Adair                  09 LAKE NONA                   
 42  Manning, Chelsea              12 CYPRESS LAKE                
 43  Mayer, Mackenzie              10 CHAMBERLAIN                 
 44  McCarthy, Caline                 FT. MYERS HIGH S            
 45  Meyer, Eden                   11 PROVIDENCE                  
 46  Miliken, Tristin              11 KEY WEST                    
 47  Miller, Alexandra             09 WEST ORANGE                 
 48  Morris, Morgan                11 WINTER PARK                 
 49  Morrisson, Alexandra          10 DELAND                      
 50  Mulford, Elizabeth            10 VANGUARD (OC                
 51  Nix, Emily                    09 WINTER PARK                 
 52  Northup, Sarah                12 TAVARES                     
 53  Ogilvie, Sydni                11 LEMON BAY                   
 54  Oh, So Young                  12 WAKEFIELD                   
 55  Olinger, Brittney             11 OAK HALL                    
 56  Openshaw, Colleen             10 CREEKSIDE                   
 57  Orr, Kelsey                   12 CLEARWATER C                
 58  Ortner, Jill                  09 UNIVERSITY (                
 59  Parrish, Maggie               09 CHAMBERLAIN                 
 60  Perry, Caroline                8 P. K. YONGE                 
 61  Perry, Lauren                  8 OAK HALL                    
 62  Philpott, Amber               09 SPRINGSTEAD                 
 63  Phinney, Sarah                09 STARR'S MILL                
 64  Piatkowski, Olivia            10 OLYMPIA                     
 65  pollock, briana               10 EVERGLADES                  
 66  Poole, Isabella               11 PONTE VEDRA                 
 67  Price, Molly                  12 LOURDES                     
 68  Rice, Maggie                  09 NEWBERRY                    
 69  Richardson, Catherine         09 KEY WEST                    
 70  Rickert, Amanda               12 CHARTER                     
 71  Rocker, Kaitlin               09 CREEKSIDE                   
 72  Roedding, Julia               12 CYPRESS LAKE                
 73  Ryan, Lenae                   09 GAINESVILLE                 
 74  Schmick, Kaley                10 CYPRESS CREE                
 75  Seymour, Bryce                12 HAGERTY                     
 76  Shah, Nikita                  12 WIREGRASS RA                
 77  Sims, Emily                   10 STARR'S MILL                
 78  Solis, Katy G                 12 ESTERO                      
 79  Stockton, Rachel              10 LAKE HIGHLAN                
 80  Synder, Claire                11 HOLY NAMES                  
 81  Tedesco, Kristina             10 FREEDOM (TAM                
 82  Thaler, Brianna               11 ST. THOMAS A                
 83  Thomas, Peyton                12 ROSWELL                     
 84  Tomaini, Lindsay              09 COMMUNITY SC                
 85  Towe, Mallory                    FT. MYERS HIGH S            
 86  Vieta, Margaret               11 LEMON BAY                   
 87  Vilalobos, Melanie            11 DORAL ACADEM                
 88  Wolff, Michelle               11 DELAND                      
 89  Yost, Katherine               12 NORCROSS                    
 
Event 93  Boys 3200 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adan, Matt                    12 CLEARWATER C                
  2  Aman, Christian               09 LAKE MARY                   
  3  Andino, Carlos                11 PLANT                       
  4  Baglieri, Francisco           12 MONARCH                     
  5  Bailey, Peyton                12 LAKE HIGHLAN                
  6  Beauchemin, Christian         11 FLANAGAN                    
  7  Beheshti, Nima                11 ADMIRAL FARR                
  8  Bias, Zack                    10 CREEKSIDE                   
  9  Blumenfeld, Frank             12 PONTE VEDRA                 
 10  Borsum, Graham                09 T.L. HANNA                  
 11  Boykin, Avonte                12 FLANAGAN                    
 12  Bradham, Spencer              12 NORTH GWINNE                
 13  Bradham, Trevor               12 NORTH GWINNE                
 14  Carroll, Thomas               12 FLAGLER PALM                
 15  Castro, Kenny                 11 MIAMI SUNSET                
 16  Chairez, Joel                 11 LABELLE                     
 17  Chicas, Victor                12 DUNNELLON                   
 18  Convey, Kurt                  10 CORAL REEF                  
 19  Cox, tavelle                  11 CHAMBERLAIN                 
 20  Degale, Ryan                  10 LAKE MARY                   
 21  Deleva, Anthony               11 CORAL GLADES                
 22  DiMauro, Thomas               10 DR. PHILLIPS                
 23  Doughterty, John              10 BUCHHOLZ                    
 24  Erickson, Daniel              10 JEFFERSON                   
 25  Fedec, Stefen                    FT. MYERS HIGH S            
 26  Ferreira, Desi                10 OLYMPIA                     
 27  Fiedler, Cole                 10 CARDINAL GIB                
 28  Funke, Kyle                   10 LEESBURG                    
 29  Greenup, Ronny                11 MIAMI SUNSET                
 30  Gubitz, Al                    12 CREEKSIDE                   
 31  Hamel, Alex                   11 BAKER (CAPE                 
 32  Hancock, Tyler                11 KEY WEST                    
 33  Hernandez, Alexander          12 ESTERO                      
 34  Hort, Brad                    12 MCINTOSH                    
 35  Hulzebos, Johnathan           11 LAKELAND                    
 36  Iglesias, Andrew              11 PEMBROKE PIN                
 37  Jodice, Noah                  12 DANIEL                      
 38  Jones, Crisman                11 PONTE VEDRA                 
 39  Kaleel, Nick                  12 ST. ANDREW'S                
 40  Kameh, Tyler                  12 SPRUCE CREEK                
 41  Kattenberg, Trisstan             HOLY TRINITY ACA            
 42  Keenan, Josh                  12 SEFFNER CHRI                
 43  Kemp, Noah                    11 ST. AUGUSTIN                
 44  Kitterman, Canaan             11 BAYSHORE                    
 45  Klumpp, Jonathan              11 NORTH BROWAR                
 46  Krstec, Adam                  12 NORTH PORT                  
 47  Langston, Zach                11 LEXINGTON                   
 48  LeBlanc, Matthew              11 BLOOMINGDALE                
 49  Ledzian, Patrick              12 VANGUARD (OC                
 50  Licht, Caleb                     COLONIAL HIGH SC            
 51  Ludden, Ian                   12 BLOOMINGDALE                
 52  Marsh, Josh                   12 FIRST ACADEM                
 53  Martinez, Daniel              12 LAKE WEIR                   
 54  McCutcheon, Cameron           11 LYMAN                       
 55  Mckenna, Paul                 12 COUNTRYSIDE                 
 56  McNamarra, Patrick            10 ADMIRAL FARR                
 57  Medina, Erick                 12 LABELLE                     
 58  Milana, Anthony               10 BAKER (CAPE                 
 59  Millson, Jesse                09 TRINITY PREP                
 60  Millson, Sam                  11 TRINITY PREP                
 61  Miranda, Carlos               12 PALMETTO RID                
 62  Monteau, Andrew               11 BUCHHOLZ                    
 63  Morgan, Chase                 12 OCOEE                       
 64  Morrison, Lee                 10 VANGUARD (OC                
 65  Murrock, Seamus               10 WHITEWATER                  
 66  Nail, Parker                  09 WHITEWATER                  
 67  Nease, Ron                    12 ST. AUGUSTIN                
 68  O'Neill, Anthony              11 UNIVERSITY (                
 69  Ormsby, Robert                12 CYPRESS LAKE                
 70  Pelegrina, Gabriel            09 P. K. YONGE                 
 71  Pelegrina, Nicolas            09 P. K. YONGE                 
 72  Penaranda, Daniel             10 PEMBROKE PIN                
 73  Perkins, Noah                 09 SEFFNER CHRI                
 74  Perry, Austin                 10 OAK HALL                    
 75  Pineiro, Keneth               11 DELAND                      
 76  Purvis, Landon                11 CHAMBERLAIN                 
 77  Quattlebaum, James            11 CHRIST CHURC                
 78  Ramirez, Saul                 12 CLEARWATER C                
 79  Rehmann, Arman                12 NORCROSS                    
 80  Riech, Nate                   12 MILTON                      
 81  Roberts, Ben                  09 WINTER PARK                 
 82  Robertson, Ryan               12 DELAND                      
 83  Rojas, Anthony                11 DR. PHILLIPS                
 84  Roy, Austin                   12 NORTH PORT                  
 85  Rutherford, Griffith          11 NORTH FLORID                
 86  Sander, Reid                  11 NAPLES                      
 87  Santiago, Sergio              10 OLYMPIA                     
 88  Scott, Daniel                 11 MOUNT DORA                  
 89  Scott, Hunter                 10 LINCOLN                     
 90  Shearer, Lee                  12 NAPLES                      
 91  Skidelsky, Tyler              10 LAKE HIGHLAN                
 92  Slann, Jacob                  10 DANIEL                      
 93  Soucey, Chandler              11 LAKE WEIR                   
 94  Speir, Sidney                 12 MCINTOSH                    
 95  Sperando, Coleman                HOLY TRINITY ACA            
 96  Stoffer, Jacob                10 LEESBURG                    
 97  Todd, Sam                     12 NORCROSS                    
 98  Urbaniak, Adam                12 FREEDOM (TAM                
 99  Urbaniak, Raymond              2 FREEDOM (TAM                
100  Vallette, Dylan               10 ESTERO                      
101  Velasquez, Manuel             11 ST. THOMAS A                
102  Wagner, Everrett              10 KEY WEST                    
103  Walbert, Bradley              12 FLAGLER PALM                
104  Ward, Andrew                  11 GAINESVILLE                 
105  Warren, Josh                  10 STARR'S MILL                
106  White, Blake                  12 LEXINGTON                   
107  Wich, James                   09 CARDINAL GIB                
108  Zhdanov, Semen                09 GAINESVILLE      
 
Event 25  Girls Distance Medley High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  2  CLEARWATER CENTRAL CATHOLIC  'A'                             
  3  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
  4  CRYSTAL RIVER  'A'                                           
  5  DELAND  'A'                                                  
  6  DR. PHILLIPS  'A'                                            
  7  ESTERO  'A'                                                  
  8  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
  9  FT. MYERS HIGH SCHOOL  'A'                                   
 10  GAINESVILLE  'A'                                             
 11  KEY WEST  'A'                                                
 12  LAKE MARY  'A'                                               
 13  LOURDES  'A'                                                 
 14  MONARCH  'A'                                                 
 15  NAPLES  'A'                                                  
 16  NORCROSS  'A'                                                
 17  NORTH GWINNETT  'A'                                          
 18  OAK HALL  'A'                                                
 19  OLYMPIA  'A'                                                 
 20  PROVIDENCE  'A'                                              
 21  SEABREEZE  'A'                                               
 22  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 23  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 24  STARR'S MILL  'A'                                            
 25  TAVARES  'A'                                                 
 26  WAKEFIELD  'A'                                               
 27  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 26  Boys Distance Medley High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ADMIRAL FARRAGUT  'A'                                        
  2  BANNEKER  'A'                                                
  3  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  4  CARDINAL GIBBONS  'A'                                        
  5  CLEARWATER CENTRAL CATHOLIC  'A'                             
  6  CORAL GLADES  'A'                                            
  7  DELAND  'A'                                                  
  8  DR. PHILLIPS  'A'                                            
  9  ESTERO  'A'                                                  
 10  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 11  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 12  GAINESVILLE  'A'                                             
 13  HALLANDALE  'A'                                              
 14  JOHN I. LEONARD HIGH SCHOOL  'A'                             
 15  KEY WEST  'A'                                                
 16  LAKE GIBSON  'A'                                             
 17  LAKE MARY  'A'                                               
 18  LEXINGTON  'A'                                               
 19  MIAMI NORTHWESTERN  'A'                                      
 20  MILTON  'A'                                                  
 21  MIRAMAR  'A'                                                 
 22  NAPLES  'A'                                                  
 23  NORTH GWINNETT  'A'                                          
 24  NORTH PORT  'A'                                              
 25  OAK RIDGE  'A'                                               
 26  OLYMPIA  'A'                                                 
 27  SEABREEZE  'A'                                               
 28  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 29  STARR'S MILL  'A'                                            
 30  STEINBRENNER  'A'                                            
 31  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 19  Girls 4x200 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BANNEKER  'A'                                                
  2  BUCHHOLZ  'A'                                                
  3  CARDINAL GIBBONS  'A'                                        
  4  CHEROKEE  'A'                                                
  5  CORAL GLADES  'A'                                            
  6  DR. KROP  'A'                                                
  7  DR. PHILLIPS  'A'                                            
  8  FT. MYERS HIGH SCHOOL  'A'                                   
  9  GAINESVILLE  'A'                                             
 10  GIBBS  'A'                                                   
 11  HALLANDALE  'A'                                              
 12  KEY WEST  'A'                                                
 13  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 14  LAKE MARY  'A'                                               
 15  LAKE WORTH  'A'                                              
 16  LAKEWOOD  'A'                                                
 17  LEESBURG  'A'                                                
 18  LINCOLN  'A'                                                 
 19  LOURDES  'A'                                                 
 20  MADISON COUNTY  'A'                                          
 21  MIAMI CENTRAL  'A'                                           
 22  MIAMI KILLIAN  'A'                                           
 23  MIAMI NORTHWESTERN  'A'                                      
 24  NAPLES  'A'                                                  
 25  NEASE  'A'                                                   
 26  NEW MANCHESTER  'A'                                          
 27  NORTH MIAMI  'A'                                             
 28  OAK RIDGE  'A'                                               
 29  OSCEOLA (KISSIMMEE)  'A'                                     
 30  PROVIDENCE  'A'                                              
 31  RIVERDALE BAPTIST  'A'                                       
 32  SOUTH DADE  'A'                                              
 33  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 34  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 35  ST. ANDREW'S  'A'                                            
 36  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 37  WAKEFIELD  'A'                                               
 38  WEST ORANGE  'A'                                             
 39  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 20  Boys 4x200 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ARMWOOD  'A'                                                 
  2  BAKER (CAPE CORAL)  'A'                                      
  3  BANNEKER  'A'                                                
  4  BARRON COLLIER  'A'                                          
  5  BUCHHOLZ  'A'                                                
  6  CARDINAL GIBBONS  'A'                                        
  7  CLEARWATER CENTRAL CATHOLIC  'A'                             
  8  CORAL GLADES  'A'                                            
  9  DR. PHILLIPS  'A'                                            
 10  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 11  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 12  GAINESVILLE  'A'                                             
 13  GIBBS  'A'                                                   
 14  HALLANDALE  'A'                                              
 15  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 16  LAKE GIBSON  'A'                                             
 17  LAKE MARY  'A'                                               
 18  LAKEWOOD  'A'                                                
 19  MADISON COUNTY  'A'                                          
 20  MIAMI BEACH  'A'                                             
 21  MIAMI CENTRAL  'A'                                           
 22  MIAMI KILLIAN  'A'                                           
 23  MIAMI WASHINGTON  'A'                                        
 24  MIRAMAR  'A'                                                 
 25  NAPLES  'A'                                                  
 26  NEASE  'A'                                                   
 27  NORTH FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                 
 28  NORTH PORT  'A'                                              
 29  PROVIDENCE  'A'                                              
 30  ROBINSON  'A'                                                
 31  SANTA FE  'A'                                                
 32  SOUTH LAKE  'A'                                              
 33  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 34  ST. CLOUD  'A'                                               
 35  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 36  STARR'S MILL  'A'                                            
 37  VANGUARD (OCALA)  'A'                                        
 38  VENICE  'A'                                                  
 39  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 29  Girls 1600 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Barlow, Carloline             11 GULF COAST                  
  2  Blake, Bridget                12 DR. PHILLIPS                
  3  Candiano, Sarah               10 EVANGELICAL                 
  4  Dekker, Eliza                 10 DURHAM ACADE                
  5  Edwards, Emily                   FT. MYERS HIGH S            
  6  Fox, Scarlett                 12 PLANT                       
  7  Heisner, Sarah                12 CREEKSIDE                   
  8  Johnson, Amber                12 DR. PHILLIPS                
  9  Kelly, Annie                  12 MILTON                      
 10  Nail, McKenzie                12 WHITEWATER                  
 11  Rogers, Daesha                 8 AMERICAN HER                
 12  Seymour, Bryce                12 HAGERTY                     
 13  Shah, Nikita                  12 WIREGRASS RA                
 14  Smith, Kacy                   12 ESTERO                      
 15  Stallings, Emily              11 PROVIDENCE                  
 16  Stephens, Charlotte           11 WINTER PARK                 
 17  Tubbs, Taylor                 12 SEBRING                     
 18  Yost, Katherine               12 NORCROSS                    
 
Event 91  Boys 1600 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Andres, Arroyo                   COLONIAL HIGH SC            
  2  Brown, Alex                      HOLY TRINITY ACA            
  3  Dayoub, Miles                 12 MILTON                      
  4  Delgado, Fabian               12 MIAMI KILLIA                
  5  Diaz, Nick                    10 MIAMI SUNSET                
  6  Ferrentino, Connor            11 FREEDOM (ORL                
  7  Kemp, Noah                    11 ST. AUGUSTIN                
  8  Langston, Zach                11 LEXINGTON                   
  9  Lindsey, John                 12 WINTER PARK                 
 10  Miranda, Carlos               12 PALMETTO RID                
 11  Novak, Matthew                10 DEEP RUN                    
 12  Pineiro, Keneth               11 DELAND                      
 13  Quattlebaum, James            11 CHRIST CHURC                
 14  Riech, Nate                   12 MILTON                      
 15  Salas, Daniel                 12 TRINITY PREP                
 16  Touchton, Trevor              12 LINCOLN                     
 17  Yoonis, Adel                     WHEELER HIGH SCH     
 
Event 23  Girls 4x800 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  2  BARTRAM TRAIL  'A'                                           
  3  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  4  BUCHHOLZ  'A'                                                
  5  CARDINAL GIBBONS  'A'                                        
  6  CHEROKEE  'A'                                                
  7  CLEARWATER CENTRAL CATHOLIC  'A'                             
  8  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
  9  CRYSTAL RIVER  'A'                                           
 10  CYPRESS LAKE  'A'                                            
 11  DORAL ACADEMY  'A'                                           
 12  DR. PHILLIPS  'A'                                            
 13  ESTERO  'A'                                                  
 14  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 15  FT. MYERS HIGH SCHOOL  'A'                                   
 16  GAINESVILLE  'A'                                             
 17  HAGERTY  'A'                                                 
 18  KEY WEST  'A'                                                
 19  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 20  LAKE MARY  'A'                                               
 21  LAKEWOOD  'A'                                                
 22  LEMON BAY  'A'                                               
 23  LOURDES  'A'                                                 
 24  MIAMI BEACH  'A'                                             
 25  MIAMI CENTRAL  'A'                                           
 26  MIAMI KILLIAN  'A'                                           
 27  MIAMI NORTHWESTERN  'A'                                      
 28  NAPLES  'A'                                                  
 29  NEWBERRY  'A'                                                
 30  NORCROSS  'A'                                                
 31  NORTH GWINNETT  'A'                                          
 32  NORTH MIAMI  'A'                                             
 33  OLYMPIA  'A'                                                 
 34  PROVIDENCE  'A'                                              
 35  SEABREEZE  'A'                                               
 36  SOUTH DADE  'A'                                              
 37  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 38  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 39  ST. CLOUD  'A'                                               
 40  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 41  STARR'S MILL  'A'                                            
 42  WEST ORANGE  'A'                                             
 43  WESTPORT  'A'                                                
 44  WHARTON  'A'                                                 
 45  WINTER SPRINGS  'A'                                          
 
Event 24  Boys 4x800 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  2  BUCHHOLZ  'A'                                                
  3  CARDINAL GIBBONS  'A'                                        
  4  CLEARWATER CENTRAL CATHOLIC  'A'                             
  5  CORAL GLADES  'A'                                            
  6  CRYSTAL RIVER  'A'                                           
  7  DR. PHILLIPS  'A'                                            
  8  ESTERO  'A'                                                  
  9  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 10  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 11  GAINESVILLE  'A'                                             
 12  GIBBS  'A'                                                   
 13  HALLANDALE  'A'                                              
 14  JOHN I. LEONARD HIGH SCHOOL  'A'                             
 15  JONES  'A'                                                   
 16  KEY WEST  'A'                                                
 17  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 18  LAKE GIBSON  'A'                                             
 19  LAKE MARY  'A'                                               
 20  LAKEWOOD  'A'                                                
 21  LEXINGTON  'A'                                               
 22  MANATEE  'A'                                                 
 23  MIAMI CENTRAL  'A'                                           
 24  MIAMI NORTHWESTERN  'A'                                      
 25  MIAMI SUNSET  'A'                                            
 26  MIRAMAR  'A'                                                 
 27  NAPLES  'A'                                                  
 28  NORCROSS  'A'                                                
 29  NORTH GWINNETT  'A'                                          
 30  NORTH PORT  'A'                                              
 31  OAK RIDGE  'A'                                               
 32  OCOEE  'A'                                                   
 33  OLYMPIA  'A'                                                 
 34  PEMBROKE PINES CHARTER  'A'                                  
 35  SEABREEZE  'A'                                               
 36  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 37  ST. CLOUD  'A'                                               
 38  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 39  STEINBRENNER  'A'                                            
 40  VENICE  'A'                                                  
 41  WEST ORANGE  'A'                                             
 42  WESTPORT  'A'                                                
 43  WHARTON  'A'                                                 
 44  WINTER SPRINGS  'A'                                          
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  3  BANNEKER  'A'                                                
  4  BARTRAM TRAIL  'A'                                           
  5  BUCHHOLZ  'A'                                                
  6  CARDINAL GIBBONS  'A'                                        
  7  CLEARWATER CENTRAL CATHOLIC  'A'                             
  8  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
  9  CORAL GLADES  'A'                                            
 10  CYPRESS CREEK  'A'                                           
 11  DR. KROP  'A'                                                
 12  DR. PHILLIPS  'A'                                            
 13  FLEMING ISLAND  'A'                                          
 14  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 15  FT. MYERS HIGH SCHOOL  'A'                                   
 16  GAINESVILLE  'A'                                             
 17  GIBBS  'A'                                                   
 18  GODBY  'A'                                                   
 19  HALLANDALE  'A'                                              
 20  HILLSBOROUGH  'A'                                            
 21  KEY WEST  'A'                                                
 22  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 23  LAKE MARY  'A'                                               
 24  LAKE WEIR  'A'                                               
 25  LAKE WORTH  'A'                                              
 26  LAKEWOOD  'A'                                                
 27  LEHIGH  'A'                                                  
 28  LINCOLN  'A'                                                 
 29  MIAMI CENTRAL  'A'                                           
 30  MIAMI KILLIAN  'A'                                           
 31  MIAMI NORTHWESTERN  'A'                                      
 32  NAPLES  'A'                                                  
 33  NEW MANCHESTER  'A'                                          
 34  NORTH GWINNETT  'A'                                          
 35  NORTH MIAMI  'A'                                             
 36  OAK RIDGE  'A'                                               
 37  OCOEE  'A'                                                   
 38  OSCEOLA (KISSIMMEE)  'A'                                     
 39  RIVERDALE BAPTIST  'A'                                       
 40  SANTA FE  'A'                                                
 41  SEABREEZE  'A'                                               
 42  SOUTH DADE  'A'                                              
 43  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 44  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 45  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 46  SUNCOAST  'A'                                                
 47  TAMPA BAY TECH  'A'                                          
 48  WAKEFIELD  'A'                                               
 49  WEST ORANGE  'A'                                             
 50  WESTPORT  'A'                                                
 51  WHARTON  'A'                                                 
 52  WINTER SPRINGS  'A'                                          
 
Event 18  Boys 4x100 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  3  ARMWOOD  'A'                                                 
  4  BAKER (CAPE CORAL)  'A'                                      
  5  BANNEKER  'A'                                                
  6  BARRON COLLIER  'A'                                          
  7  BUCHHOLZ  'A'                                                
  8  CHEROKEE  'A'                                                
  9  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 10  CORAL GLADES  'A'                                            
 11  CYPRESS CREEK  'A'                                           
 12  DR. PHILLIPS  'A'                                            
 13  FLEMING ISLAND  'A'                                          
 14  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 15  GAINESVILLE  'A'                                             
 16  GIBBS  'A'                                                   
 17  GODBY  'A'                                                   
 18  HALLANDALE  'A'                                              
 19  JONES  'A'                                                   
 20  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 21  LAKE GIBSON  'A'                                             
 22  LAKE MARY  'A'                                               
 23  LAKE WEIR  'A'                                               
 24  LAKEWOOD  'A'                                                
 25  MANATEE  'A'                                                 
 26  MIAMI BEACH  'A'                                             
 27  MIAMI CENTRAL  'A'                                           
 28  MIAMI KILLIAN  'A'                                           
 29  MIAMI WASHINGTON  'A'                                        
 30  MIRAMAR  'A'                                                 
 31  NAPLES  'A'                                                  
 32  NEASE  'A'                                                   
 33  NEWBERRY  'A'                                                
 34  NORTH GWINNETT  'A'                                          
 35  NORTH PORT  'A'                                              
 36  OCOEE  'A'                                                   
 37  OLYMPIA  'A'                                                 
 38  PROVIDENCE  'A'                                              
 39  ROBINSON  'A'                                                
 40  SANTA FE  'A'                                                
 41  SEABREEZE  'A'                                               
 42  SEMINOLE (SANFORD)  'A'                                      
 43  SOUTH PLANTATION  'A'                                        
 44  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 45  ST. CLOUD  'A'                                               
 46  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 47  STARR'S MILL  'A'                                            
 48  VANGUARD (OCALA)  'A'                                        
 49  VENICE  'A'                                                  
 50  WEST ORANGE  'A'                                             
 51  WINTER SPRINGS  'A'                                          
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  3  BANNEKER  'A'                                                
  4  BARTRAM TRAIL  'A'                                           
  5  BUCHHOLZ  'A'                                                
  6  CARDINAL GIBBONS  'A'                                        
  7  CHEROKEE  'A'                                                
  8  CLEARWATER CENTRAL CATHOLIC  'A'                             
  9  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 10  CORAL GLADES  'A'                                            
 11  CYPRESS CREEK  'A'                                           
 12  DR. KROP  'A'                                                
 13  DR. PHILLIPS  'A'                                            
 14  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 15  FT. MYERS HIGH SCHOOL  'A'                                   
 16  GAINESVILLE  'A'                                             
 17  GATEWAY  'A'                                                 
 18  GIBBS  'A'                                                   
 19  GODBY  'A'                                                   
 20  HALLANDALE  'A'                                              
 21  HILLSBOROUGH  'A'                                            
 22  JONES  'A'                                                   
 23  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 24  LAKE MARY  'A'                                               
 25  LAKE WORTH  'A'                                              
 26  LAKEWOOD  'A'                                                
 27  MIAMI CENTRAL  'A'                                           
 28  MIAMI KILLIAN  'A'                                           
 29  MIAMI NORTHWESTERN  'A'                                      
 30  NAPLES  'A'                                                  
 31  NEW MANCHESTER  'A'                                          
 32  NEWBERRY  'A'                                                
 33  NORTH GWINNETT  'A'                                          
 34  NORTH MIAMI  'A'                                             
 35  OAK RIDGE  'A'                                               
 36  OCOEE  'A'                                                   
 37  OSCEOLA (KISSIMMEE)  'A'                                     
 38  PROVIDENCE  'A'                                              
 39  RIVERDALE BAPTIST  'A'                                       
 40  SEABREEZE  'A'                                               
 41  SOUTH DADE  'A'                                              
 42  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 43  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 44  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 45  STARR'S MILL  'A'                                            
 46  SUNCOAST  'A'                                                
 47  TAMPA BAY TECH  'A'                                          
 48  WAKEFIELD  'A'                                               
 49  WEST ORANGE  'A'                                             
 50  WESTPORT  'A'                                                
 51  WHARTON  'A'                                                 
 52  WINTER SPRINGS  'A'                                          
 
Event 22  Boys 4x400 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  3  ARMWOOD  'A'                                                 
  4  BAKER (CAPE CORAL)  'A'                                      
  5  BANNEKER  'A'                                                
  6  BARRON COLLIER  'A'                                          
  7  BARTRAM TRAIL  'A'                                           
  8  BUCHHOLZ  'A'                                                
  9  CHEROKEE  'A'                                                
 10  CLEARWATER CENTRAL CATHOLIC  'A'                             
 11  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 12  CORAL GLADES  'A'                                            
 13  CRYSTAL RIVER  'A'                                           
 14  CYPRESS CREEK  'A'                                           
 15  DR. PHILLIPS  'A'                                            
 16  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 17  FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                       
 18  FLORIDA HIGH  'A'                                            
 19  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 20  GAINESVILLE  'A'                                             
 21  GIBBS  'A'                                                   
 22  HALLANDALE  'A'                                              
 23  JEFFERSON  'A'                                               
 24  JOHN I. LEONARD HIGH SCHOOL  'A'                             
 25  JONES  'A'                                                   
 26  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 27  LAKE GIBSON  'A'                                             
 28  LAKE MARY  'A'                                               
 29  LAKEWOOD  'A'                                                
 30  MIAMI BEACH  'A'                                             
 31  MIAMI CENTRAL  'A'                                           
 32  MIAMI KILLIAN  'A'                                           
 33  MIAMI NORTHWESTERN  'A'                                      
 34  MIAMI WASHINGTON  'A'                                        
 35  MIRAMAR  'A'                                                 
 36  NAPLES  'A'                                                  
 37  NEWBERRY  'A'                                                
 38  NORTH GWINNETT  'A'                                          
 39  OLYMPIA  'A'                                                 
 40  PROVIDENCE  'A'                                              
 41  ROBINSON  'A'                                                
 42  SEABREEZE  'A'                                               
 43  SOUTH PLANTATION  'A'                                        
 44  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 45  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 46  STARR'S MILL  'A'                                            
 47  VENICE  'A'                                                  
 48  WEST ORANGE  'A'                                             
 49  WHARTON  'A'                                                 
 50  WINTER SPRINGS  'A'