Print | Close

Licensed to University of Florida                         Hy-Tek's Meet Manager
               2007 Pepsi Florida Relays - 4/6/2007 to 4/7/2007                
                       Hosted by: University of Florida                        
                    Percy Beard Track: Gainesville, Florida                    
                               Performance List                                
 
Event 1  Women High Jump College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Andonova, Viktoria            SO Miami                       
  2  Estime, Debbie                SR Miami                       
  3  Gillyard, Trendesha           SR South Florida               
  4  Houston, Jessica              FR Coastal Carolina            
  5  Kohler, Emily                    North Florida               
  6  Lacroix, Courtney             JR South Florida               
  7  Larsen, Ann                      Unattached                  
  8  Roze'fort, Alexandra          JR Georgia State               
  9  Stinney, Katorie              FR Central Florida             
 10  Swan, Zindzi                  JR Florida Memorial            
 11  Utecht, Jenna                 SO Florida                     
 12  Uzoaru, Marisa                   Unattached                  
 13  Williams, Sara                SO South Florida               
 
Event 2  Men High Jump College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Blackmon, Errol               JR South Florida               
  2  Cubbage, Derrick              FR Albany State                
  3  Flax, Evan                    SO Morehouse                   
  4  Furman, David                    Gator Alum                  
  5  Goldberg, Adam                SR Binghamton                  
  6  Herron, Cole                  SR Navy                        
  7  Kursteiner, Michael           FR South Florida               
  8  Leslie, Ikarl                 SO Edward Waters               
  9  McKinzie, Jerome              FR Kennesaw State              
 10  Moffatt, Keith                SR Morehouse                   
 11  Saunders, Kenneth             SO Fort Valley Stat            
 12  White, Stephen                SR Navy                        
 
Event 3  Women Pole Vault College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Allen, Tori                   SO Florida State               
  2  Black, Alex                   SO Florida                     
  3  Bowen, Lori                   SO Florida                     
  4  Dudek, Marrissa                  Unattached                  
  5  Essex, Alicia                 SO Tennessee                   
  6  Fowke, Katie                  SR Central Florida             
  7  Gurganus, Sallie              FR South Carolina              
  8  Hart, Amy                     JR East Carolina               
  9  Jenks, Rhian                  SR North Carolina              
 10  Kalinowska, Olivia            SO Northeastern                
 11  Kimball, Abby                 FR North Carolina              
 12  Moser, Natalie                JR Florida                     
 13  Todd, Liza                    SO South Carolina              
 
Event 4  Men Pole Vault College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Cotton, Charlie               JR Florida State               
  2  DaCuhna, Brian                   Gator Alum                  
  3  Dasilva, Roland               SR Miami                       
  4  Gaddis, Steve                 SR South Florida               
  5  Hurley, Matt                  SR Florida State               
  6  Lee, Kurt                     SR Florida                     
  7  Lynn, Randall                    Unattached                  
  8  McGinn, Casey                 JR Miami                       
  9  McKenzie, Dan                 SR South Carolina              
 10  Morrison, Michael             FR Florida                     
 11  Quiller, Rory                 SR Binghamton                  
 12  Semeyn, Justin                JR Florida                     
 13  Tammingo, Christian              Nike                        
 14  Thull, Jordan                 FR Northeastern                
 15  Young, Sean                   SO South Florida               
 
Event 5  Women Long Jump College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Beck, Briana                  JR Georgia State               
  2  Brown, Nicole                 SR Georgia Southern            
  3  Carter, Antonette                Stella Athletics            
  4  Clarke, Kettiany              SO South Carolina              
  5  Coleman, Natasha                 Unattached                  
  6  Coleman, Natasha              JR College of Furth            
  7  Edwards, Jackie                  Puma                        
  8  Faluade, Brenda               SR Miami                       
  9  Graham, Nolle                    Unattached                  
 10  Harris, Erin                  SR Uab                         
 11  Jacobs, Lauren                SR Georgia Southern            
 12  James, Brittney               SO South Carolina              
 13  Johnson, Chasity              SR Coastal Carolina            
 14  Jones, Kim                       Unattached                  
 15  Lewis, Yvette                 SR Hampton                     
 16  Mitchell, Rockel                 Eai TC                      
 17  Proctor, Shara                FR Florida                     
 18  Sanaya, Alice                    Unattached                  
 19  Seward, Amy                   SR Miami                       
 20  Valville, Darah               SR Florida A&M                 
 
Event 6  Men Long Jump College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abisogun, Akintunde           SO East Carolina               
  2  Beckford, James                  Nike                        
  3  Belany, Ronald                JR Navy                        
  4  Bell, Tyrone                     Unattached                  
  5  Brown, Pierre                 SR Fort Valley Stat            
  6  Chatman, Prescott                Unattached                  
  7  Curry, Rafeeq                    Unattached                  
  8  Dorvil, Stanley                  Unattached                  
  9  Flax, Evan                    SO Morehouse                   
 10  Flimmons, Randall             JR Morehouse                   
 11  Gantt, Antonio                SR Charleston South            
 12  Gillis, Chris                    Vector Sports               
 13  Griffin, Johnta                  Shore AC                    
 14  Harris, Tyrone                   Shore AC                    
 15  Hinton, Jason                    Unattached                  
 16  Jordan, Robby                    Nike                        
 17  Leslie, Ikarl                 SO Edward Waters               
 18  Miller, Jaydian               SR South Florida               
 19  Reeves, Darryl                   World Express               
 20  Saunders, Kenneth             SO Fort Valley Stat            
 21  Smith, Jermond                   Tall All-Stars              
 22  Smith, Julius                 FR Edward Waters               
 23  Thompson, Anton               FR Edward Waters               
 24  Williams, Julian                 Nike                        
 
Event 7  Women Triple Jump College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Anthony, Demetrise            FR Georgia Southern            
  2  Brown, Nicole                 SR Georgia Southern            
  3  Cabey, Candace                SR Florida                     
  4  Daniels, Brittany             SO Tennessee                   
  5  Faluade, Brenda               SR Miami                       
  6  George, India                 JR Florida Int'l               
  7  Harris, Erin                  SR Uab                         
  8  Hawkins, Deborah              SR Uab                         
  9  Hendricks, Ryann              SO George Mason                
 10  Johnson, Chasity              SR Coastal Carolina            
 11  Latterlah, Talita                Unattached                  
 12  Lewis, Rachel                 SO Hampton                     
 13  Lewis, Yvette                 SR Hampton                     
 14  Lutterloh, Tilita                Unattached                  
 15  Morman, Camelia               SO East Carolina               
 16  Proctor, Shara                FR Florida                     
 17  Seward, Amy                   SR Miami                       
 18  Swan, Zindzi                  JR Florida Memorial            
 19  Thomas, Dione                 SO Central Florida             
 20  Walker, Consandria            FR Northeastern                
 
Event 8  Men Triple Jump College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Ball, Charles                 SO Albany State                
  2  Batson, Barry                 FR Morehouse                   
  3  Curry, Rafeeq                    Unattached                  
  4  Flax, Evan                    SO Morehouse                   
  5  Griffin, Johnta                  Shore AC                    
  6  Harris, Alex                     Gator Alum                  
  7  Kellman, Mark                    Unattached                  
  8  Marshall, Dante               JR Navy                        
  9  Miller, Jaydian               SR South Florida               
 10  Olmann, Edwisht               JR Florida A&M                 
 11  Pressley, Derek               JR South Carolina              
 12  Roulhac, Brandon                 Unattached                  
 13  Smith, Dominic                JR Morehouse                   
 14  Smith, Jermond                   Tall All-Stars              
 
Event 9  Women Discus Throw College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Akins, Precious               SR South Carolina              
  2  Barber, Misti                 JR Miami                       
  3  Bryant, Tamara                SR Coastal Carolina            
  4  Dekkers, Evelien              FR Florida                     
  5  Dickenson, Shanna             JR Tennessee                   
  6  Eiler, Danielle               SO East Carolina               
  7  Jadotte, Joeane               JR Florida Int'l               
  8  Kevkhishvilli, Mariam         FR Florida                     
  9  Lamonica, Gina                   Nike                        
 10  Longfors, Rachel                 Unattached                  
 11  McKell, Amara                 JR Tennessee                   
 12  Mushatt-Valrie, Jamie         SR Coastal Carolina            
 13  Nash, Courtney                SR Coastal Carolina            
 14  Snyder, Grete                    Unattached                  
 15  Talley, Khadija               JR Miami                       
 
Event 10  Men Discus Throw College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abercrombie, Chris            SO Coastal Carolina            
  2  Alli, Semui                   SR Northeastern                
  3  Barber, Andre                 JR Navy                        
  4  Burroughs, Beau               SO Florida                     
  5  Frasure, Eric                 SR East Carolina               
  6  Hunter, Darryl                JR Navy                        
  7  Hunter, Nate                  SO Northeastern                
  8  Perkins, Tyler                FR South Florida               
  9  Ray, Corey                    SR Albany State                
 10  Schroeder, Joe                JR South Carolina              
 11  Singleton, Eric               SO Coastal Carolina            
 12  Small, Sharif                 FR Florida State               
 13  Stockbarger, Wes              JR Florida                     
 14  Sugishita, Tommy              SR Coastal Carolina            
 15  Thomas, Shawn                 SR Delaware State              
 16  Trout, Tyler                  SR South Carolina              
 17  Zaycek, David                 SO South Carolina              
 
Event 11  Women Hammer Throw College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bryant, Tamara                SR Coastal Carolina            
  2  Colinan, Calia                   Unattached                  
  3  Davis, Jocelyn                JR Charleston South            
  4  Dickenson, Shanna             JR Tennessee                   
  5  Edwards, Monique              SO Citadel                     
  6  Gilreath, Erin                   Nyac                        
  7  Grady, Charlene               SO East Carolina               
  8  Highsmith, Jasmine            SO South Florida               
  9  Jadotte, Joeane               JR Florida Int'l               
 10  McNeill, Stephanie            SR Citadel                     
 11  Mueller, Amy                  SO East Carolina               
 12  Pressley, Jessica             SR Coastal Carolina            
 13  Salisbury, Chelsea            SR East Carolina               
 14  Seymour, Caltha                  Team Cat                    
 15  Talley, Khadija               JR Miami                       
 16  Ubaka, Chinelo                JR Florida                     
 17  Williams, Shawneise           JR Florida                     
 18  Wynn, Jyn                        Gator Alum                  
 
Event 12  Men Hammer Throw College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Croskey, Alex                 SR Citadel                     
  2  Dane, Travis                  SR Florida State               
  3  Edelman, Jacob                JR Coastal Carolina            
  4  Faboyede, Bamidele            JR Northeastern                
  5  Faulker, Anthony              SR South Carolina              
  6  Frasure, Eric                 SR East Carolina               
  7  Kolokilagi, Aymerick          SO Kennesaw State              
  8  Letterlough, Michael             Unattached                  
  9  McNair, Joshua                FR Kennesaw State              
 10  Myers, Terrance               SR East Carolina               
 11  Sugishita, Tommy              SR Coastal Carolina            
 12  Trout, Tyler                  SR South Carolina              
 13  Wernke, Matt                  JR Florida State               
 14  Whitfield, Travis             FR Florida State               
 
Event 13  Women Javelin Throw College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bassett, Monique              JR Bethune-Cookman             
  2  Butler, Porsha                SO Florida Int'l               
  3  Creavy, Golden                SR North Florida               
  4  Dekkers, Evelien              FR Florida                     
  5  Irizzary, Jessica             FR Georgia Southern            
  6  Kohler, Emily                    North Florida               
  7  Louissaint, Laurenie          SO Florida Int'l               
  8  McKell, Amara                 JR Tennessee                   
  9  Mushatt-Valrie, Jamie         SR Coastal Carolina            
 10  Nazario, Kaitlin              JR Miami                       
 11  Phelan, Laura                 JR Citadel                     
 12  Robinson, Karen               SR Georgia State               
 13  Sansone, Star                 FR Florida                     
 14  Sizemore, Dana                SR Coastal Carolina            
 15  Taylor, Allison               JR Citadel                     
 16  Townsend, Reanna              SR South Carolina              
 17  Velardi, Stephaine            SO South Florida               
 
Event 14  Men Javelin Throw College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Ball, Charles                 SO Albany State                
  2  Bradstock, Roald                 Unattached                  
  3  Brown, Mike                      Unattached                  
  4  Brown, Pierre                 SR Fort Valley Stat            
  5  Burroughs, Beau               SO Florida                     
  6  Comrecole, Sean               SO Florida State               
  7  Dakoski, Kayne                   Gator Alum                  
  8  Heymann, Erik                 FR South Carolina              
  9  Hoddy, Kyle                   SO Coastal Carolina            
 10  Howard, Bryan                 SO Florida State               
 11  Lavin, Evan                   FR Wallace State               
 12  Lawson, Clinton               JR Navy                        
 13  Lee, Kurt                     SR Florida                     
 14  Lowry, David                  SO Wallace State               
 15  Miller, Marques               SO Florida A&M                 
 16  Schroeder, Joe                JR South Carolina              
 17  Snyder, Trevor                   Unattached                  
 18  Spencer, Barrick              FR East Carolina               
 19  Williams, Donald              FR Albany State                
 
Event 15  Women Shot Put College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Akins, Precious               SR South Carolina              
  2  Barber, Misti                 JR Miami                       
  3  Barrett, Kimberli                Team Cat                    
  4  Davis, Jocelyn                JR Charleston South            
  5  Eiler, Danielle               SO East Carolina               
  6  Hall, Tierah                  FR Miami                       
  7  Heaston, Kriston                 Nike                        
  8  Jadotte, Joeane               JR Florida Int'l               
  9  Kevkhishvilli, Mariam         FR Florida                     
 10  Laughlin, Allyn               FR Florida State               
 11  McNeill, Stephanie            SR Citadel                     
 12  Mueller, Amy                  SO East Carolina               
 13  Northover, Zara               SR Northeastern                
 14  Talley, Khadija               JR Miami                       
 15  Thames, Lakendra              FR Central Florida             
 16  Wanless, Liz                     Nyac                        
 
Event 16  Men Shot Put College A Division
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Alli, Semui                   SR Northeastern                
  2  Barber, Andre                 JR Navy                        
  3  Burroughs, Beau               SO Florida                     
  4  Fallone, John                 SR Florida State               
  5  Frasure, Eric                 SR East Carolina               
  6  Hunter, Darryl                JR Navy                        
  7  Hunter, Nate                  SO Northeastern                
  8  Lavin, Evan                   FR Wallace State               
  9  Mitchell, Jim                 JR South Carolina              
 10  Scott, Dorian                    Jamaica                     
 11  Stockbarger, Wes              JR Florida                     
 12  Thomas, Shawn                 SR Delaware State              
 13  Zaycek, David                 SO South Carolina              
 
Event 81  Women High Jump College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Arvidsson, Emelie             FR Jacksonville                
  2  Browning, Carlean             SR Charleston South            
  3  Coleman, Jeralnesha           FR Edward Waters               
  4  Gabbidon, Stacy               JR Florida Int'l               
  5  Gardner, Melanee              SR Florida A&M                 
  6  Lightning, Jasmine            SO Georgia Southern            
  7  Louissaint, Laurenie          SO Florida Int'l               
  8  Rowan, Tracy                  JR Uab                         
  9  Stroder, Amy                  SO North Florida               
 10  Sutton, Ariel                 JR Georgia State               
 11  Townsend, Reanna              SR South Carolina              
 12  Trexler, Elise                FR North Florida               
 13  Trumbo, Melanie               FR Georgia Southern            
 14  Valville, Darah               SR Florida A&M                 
 
Event 82  Men High Jump College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Batchelor, Andrew             FR Florida State               
  2  Cole, Adam                    JR Florida Int'l               
  3  Dorvil, Stanley                  Unattached                  
  4  Hunt, David                      Unattached                  
  5  Martin, Eugene                SO Florida                     
  6  McGill, Curt                  SO South Carolina              
  7  Pierce, Scott                 FR South Carolina              
  8  Reen, Timothy                 SO Florida State               
  9  Scott, Garrett                FR Webber                      
 10  Stoudemire, Eddie             FR South Carolina              
 11  Thompson, Anton               FR Edward Waters               
 12  Watkins, Cedric               FR Webber                      
 13  Zipler, Brian                 JR South Florida               
 
Event 83  Women Pole Vault College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Baier, Hannah                 FR Warner Southern             
  2  Bealert, Kelsey               JR Central Florida             
  3  Caraballo, Leilani            JR Florida State               
  4  Chandler, Lindsay             SR South Florida               
  5  Cousin, Melissa               SO South Florida               
  6  Flath, Laura                  JR Coastal Carolina            
  7  Mabry, Liz                    FR Florida State               
  8  McDermott, Brittney           SO Central Florida             
  9  Menke, Lauren                    Florida                     
 10  Mulkey, Brianna               FR South Florida               
 11  Norman, CaAdrian              FR South Carolina              
 12  Pease, Emily                  JR South Carolina              
 13  Veitch, Marcie                SO Coastal Carolina            
 
Event 84  Men Pole Vault College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Foran, Eric                      Unattached                  
  2  Hamilton, Daniel                 Unattached                  
  3  Harmon, Steve                 FR Coastal Carolina            
  4  Harper, Warren                   Unattached                  
  5  Hord, Chris                      Florida                     
  6  Lucas, Jay                    FR South Carolina              
  7  McCoy, Chris                     Florida A&M                 
  8  Perkins, Daniel               SR Warner Southern             
  9  Sanker, Josh                  FR Webber                      
 10  Scelzi, Grant                 SO South Florida               
 11  Taylor, Juan                  SO Fort Valley Stat            
 12  White, Mike                   FR Florida A&M                 
 13  Yelverton, Kris               JR Binghamton                  
 
Event 85  Women Long Jump College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Gates, Jonecia                SO George Mason                
  2  George, India                 JR Florida Int'l               
  3  Hawkins, Deborah              SR Uab                         
  4  Hendricks, Ryann              SO George Mason                
  5  Idlette, Lavonne              SR Hampton                     
  6  James, Pavi'elle              SO Tennessee                   
  7  Layne, Lynne                  FR Tennessee                   
  8  Lewis, Rachel                 SO Hampton                     
  9  Lundy, Shaquania              SO Jacksonville                
 10  Madry, Christina              FR Miami                       
 11  Ocana, Janita                 SR Jacksonville                
 12  Odum, Asia                    FR George Mason                
 13  Rodney, Jheanelle                Unattached                  
 14  Sessoms, Chante               JR East Carolina               
 15  Sullivan, Ricki               SO Central Florida             
 16  Swan, Zindzi                  JR Florida Memorial            
 17  Thomas, Dione                 SO Central Florida             
 18  Townsend, Jessica             FR Florida Memorial            
 19  Walker, Charlene              SR Florida State               
 20  Woodberry, Rosalynn           JR South Florida               
 
Event 86  Men Long Jump College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Ball, Charles                 SO Albany State                
  2  Batson, Barry                 FR Morehouse                   
  3  Blount, Christopher           FR Savannah State              
  4  Covington, Travis             FR East Carolina               
  5  Cubbage, Derrick              FR Albany State                
  6  Dunn, Thomas                  SR Delaware State              
  7  English, Jacob                JR Georgia State               
  8  Hamilton, Rodney              FR Savannah State              
  9  Hestle, Cordero               FR Florida A&M                 
 10  Hunt, David                      Unattached                  
 11  Marshall, Dante               JR Navy                        
 12  Maxwell, Alfred                  Unattached                  
 13  Morse, Mikese                 FR South Florida               
 14  Muhammad, Kevin               FR Delaware State              
 15  Olmann, Edwisht               JR Florida A&M                 
 16  Pressley, Derek               JR South Carolina              
 17  Roulhac, Brandon                 Unattached                  
 18  Sickus, Tomas                 SO Florida Int'l               
 19  Simmons, Jeffery              SO Johnson & Wales             
 20  Stallworth, Marcus            FR Savannah State              
 21  Taylor, Blake                 SR Florida                     
 22  Terry, Matt                   SR Ursinus                     
 23  Williams, Donald              FR Albany State                
 24  Williams, Travis              FR Florida                     
 25  Wilson, Stephen               SO Western Kentucky            
 26  Woodbury, Richard             SR Bethune-Cookman             
 
Event 87  Women Triple Jump College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Beck, Briana                  JR Georgia State               
  2  Brown, Latasha                FR Webber                      
  3  Browning, Carlean             SR Charleston South            
  4  Cook, Sena                    FR Webber                      
  5  Davis, Shantela               SO Kennesaw State              
  6  Delancy, Monique              SO Florida                     
  7  Gibson, Britney               FR Bethune-Cookman             
  8  Howard, Valentina             JR Savannah State              
  9  Idlette, Lavonne              SR Hampton                     
 10  Lundy, Shaquania              SO Jacksonville                
 11  Madry, Christina              FR Miami                       
 12  Roze'fort, Alexandra          JR Georgia State               
 13  Shade, Samantha               FR Bethune-Cookman             
 14  Sullivan, Ricki               SO Central Florida             
 15  Townsend, Jessica             FR Florida Memorial            
 16  Trejo, Erica                     Florida                     
 17  Wallace, Anna                 FR Webber                      
 18  Williams, Christina           FR Florida A&M                 
 19  Willis, Sheriee               SR Georgia State               
 20  Woodberry, Rosalynn           JR South Florida               
 
Event 88  Men Triple Jump College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bivings, Boyce                FR Coastal Carolina            
  2  Blount, Christopher           FR Savannah State              
  3  Cubbage, Derrick              FR Albany State                
  4  English, Jacob                JR Georgia State               
  5  Hunt, David                      Unattached                  
  6  Johnson, Marcus               SR Coastal Carolina            
  7  Morse, Mikese                 FR South Florida               
  8  Muhammad, Kevin               FR Delaware State              
  9  Patrick, Rafael               SO Embry-Riddle                
 10  Pierce, Scott                 FR South Carolina              
 11  Searles, Aaron                FR South Carolina              
 12  Sickus, Tomas                 SO Florida Int'l               
 13  Taylor, Blake                 SR Florida                     
 14  Thomas, Odwani                FR Embry-Riddle                
 15  Willingham, Gavin             JR Albany State                
 
Event 89  Women Discus Throw College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Blount, Valerie               FR Florida A&M                 
  2  Butler, Porsha                SO Florida Int'l               
  3  Edwards, Monique              SO Citadel                     
  4  Francis, Jessica              FR Central Florida             
  5  Hall, Tierah                  FR Miami                       
  6  Heidenreich, Marta            FR Webber                      
  7  King-Pierre, Devin            FR Bethune-Cookman             
  8  Kusimo, Sade                  JR Central Florida             
  9  Laughlin, Allyn               FR Florida State               
 10  McGriff, April                SR Florida A&M                 
 11  McNeill, Stephanie            SR Citadel                     
 12  Northover, Zara               SR Northeastern                
 13  Pitts, Monique                JR Georgia Southern            
 14  Seay, Chalencia                  Unattached                  
 15  Thames, Lakendra              FR Central Florida             
 
Event 90  Men Discus Throw College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bada, Alvaro                  SR Florida State               
  2  Clayman, Scott                JR Florida                     
  3  Croskey, Alex                 SR Citadel                     
  4  Dakoski, Kayne                   Gator Alum                  
  5  Johnson, Craig                SO Bethune-Cookman             
  6  Kolokilagi, Aymerick          SO Kennesaw State              
  7  Lee, Kurt                     SR Florida                     
  8  McNair, Joshua                FR Kennesaw State              
  9  Miller, Marques               SO Florida A&M                 
 10  Morrison, Michael             FR Florida                     
 11  Nelson, Doug                     Unattached                  
 12  Small, Phillip                JR Bethune-Cookman             
 13  Stephens, Kenton              FR Citadel                     
 14  Stockbarger, Spenser          SR Webber                      
 
Event 95  Women Shot Put College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Ali, Nia                      FR Tennessee                   
  2  Blount, Valerie               FR Florida A&M                 
  3  Butler, Porsha                SO Florida Int'l               
  4  Francis, Jessica              FR Central Florida             
  5  Greeson, Emily                SR Georgia Southern            
  6  Heidenreich, Marta            FR Webber                      
  7  Highsmith, Jasmine            SO South Florida               
  8  King-Pierre, Devin            FR Bethune-Cookman             
  9  McGriff, April                SR Florida A&M                 
 10  McLean, Arianne               FR Fort Valley Stat            
 11  Roach, Latasha                SO Florida Int'l               
 12  Robinson, Karen               SR Georgia State               
 13  Traynor, Virginia             JR Central Florida             
 14  Williams, Chastity            SO Georgia State               
 15  Woodward, Saisha              SO Fort Valley Stat            
 
Event 96  Men Shot Put College B Section
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Autry, Jamael                    Unattached                  
  2  Croskey, Alex                 SR Citadel                     
  3  Edelman, Jacob                JR Coastal Carolina            
  4  Johnson, Craig                SO Bethune-Cookman             
  5  Kolokilagi, Aymerick          SO Kennesaw State              
  6  McNair, Joshua                FR Kennesaw State              
  7  Miller, Marques               SO Florida A&M                 
  8  Nelson, Doug                     Unattached                  
  9  Small, Sharif                 FR Florida State               
 10  Stephens, Kenton              FR Citadel                     
 11  Stockbarger, Spenser          SR Webber                      
 12  Whitfield, Travis             FR Florida State